Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

zaburzeni.pl to konkurencyjne forum psychologiczne.

Dzięki. Spróbuję to tam wyjaśnić choć to forum widzę pierwszy raz na oczy. W mailach jest jeszcze odsyłacz do jakiegoś tematu " Łódź", co już w ogóle jest jakąś abstrakcją, bo z tym miastem mam zerowe powiązania.

 

p.s. Klikając w odsyłacze wyskakuje mi to:

 

General Error

SQL ERROR [ mysql4 ]

 

Access denied for user 'nerwica'@'main12' (using password: YES) [1045]

 

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, ciekawe skąd mają Twojego maila. Nie rejestrowałaś się gdzieś ostatnio? Może na jakimś forum, które nie jest związane z tematem psychologii? Być może w akceptacji Regulaminu była adnotacja o udostępnieniu danych i stąd spam na skrzynce?

Na forum komputerowym, kilku zagranicznych i hakerskim :mrgreen: Być może, że wymieniają się mailami za kasę. Chyba muszę wezwać znowu swojego informatyka żeby zrobił porządek :D Dzięki za naprowadzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu, Nefertari, jeśli wejdziecie w google.pl i wpiszecie "zaburzeni.pl" to tam "wyskakuje" właśnie "depresja,de personalizacja" i reszta,aczkolwiek jest to zupełnie osobny byt forumowy,z nami nie mający nic wspólnego .

Co do tych maili,często mają powiadomienia automatyczne o nowych listach, EmInQu, jesteś pewna że nie miałaś tam konta ?

Bo tak raczej nie sądzę by "atakowali" twojego maila,bo skąd by go mieli mieć? (Masło maślane,wiem)

Co do zaś samego forum,nie sądzę by robili coś takiego "celowo",jako tako to foro jest prawie że wymarłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzienne-wrony-nocne-darki-czynne-24-h-na-dob-t29130-123312.html

 

no,no panie Orłowski :nono:

 

Informuję, że stalker buka z premedytacją upublicznia moje dane osobowe (w tym przypadku nazwisko) w "Nocnych Darkach" !!!

 

Wnioskuję o natychmiastowego permbana dla wyżej wymienionego przeze mnie użytkownika, a przynajmniej o to przykładne ukaranie go ostrzeżeniem.

 

Gdzie jest Moderacja, ja się ku*wa pytam ?! Dlaczego takie akcje - do ch*ja - uchodzą ludziom płazem ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/dzienne-wrony-nocne-darki-czynne-24-h-na-dob-t29130-123312.html

 

no,no panie Orłowski :nono:

 

Informuję, że stalker buka z premedytacją upublicznia moje dane osobowe (w tym przypadku nazwisko) w "Nocnych Darkach" !!!

 

Wnioskuję o natychmiastowego permbana dla wyżej wymienionego przeze mnie użytkownika, a przynajmniej o to przykładne ukaranie go ostrzeżeniem.

 

Gdzie jest Moderacja, ja się ku*wa pytam ?! Dlaczego takie akcje - do ch*ja - uchodzą ludziom płazem ?!

Wniosek rozpaczony.

 

Leci bocian

Leci Buka

Buka zaraz go wy...

Niestety Bocian ma wbudowany FIM 92 stinger i rozk*rwia buke na atomy.

Jeśli jednostka Buka nadal będzie kreować wpisy,znaczy że ma złego brata bliźniaka z galaktyki bakłażanax 8.

Zalecane naloty atomowe na stolice.

***KONIEC TRANSMISJI***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 za dane osobowe uważa się tylko takie zestawienie danych, które na ich podstawie doprowadzi do bezpośredniej identyfikacji osoby fizycznej bez użycia nadmiernych kosztów, czasu lub działań. Ponieważ w Polsce jest ponad 10 tys. osób o tym samym nazwisku w 366 powiatach i miastach to samo nazwisko nie umożliwia bezpośredniego odkrycia tożsamości. W tym wypadku samo nazwisko nie jest daną osobową. Jesli masz wątpliwości co do mojej interpretacji tego przepisu odsyłam Cię na forumprawne.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Moderacja, ja się ku*wa pytam ?! Dlaczego takie akcje - do ch*ja - uchodzą ludziom płazem ?!

