Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Rebelia, ja miałam trochę inaczej, bo najpierw napisałam pierwsze zdanie po czym pomyślałam, że przecież szatan nie jest czarny i to skojarzenie miałam z kawą(bo się mówi na mocną kawę szatan) no i takim sposobem dopisałam drugie zdanie ażeby nie wzięto mnie za daltonistkę. :pirate:

 

też jestem dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

- Post Aurory, z którego wynika, że lubi długowłosych ;)

Niekoniecznie. ;) Nie każdemu facetowi dobrze w długich. Zaryzykowałabym nawet, że większość wygląda beznadziejnie. :lol: Krótkowłosi są super, o ile są fajnie ostrzyżonymi i dobrze ubranymi (oczywiście moim zdaniem) brunetami lub szatynami. :105::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się sobie podobam bardziej w długich, myślę że bardziej do mnie pasują. Poza tym taka odmienna fryzura w pewien sposób kształtuje moją tożsamość, czuję że jestem bardziej charakterystyczny, łatwiejszy do zapamiętania. Ludzie (tzn klienci, kontrahenci, bo ja praktycznie nie posiadam życia osobistego) nie zapamiętują mojego imienia, tylko moje długie włosy, mówią o mnie "ten długowłosy pan". Bez nich już do reszty czułbym się jak przedmiot, narzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. ;) Nie każdemu facetowi dobrze w długich. Zaryzykowałabym nawet, że większość wygląda beznadziejnie. :lol: Krótkowłosi są super, o ile są fajnie ostrzyżonymi i dobrze ubranymi (oczywiście moim zdaniem) brunetami lub szatynami. :105::mrgreen:

Musze sie z tym zgodzic.. mam slabosc do dlugowlosych facetow ale swojego osobistego nie wybrazam sobie w dlugich. Nie pasowalyby mu. Natomiast krociutko ostrzyzony wyglada super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam golę się na zero ale tylko kosiarką a nie typowo na gładką skórę. Jak pochodzę sobie z tydzień nie goląc się to mam krótkie :P Żyletką już się nie golę bo stwierdziłem że wyglądam jak po chemioterapii ale tak kosiarką to się zjadę. Siostra mnie kiedyś namówiła na długie włosy ale jak je zgoliłem to wyglądałem dojrzalej a teraz nie wyobrażam siebie w długich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepta na Clony i to, że dwa opakowania po 30 tabsów to jedyne 10zł......Wiem, gówniane szczęście ale zawsze jakieś....

 

Addicgirl21 to ty bierzesz wersję dla dzieci 0,5 mg ?,( bo tak by wychodziło ,że 10 zł ), no chyba ,że masz ryczałt , ale wtedy to nie 10 zł , ale 6,40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś zobaczyłam faceta całkiem w moim typie :D Sprawiło mi to sporo radości, bo takie coś się zdarza bardzo rzadko. :pirate:

Szkoda że był z kumplem i szkoda ze było tyle ludzi. Aż tak śmiała to nie jestem xD

 

Poza tym radość sprawiła mi praca. Znowu po godzinach :D Jestem coraz bardziej zadowolona z tego projektu. Wkrótce przyjdzie mi się zmierzyć z nowym narzędziem.Ale myślę ze dam radę :D No i jak skończę ten to będe mogla cieszyć się innym który zacznę od nowa i może zostanie mi czas na coś nowego?:D

Nie doceniłam tego programu. Tyle efektów sprawiło mi radość.

Potem powrót -nie samotnie :D I tyle dobrej kawy ze śmietanką.

No i cola tradycyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×