Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nie ma dla mnie radości,jest tylko czarna, zryta rozpacz. I jeszcze ten utwór, te słowa. Mogłabym przy Nim umrzeć. Kocham. Kocham. Kocham. To wykonanie, Daniel Johns jest mistrzem, który też przeżył ciężką depresję co widać, słychać i czuć każdym nerwem, każdym skinięciem, oddechem, słowem........

 

[videoyoutube=VEhPT2N3tdw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasto ktore zrobilam i pizza.Poza tym dorwalam jakis teledysk i sie rozkleilam po prostu tak mi jakies wydarzenia z mojego zycia przypomina, ze placze pol dnia.Jeszcze jak dojda slowa sunrise in the empty place to wymiekam jak mi sie przypominaja, strasznie czuje sie od dziecka samotna, to oczucie siedzi we mnie od 3 roku zycia jak chodzilam do przedszkola taka potwrna samotnosc.A tutaj teledysk, ktory mnie tak wzruszyl Bastille of the night chyba kazdy by sie przy tym wzruszyl ;)

 

-- 08 mar 2014, 23:24 --

 

Do tego jest na tym teledysku dziewczyna po probie samobojczej i przypomina mi sie moje otrucie lekami, kiedy chcialam, zeby czlopak tylko pomyslal o mnie i podal mi reke, po prostu nic mnie przy zyciu nie trzymalo i podjelam taka decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×