Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwomix


stressoutguy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2013 o 20:52, stressoutguy napisał:

Witam wszystkich , dziś kupiłem sobie nerwomix

witam Kolegę , witam serdecznie ,

 Ja też dwa dni temu kupiłem od Andrzeja Nerwomix Control 30 opakowań (każda po 20 kapsułek ) , cena była śmieszna więc nie będe sie rozmieniał na drobne . Szczególnie interesuje mnie w tym preparacie ekstrakt z lawendy ,że niby taki dobry jak relanium ( hahaha) .

 Będe brał na noc po przynajmniej 10 kapsułek ,żeby chociaż troszeczkę pozwoliło przysnąć , ale wątpię , bo to suplement raczej dla kotów i świnek morskich niż wieloletnich znerwicowanych lekomanów (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2013 o 20:52, stressoutguy napisał:

Witam wszystkich , dziś kupiłem sobie nerwomix

Nikt się Nerwomixem nie leczy ??? 

 Toz to cud medycyny , a Wy wolicie się truć jakąś ciężką chemią uzależniającą , kastrującą , a kto wie czy nie wywołującą raka płuc i prostaty ( bo wątroba to juz i tak spisana na straty ,żadna fabryka nie zneutralizuje tyle śmiecia :classic_biggrin:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2013 o 20:52, stressoutguy napisał:

Wziąłem już jedna tabletke ok godziny 18. Czy mogę wziąźć jeszcze jhedna przed spaniem? Tak ok 22? Z powodu nerwicy pojawiłą sie mysl, że jak bede brac ten lek, to on mi zaszkodzi ;(

Ty już lepiej drugiej tabletki nie bierz , najlepiej napij się syropu z melisy lekarskiej ,,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Elme napisał:

Placebo ma wielką moc 🙂

zapewne ,,, ale jak wtrąbię na noc całą paczke to chyba mnie z lekka uspokoi ?

 Jak myślisz Elme ?

 Z tymi suplami to można się czasami ostro naciąć . 

 Miałem ostatnio taaaaaką  przygodę z testowaniem GRAVIOLI  w mega dawkach ,że teraz nawet jak coś jest "ziołowe" to długo grzebie w internecie zanim to ruszę . Poważnie . 

 Graviola niby owoc , "owocowy suplement ", haha, ale ostro trzepie po receptorach dopaminowych ,,, i z tego co czytałem w PUB MED bardziej   skuteczna od chemii w leczeniu raka piersi u kobiet . Tak więc nie ze wszystkim suplami jest ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i paczka pomoże, ale to mało ekonomiczne jest. Z suplami jest właśnie tak, że albo nie działają wcale, albo działają powodując jednocześnie wiele skutków ubocznych. Ja bym całej paczki od razu nie brał, nigdy nie wiadomo jak to w takiej ilości zadziała.

To już nie lepiej Mirtazapinę czy Mianserynę na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ziołowe tabletki,suplementy itp. działają bardzo,bardzo słabo na zaburzenia lękowe.Szkoda kasy.Lepiej iść do psychiatry albo na terapie.

Z tym się zgodzę w pełni. Tabletki z apteki nic nie wskórają przy nerwicy czy lękach. Jedyna opcja to wizyta w poradni i u specjalisty, który rzekomo powinien dobrać odpowiedni lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×