 

No moderacja na pewno o 3 nad ranem siedzi na nocnych darkach i przedziera się przez kilkanaście stron spamu. Niektórzy nie muszą spać i jeść, ale inni już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wzmocnienia porządku na forum proponuję powołanie dodatkowego administratora, Mariana Paździocha!

Tylko chyba mój nick jest zbyt mało poważny :P Ale wszystko można zmienić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie wiem skąd ta sugestia :P

 

fajerwerki Twoich synaps elektrycznych słyszalne są aż tutaj :P

 

-- 26 mar 2014, o 12:54 --

 

pytanie do Admina: czy są jeszcze jakieś szanse na zmiany techniczne na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poyebało Was?! Chcecie żeby tu jutro nie został kamień na kamieniu z forum?! Buka już w 18 wieku pił własny mocz na znak protestu, bóg jeden wie co zrobi teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że stalker buka z premedytacją upublicznia moje dane osobowe (w tym przypadku nazwisko) w "Nocnych Darkach" !!!

Bardzo nieładne zachowanie , tyle tylko powiem .

Heh, ja tylko cisłem se z buki bękę, dla jajec podpierdalając go Moderacji :D Myślałem, że chociaż jakiegoś "osta" wyhaczy :P

 

"Orłowski" to jeno fikcyjne nazwisko z odwrotu pewnej koperty i buka bardzo dobrze o tym wiedział - nie było w tym żadnej premedytacji, ni krzty złośliwości ;)

 

Także ten: dementuję pogłoski, jakoby buka był z tych "przebrzydłych stalkerów", ręcząc iż buka od zawsze z tych prawilnych ziomków był :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w drzwi Ci już stuka kolbą buka a jego tygrys skrobie podłogę żeby dostać się do Twojej tętnicy, zadarłeś z 18-wiecznym hrabią buką moczopijem to wcale mi Ciebie nie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że stalker buka z premedytacją upublicznia moje dane osobowe (w tym przypadku nazwisko) w "Nocnych Darkach" !!!

Bardzo nieładne zachowanie , tyle tylko powiem .

Heh, ja tylko cisłem se z buki bękę, dla jajec podpierdalając go Moderacji :D Myślałem, że chociaż jakiegoś "osta" wyhaczy :P

 

"Orłowski" to jeno fikcyjne nazwisko z odwrotu pewnej koperty i buka bardzo dobrze o tym wiedział - nie było w tym żadnej premedytacji, ni krzty złośliwości ;)

 

Także ten: dementuję pogłoski, jakoby buka był z tych "przebrzydłych stalkerów", ręcząc iż buka od zawsze z tych prawilnych ziomków był :D

--- Nichil6 ,o kurde znowu żęś mnie wkręcił . Bo albo ja taki naiwny , albo Ty taki dobry i "przekonywujący ".

Ale poczekaj ,przyjdzie taki czas ,że ja Cie zakręcę ,aż Ci galoty spadną :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, :D Po 4-AcO-DMT świat zaczyna wirować :D

 

Ty, ostatnio miałem rozkminę, coby założyć na forumie jakąś niszową sektę w tym new age'owskim klimacie, po czym zakupić więcej psychodelików i faszerować nimi swoich wyznawców :D Wiesz, grupowe orgie, mistyczne transe, spirytystyczne seanse ... xD

 

-- 28 mar 2014, 01:00 --

 

PYTANIE:

 

Czy jeżeli postawiłbym tezę iż w forumowych kręgach Władzy występuje wyraźna nadreprezentacja żydów, masonów i pedałów, to będzie to bardziej świadczyło o mojej homofobii, ksenofobii i antysemityźmie, czy też może jednak spostrzegawczości ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×