Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

joannaparzel

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. A co mają powiedzieć 1,60cm o schodach?:)
 2. Skoro wkręcasz sobie, że bez leku nie możesz zasnąć to może pora na jakąś terapię? Można na spokojnie sobie poszukać czegoś w sieci i rozpocząć leczenie. Nie musisz od razu brać setek leków i to w dodatku psychotropowych..
 3. Tak się składa, że nerwica może złapać w każdym momencie..zależy jak organizm znosi nagłe ataki i czy przyjmuje leki na stałe. Niestety najgorsze są spięte mięśnie, które bardzo bolą przy nagłym ataku nerwów:/
 4. A najlepiej pójść sobie na konsultację do specjalisty? Może powinnaś wyjść czasem z domu na zwykły spacer?
 5. joannaparzel

  Dopalacze

  Jak można dotykać takiego syfu jak dopalacze? Nie szkoda wam zdrowia? Chcecie skończyć w ośrodku i leczyć się kilka lat?
 6. Anafranin brałam 2 miesiące i nerwobóle ustąpiły. Moje pytanie czy odstawić lek czy udać się na kolejną wizytę do psychiatry?
 7. joannaparzel

  Nerwomix

  Z tym się zgodzę w pełni. Tabletki z apteki nic nie wskórają przy nerwicy czy lękach. Jedyna opcja to wizyta w poradni i u specjalisty, który rzekomo powinien dobrać odpowiedni lek.
 8. joannaparzel

  Dopalacze

  Młodzi zaczynają od trawki a potem prochy twardsze? To teoria wyssana z palca. Każdy ma swój mózg i albo go używa do myślenia albo kończy na terapii. A skąd bierzecie te informacje, że dilerzy sprzedają dopalacze i uzależniają młodych ludzi? Człowiek powyżej 18 roku życia potrafi rozróżnić trawkę od typowego dopalacza.
 9. Jeśli koleżanka nigdy nie była na żadnej terapii to czym prędzej musisz się z nią wybrać. Możesz spojrzeć na stronę terapiakobiet.pl , tutaj moja krewna leczyła się prawie 2 lata i po kilku ciężkich chwilach z mężem ( miał depresję, pił, zażywał narkotyki ) udało jej się wrócić do normalnego życia.
×