Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

giroditalia

Użytkownik
 • Zawartość

  343
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @BELFEGOR Po prostu maja dużo kasy na specjalistów od urody. Dowód anegdotyczny nie jest dowodem na jakąkolwiek tezę. Wybrałeś mała grupę osób która należy do tzw. elity która przeznacza znaczna sumę pieniędzy na kreacje swojej osoby.
 2. Krytyka pomysłu posiadania dziecka mając wieloletnie problemy psychiczne to chamstwo i nienawiść?
 3. Może to być efekt spiętych mięśni przez lęk albo sobie nadwyrężyłes kark.
 4. Jeśli wiesz jakie są rozwiązania twoich problemów to dlaczego ich nie zastosujesz? @johnn
 5. To fajna odpowiedzialność będąc poważnie chorą robić sobie dziecko którego nie masz szans wychować na zrównoważonego dorosłego mając depresję,nerwicę i co tam jeszcze masz. Fajnie że już na starcie dziecko ma przejebane. Dziecko ci podziękuje za 20 lat. Mam nadzieję że nic z tych planów nie wyszło.
 6. Chodzi o rutynę dnia codziennego, która przybliża do celu,nadaje sens życiu. Dążenie do celu,który sobie obraliśmy sprawia, że czujemy się potrzebni,wypełniamy obowiązki wobec społeczeństwa i środowiska w którym żyjemy,czujemy się bezpieczni ponieważ przyszłość nie wydaje się mroczna,niewiadoma ponieważ cel, który sobie obraliśmy sprawi że nie zostaniemy na łasce szczęścia. Rutyna sprawia że czujemy się bezpieczniejsi no bo jakby nie patrzeć najbardziej nas straszy to co nieznane.
 7. Oj ludzie,ludzie. Myślicie że po kilku dniach albo tygodniach poczujecie się lepiej? Jeśli po 3 miesiącach nie poczujecie pozytywnych skutków paroksetyny to możecie myśleć o zmianach. Pierwsze 3 miesiące to skutki uboczne a dopiero potem można zauważyć zmiany. Bierzcie leki a w między czasie pracujcie nad sobą wtedy efekty beda spotęgowane. Tak. Nudności,zawroty głowy, osłabienie,zamazane widzenie,uderzenia prądu,rozkojarzenie,rozchwianie emocjonalne,drżenia mięśni,większy lęk,głębsze emocje (również te negatywne). Najlepiej nastawić się na to że dopiero po miesiącu znikną objawy. Odstawiłem z dnia na dzień 20mg jakieś 2 tygodnie temu to nadal czuję lekkie efekty uboczne.
 8. Jednym ze skutkow ubocznych łykania benzo jest depresja więc za bardzo sobie nie pomagacie. Napisaliście że braliście dużo leków ale z podpisu wynika co innego. Leków jest bardzo dużo i można znaleźć coś dla siebie. Dodając do tego zestawu można uzyskać bardzo dużo kombinacji. Nie zapominajmy również o neuroleptykach.
 9. 2 miesiące w przypadku paroksetyny to za krótko. U mnie pełny potencjał paroksetyna rozwinęła dopiero po 3-4 miesiącach. Dzisiaj jestem 5 dzień bez tabletki. Zszedlem do zera w jeden dzień z 20 mg. Fizycznie czuje się źle ale psychicznie jest bardzo dobrze. Należy rozwiązać swoje problemy bedac na lekach, wtedy objawy dyskontynuacji nie są dokuczliwe.
 10. Z perspektywy czasu niektóre suplementy działają lecz siła oddziaływania na organizm jest śmieszna. Jedynie 5-htp,tyrozyna l-dopa wykazały dość silne działanie w moim przypadku ale skutki uboczne i czas działania spowodowały że zażywanie wymienionych specyfików jest bezcelowe. Lepiej iść do psychiatry po SSRI które kosztują grosze i są wygodniejsze.
 11. giroditalia

  Dlaczego wróciłaś?

  Możesz iść na sor albo do rodzinnego plo leki uspakajające do czasu wizyty u psychiatry. Może jakbyś zadzwoniła do swojego psychiatry aby wizyta została przyspieszona?
 12. Wiem bo sam przez to przeszedłem.
 13. Mam podobnie. Wizyty u psychiatry i psychoterapia bardzo mi pomogły w kwestii wydajności mózgu. Mózg ma ograniczone możliwości więc gdy jest zajęty myśleniem o lęku to wtedy jest mało miejsca na myślenie logiczne. Wyeliminowanie zaburzeń lękowych i depresji ta miejsce na logiczne myślenie.
 14. Ignoruj natręctwa a one znikną. Co sie stanie jeśli mrugając wypadnie liczba 666? Nic sie nie stanie.
 15. Nic dziwnego że masz psychiczna siłę jeśli jedziesz na benzodiazepinach xD @ernest00
×