Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

nerwicanacałego

Użytkownik
 • Zawartość

  234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Do tego nie jest potrzebna żadna terapia. Masturbacja to nie jest normalne zachowane. Ale nie jest to też coś obcego w tych czasach. Zastanów co jest dla Ciebie warzne,nie przejmuj się wszyscy popełniamy,popełnialiśmy błędzy. No i jak piszecie o grzechach to jak mniemam masz wyrzuty sumienia.Skoro nie czujesz się z czymś w 100% wporządku to tego rób. Zobaczysz że odrazu poprawi się nastuj.
 2. Ja natomiast osów się nie boje,pamiętam użarła mnie jedna jak sobie pilem piwko na balkonie.Poczułem taki chud na czole,troszkę spuchło i tyle. Ale słyszałem że szerszenie są gorsze. Jako dziecko całe stado pszczuł wplątało mi sie we wlosy.Miałem takie loki gęste,to się miododajki pozaplatywały.Byłem leko podnerwiony ale ze spokojem szachisty powyjmowałem je i żadana pszczułka dziecku jakim byłem nie wyrządziła najmniejszej szkody.Mam nadzieję że ja nie pozgniatałem je niechcący. Bo szanuję te stworzonka,dają nam zdrowy moidzik. Jeszcze innym razem to już było nieco pózniej.Jak kosiłem trawy ,krzewy to zaatakwało mnie całe stado os.Jak tylko sie zorjentowałem zaczołem uciekać. Ale kilka z nich przynajmniej 3 doszły celu.Trochę łapka mi spuchła tyle pamietam,jakaś w kark mnie użarła ale skórę mam jak na byku to tylko takie drasnięcie tam było.
 3. Nerwica,natrętne myśli a w tedy łatwo być sfrustrowanym.Bardzo warzne jest aby śtarać się zapobiegać frustracji która jest dla nas szkodliwa,bardziej niż dla tych co nie są znerwicowani. Trzeba zapobiec frustracji teraz i na przyszłość.Małymi kroczkami ale do przodu.
 4. sport,pływanie, co o tym myślicie będzie dobre?
 5. Ja się nie znam ale dlaczego byłeś zły?
 6. Ale rozumiem może lepiej się zamknę jak wam to przeszkadza,a nie oto mi chodzi.Narazie
 7. A co z moimi uczuciami jak mi shize odrazu podpinasz?To jest w porządku?To ja nie mam uczu.Ja jestem zdania że na wszstko jest odpowiedz.Nie mam jakiejś shizy tylko szukam odpowiedzi bo wierzę że to wszystko jest ze sobą połączone. Zauwarzyłem ostatnio że aby kopać to nie ma problemu ale żeby wysluchać i porozmawiać to się tutaj ostrzeżenia dostaje. No proszę was wezcię się w garść i miejcie trochę krytycyzmu do samych siebie.
 8. Właśnie dostałem ostrzeżenie za łamanie netykiety i błędy ortograficzne. Zawsze piszę z szacunkiem na tym forum. A co do drugirgo zarzutu-a co jak ktoś po prostu pisze z błędami? Przeciesz to bez sensu. A jak mnie od debili kto wyzwie to ja to wezmę w jaja-po męsku bo wiem że wam cięszko i jest ok dla mnie. A tutaj takie ostrzeżenie,to w którym kierunku my idziemy? To jest łamanie praw do swojej wypowiedzi,no jak tego moderator zabrania i straszy to jaki tu sens,gdzie rozmwa jak to ludzie w zwyczaju mają?Ale bezsens
 9. Straciłem punkt,nie wiem jak mam się odnieś do tego.Może lepiej nic nie pisać.
 10. Ja się do obrazków nie przyczepiam. Wręcz przeciwnie. Chcialem je umieścić w ksiązce. Ale było już za późno na edycję. Planuje nawet w przypływie zajoba powiesić sobie któreś z tych dzieł u siebie na ścianie. Idealnie oddają klimaty, które mnie trapią, a których nie potrafię nijak poza słowem pisanym zobrazować. Co do wojny. Ja żyję od impulsu do impulsu. Wojennego wariactwa nie trzeba wytrzymywać. Wojenne wariactwo trzeba kreować. Zdaję sobie sprawę, że byłaby to bardzo krótkotrwała przyjemność. Aż do momentu ustąpienia pierdolca i zastąpienia go ponowną depresją i lękiem. Lecz te chwile mistycznego uniesienia wywołanego bezkompromisowym czynieniem okropieństw są warte każdych konsekwencji. Mistyczne uniesienie ? O kurcze. Dla mnie byłby to przeciwny kierunek. Na prawdę potrafiłbyś zabijać ? I czerpać z tego uniesienie / satysfakcję ?Równocześnie oglądając jak giną " Twoi" ? Tyle krwi, flaków, bólu.... zniósł byś to ? Może chce jakoś wylaś ten cały niepoku,kto to wie ale watpię aby mu się to podobało. Papier przymnie wszystko.Ja bym spalil te rysunki.
 11. Ja nie rozumiem CHAD,ale oco mi chodzi to to że lekarze też tego nie rozumieją. Łatwo jest pisać o czymś co widać pod mikroskopem. I dodam że szanuję lekarzy bardzo bo pomagają jak potrafią ale to jest jeszcze za mało. Mam nadzeję że bez błędów.
 12. Uważaj jak do mnie piszesz,ja jestem osobą. Ostrzeżenie to Pan powinien dostać.Jeszcze się nie spotkałem z takim chamskim zachowaniem.
 13. O i jeszcze jedno. Panowie i Pnie Psychiatrzy to powinni bardzo warzyć swoje słowa. Bo ludzie wierzą we wszystko,a jak nie mają pojecia o czym mówią albo mają wątpliwości to powinni bardzo uwarzać bo przez swoją nie wiedzę wyrządzają ludzią z depresją i nerwicę szkodę.Bo ludzie przeciesz słuchają ich bo sa uczani.
×