Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie widzialem zeby ktos napisal ze paroksetyna mu pomogla kazdy czeka czeka i jeszcze raz czeka a chyba malo kto sie doczekal, jestem wkurwiony.

dobrze ,że napisałeś "chyba" .

Zapewne więcej ludziom pomogła i pomaga niż tym , którym niepomogła i zaszkodziła.

Jesteś sfrustrowany oczekiwaniem na pozytywne zadziałanie leku ? Może ( jak dlugo juz berzesz , a dalej nic ) zmień albo lek , albo dawkę leku ,,,i pamiętaj każdy lek ma jakieś uboki ( jeśli o to chodzi ), a na początku to w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Poniewaz xmarcinx92, cwiczy..ja go rozumiem , lecz zdrowie tez wazne..

 

-- 14 gru 2013, 22:04 --

 

Kalebx3, ja brałam po te 10 , lecz tylko paro i mialam lęki balam sie wiecej brac , teraz biore od miesiaca odpowiednia dawke lęk jeszcze jest taki woloplynacy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawia Was ze jest tu Nas tyle i chyba nie widzialem zeby ktos napisal ze paroksetyna mu pomogla kazdy czeka czeka i jeszcze raz czeka a chyba malo kto sie doczekal, jestem wkurwiony.

pomaga tylko częściowo, eliminuje napady lękowe i wycisza, ale nic poza tym, mi pomogla ale tylko na napady lęku, duży jej plus ale niestety jedyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Paroksetynowicze. O jakiej porze bierzecie lek: rano czy wieczorem?

W ulotce piszą, że rano, ale moim zdaniem paro powoduje senność.

Ja zauważyłem ze jak biorę na wieczór to rano trudniej mi się wstaje, lekarz mowil ze jak wywoluje sennosc to zeby brac na wieczor albo podzielic dawki na rano i wieczor

Jak bierzesz 20 to moznaby wziac po 10 rano i wieczor albo 5 rano i 15 wieczor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z dzieleniem leku, a przez to czuje wahania nastroju bo jednego dnia troche większą ćwiartke biore a następnego mniejszą, biore parogen, okrągłe tabletki to są, wiecie może który z zamienników jest najlepszy do dzielenia?

bez przesady, ile to roznicy moze wyjsc jak nierowno podzielisz, 1 mg góra? niemozliwe zebys odczuwal wahania nastroju przez nierowne cwiartki, tez mam Parogen, kup sobie w aptece taki specjalny nozyk do dzielenia tabletek, wychodzi wtedy rowno, ale to nie od tego masz wahania nastroju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×