Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

w lodówce tylko wiśniewski z filiżanką kawy i natasza oblizuje sopocką, nie wiem co zjeść na kolacje. :bezradny:

Ja niby lodówkę sobie regularnie zaopatruję ale czasem jest tak, że ją otworzę, popatrzę z minutę po półkach i zamknę spowrotem :P a potem zaraz dzwonię zamówić PIZZĘ. :lol: Czasem sam nie wiem co bym zjadł mimo, że mam z czego wybrać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, to może napisz mi co sądzisz o suplementach typu "spalacz tłuszczu"? bo DeNiro się tu ze mnie śmieje :P

 

Trzeba było dokładnie czytać napisałem wcześniej to samo co DeNiro :) . Mówiłem że one temperaturę podnoszą na początek zostaw to na półce lub schowaj do szafki :) .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym ćwiczeniu nie obciąża się zbytnio kręgosłupa.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka_pliki/image019.gif

 

Od siebie polecałbym bardziej sztangielki niż sztangę. Przy sztangielkach słabsza ręka nie ma pomocy drugiej ręki, więc jest lepszy jej rozwój :D

 

Tylko zauważ że sztanga jest łatwiejsza do opanowania :) . Będzie miała problem z braniem i odkładanie hantli jak dojdzie do większych ciężarów :D . Przy tym ćwiczeniu i tak jest zawsze potrzebna jest osoba asekurująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet sam gryf może być za ciężki dla niej ;)

 

To weźmie jakiś lżejszy taki 8-5 kg bo takie też są na siłowni :D . To że będzie ciężko to ja wiem ale nic nie przychodzi łatwo, a później wszystkie byki biedą gały wytrzeszczać, że kobieta coś ciska :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo przesadziłem wczoraj, chyba się zanosi na kilkudniową przerwę :roll: A żeby było śmieszniej właśnie mi przywieźli 4T węgla na plac... :cry:

 

No widzisz, trzeba robić wszystko z umiarem :D weź APAP bo jak Cie ktoś dotknie to ......... :D. 4T szczerze współczuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×