Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

a jak odczuwasz te uboki? Oj dzisiaj zarzyje sobie solidna dawke benzo na postrzymanie napiec, ale co ciekawe to wczoraj nie czulem sie az taki napiety. Pisalem jakiegos posta o zolpiremie i wspominalem fantastyczne czasy, kiedy mialem takie uspokojenie po zazyciu poltorej tabletki. Dzis niestety taki dobry stan nie jest mozliwy, po prostu orgazim przywyczail sie do takiej dawki i trzeba zazywac wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie posłucha. Jestem narkomanem i nikt nie zauważy we mnie autorytetu...

Choć rozmawiałem z wieloma lekarzami i często nie wiedzieli prostych rzeczy. A wiem, co mówię...

 

Staram się pomagać i podpowiadam, ale ludzie i tak wiedzą swoje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tu na forum, to odpowiadali, że lekarz ustali. A prawda jest taka, że lekarze za bardzo się bawią z osobami, które chcą odstawić (nie wszyscy).

Ale znam lepszy detox niż np. 6 tygodni z 2mg clona.... Czy czegokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 2mg klona da się zejść bardzo szybko i bezboleśnie. Ale niestety, nikt mnie nie posłucha.

Oczywiście .

Ja w 95 roku miałem okres ,że przez pól roku dzień w dzień szło 4mg clona . Zreszta wannę całą ich zjadłem . Szczególnie na kaca .

Otóż w 95r wtedy nawet nie zauważyłem jak z tego zszedlem , ot i pozamaitane .

We Francji byłem z Kolesiem co 10 mg clona dziennie łykał . Miał wyliczone na każdy dzień ,,, ale o kilka minut spóżniliśmy się na samalot w Barcelonie i o mało sie nie zesrał , co teraz zrobi bez swoich cloników . Wystarczyło kilka dni regularnego zalewania przykrych stanów odstawienmnych alkoholem i buprą,,, i wyszedł chlopina na prostą .

Oczywiście jak wrócił do Polski CDN jego lekomani . Dzis już nie ma go wsód zywych . Pokonały go w wieku 37 lat dopki , bupra , alko , i clony w mega ilościach . Położył się spać i do dzis się nie może obudzić .

Heniu :papa::time::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowicz,

jestem załamana. Od lat lubię łykać benzodiazepiny i za każdym razem, kiedy dostaję od lekarza opakowanie benzo różnego rodzaju jestem wniebowzięta. To nie jest tak, że biorę, gdy tylko mi zabraknie, ale jak się "nadarzy okazja". Ostatnio udało mi się zdobyć od lekarza leki stilnox, oraz 2 opakowania clonazpamu i o dziwo po jednej nocy żadnego efektu. Czuję się strasznieopustoszała, efekt taki jak po czterech tabletkach hydroksyzyny. Wcześniej tak było, dużo dużo wcześniej, albowiem wystarczyło 5 tabletek xannaxu i czułam się świetnie. Teraz, czuję się pozbawiona srodków, które mi naprawdę pomagały przetrwać to jałowe życia (mimo studiów, pasji, etc.). A teraz 60 tabletek clonu i 20 tabletek stilnoxu za jednym razem to jak wypicie szkl;anki mleka. To pierwszy. Dlaczego tak się dzieje? Niemożliwe, żeby w tak krótkim czasie organizm zdołał się przyzwyczaić. A może polecacie inne specyfiki? xanax sr?

Jakaś pani Wiola zablokowała mój post, to trochę nieetyczne. Prosze poczytać trochę o xanaxie sr, a nie sugerować się nazwą. To nie jest zwykły xanax. On pomaga przy schodzeniu z innych benzodiazepin. Myślałam, że na tym forum otrzymam jakieś rady, a nie mentorowania użytkownika, który ma blade pojęcie. Zakładam tego posta, ponieważ potrzebuję pomocy. Może któryś z forumowiczów miał do czynienia z uzależnieniem i może polecić jakąś pomoc w Krakowie. Ale żeby od razu blokować? Brak słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alprazolam(Xanax) pomaga zejść z innych benzodiazepin? A to dopiero ciekawe, bo wiesz- alprazolam chociażby ze względu na swój relatywnie krótki okres biologicznego półtrwania(nawet biorąc pod uwagę wersję o przedłużonym uwalnianiu- SR) według opracowań jest najbardziej uzależniającą benzodiazepiną. W terapii substytucyjnej od benzo korzysta się z diazepamu(Relanium)- http://www.benzo.org.uk/polman/

 

ale takiego konesera jak Ty pewnie zwykła "rolka" nie zadowoli.

 

Aha- w pierwszym poście nie napisałaś, że szukasz jakiejkolwiek pomocy tylko poprosiłaś, żeby "ktoś Ci polecił inne specyfiki", bo zazyte naraz 60 klonów i 20 zolpów nie przyniosło u Ciebie pożądanego efektu.

 

Terminy do psychiatrów szkoda gadać.
Ostatnio udało mi się zdobyć od lekarza leki stilnox, oraz 2 opakowania clonazpamu (...)

 

Na wyłudzenie od lekarza recept na klona i zolpa się dziwnym trafem termin znalazł, ale na uzyskanie informacji w sprawie detoksu i terapii uzależnień już nie. No fakt, terminy szkoda gadać.

 

Dlaczego tak się dzieje? Niemożliwe, żeby w tak krótkim czasie organizm zdołał się przyzwyczaić.
Od lat lubię łykać benzodiazepiny(...)

 

Kilka lat szamania benzo to rzeczywiście "krótki" czas na wyrobienie tolerancji.

 

(...) to trochę nieetyczne

No nie wierzę, że o etyce mówi osoba, która naciąga lekarzy na recepty dla fun'u.

 

Bez komentarza. Zastanów się- czy faktycznie chcesz z tego wyjść, czy nadal chcesz "ćpać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt taki jak po czterech tabletkach hydroksyzyny

Skoro nie ruszają cię 2 paki klonów, a odczuwasz działanie 4 tabsów hydroksyzyny, to może po prostu przerzuć się na hydroksyzynę? :twisted:

 

BTW pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie (tak, Dark, o tobie mówię ;) ) - czy przyjęcie naraz 60 tabletek klona jest wyczynem przeżywalnym?? Ja to tępy jestem w tych sprawach może, ale wydawało mi się że taka ilość to murowana śpiączka i zgon...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×