Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Usłyszałam w nocy od kilku osób jaka to jestem ładna

 

Typowe imprezowe zagranie.

może, ale to nie znaczy że to nie prawda

 

-- 02 mar 2014, 21:26 --

 

mi moja matka zawsze mówiła że jestem przystojny ale jej nie wierzyłem, no bo co ma matka kochająca swoje dziecko innego powiedzieć

się okazało potem że szczerze mówiła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio nawet dopuszczam do siebie myśl, że nie jestem tak szpetna jak to sobie wyobrażam. Może to jakiś krok w kierunku lepszej samooceny i pewności siebie? :DMam nadzieję, że to nie chwilowa poprawa mojego samopoczucia, tylko, że na prawdę mi się polepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam w nocy od kilku osób jaka to jestem ładna

 

Typowe imprezowe zagranie.

może, ale to nie znaczy że to nie prawda

 

Ha! Tego nie powiedziałem, i zakładam że rzeczywiście jest to prawda, ALE mówiąc dziewczynie, że jest ładna stosując jedynie uogólnienie wskazane jest (moim zdaniem) wspomnieć co właściwie przykuło wzrok rozmówcy... Tak, aby rzeczywiście komplement miał jakiś sens. Patrząc na freski w kaplicy sykstyńskiej nie mówisz po prostu że są "ładne", co nie? :D

 

Wracając do tematu:

 

Daft Punk - Voyager Kawałek który poprawi nawet najgorszy dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio nawet dopuszczam do siebie myśl, że nie jestem tak szpetna jak to sobie wyobrażam. Może to jakiś krok w kierunku lepszej samooceny i pewności siebie? :DMam nadzieję, że to nie chwilowa poprawa mojego samopoczucia, tylko, że na prawdę mi się polepsza.

 

Jesteś ładną młodą dziewczyną. :angel:

Znam pewien sekret dziewczyna która kocha siebie samą na sto procent staje się niebywale piękna :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio nawet dopuszczam do siebie myśl, że nie jestem tak szpetna jak to sobie wyobrażam. Może to jakiś krok w kierunku lepszej samooceny i pewności siebie? :DMam nadzieję, że to nie chwilowa poprawa mojego samopoczucia, tylko, że na prawdę mi się polepsza.

to dobrze. a ta szpetota to w czym się wyraża?

 

-- 02 mar 2014, 22:46 --

 

Znam pewien sekret dziewczyna która kocha siebie samą na sto procent staje się niebywale piękna

jakiś znany kolo kiedyś bardzo fajnie to ujął. To było mniej więcej tak:

"Czemu amerykanki mają takie powodzenie? Bo zachowują się, jakby były ładne."

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanki,Europejki ja wszystkie was panienki tralalalaa :pirate::angel:

Badania dna dowodzą że wszyscy europeczycy wywodzą się od 7 Matek Europy.Jak mniemam makta europu zapewne była ładna.

Ale nie tak ładna jak nasze polskie dziewczyny.Pomyślcie dlaczego polacy są dobrze zbudowani nie dla tego że pracuja na czarno dostali swoje zdrowie

siłę,charyzmę,ducha walki po naszych niewyobrażalnie slicznych kobietach.

Nasze kobiety to nasz skarb narodowy,nasza miłość.

Czasy są jakie są a dziewczyny zawsze były piękne :idea::pirate::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od 20 lat słyszę że jestem przystojny a osiągnięcia związkowe żadne, no ale u mężczyzn w przeciwieństwie do kobiet uroda ma drugorzędne znaczenie.

Ja nigdy nie słyszałem ani pozytywnych ani negatywnych opinii na temat swojego wyglądu, ale wiem, że z powodu mocnego "prześwitywania" mojej sfery psychicznej na wygląd, wyglądam beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze. a ta szpetota to w czym się wyraża?

Bliznami po trądziku :/ Ale ukrywam je makijażem. Pocieszam się myślą, że kiedyś będę mniej widoczne.

Znam pewien sekret dziewczyna która kocha siebie samą na sto procent staje się niebywale piękna

Tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze. a ta szpetota to w czym się wyraża?

Bliznami po trądziku :/ Ale ukrywam je makijażem. Pocieszam się myślą, że kiedyś będę mniej widoczne.

Znam pewien sekret dziewczyna która kocha siebie samą na sto procent staje się niebywale piękna

Tak jest ;)

 

Większość dziewczyn miły jaieś tam po trondziku to nic takiego.To samo zejdzie,na ładną cerę świeże owoce i warzywa,woda.

Makijaż moim zdaniem nie jest dobry,rozumiem że czasami dziewczyna się wymaluje ale cera hce oddychać a wiadomo to co oni tam pchają w

te makijaze.Im mniej chemi tym lepiej.Pewnie zabardzo się przjołaś.Niemal wszystkie dziewczy mają tak samo.Cera sama o siebie zadba tylko trzeba jej na to pozwolić.Nie dotykać,nie cudować.

I dobra jest afirmacja przed zaśnęciem powiedz sobie moje ciało regeneruje.To działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×