Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

giroditalia

Użytkownik
 • Zawartość

  303
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. giroditalia

  Nie wiem kim jestem

  Raczej to jest CHAD ale to musi orzec lekarz.
 2. Znieczulenie emocjonalne na 40mg jest nie do wytrzymania, do tego brak motywacji, kreatywności, pustka w głowie, jak we śnie.
 3. giroditalia

  Kłopoty w życiu oraz brak siły na cokolwiek.

  Uciekasz w gry i internet tak samo jak niektórzy uciekają w hazard,narkotyki albo alkohol. Nie trać czasu na gry bo będziesz tego żałować. Motywacji nie masz bo receptory dopaminowe zostały odwrazliwione przez gierki, tak czy siak musisz odstawić gry na dłuższy czas.
 4. giroditalia

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Leki same z siebie nie przestają działać tylko zaburzenie przewyższa możliwości leku dlatego ważne jest rozwiązanie problemu.
 5. giroditalia

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  Tak,afera z tego powodu w pierwszych latach od wprowadzania SSRI na rynek. Firmy farmaceutyczne zataiły ten fakt. Bardzo ważne jest to aby być pod kontrolą w pierwszych kilku tygodniach. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego ze wysoki poziom serotoniny wypiera dopamine i noradrenaliny,acetylocholiny co skutkuje uwrażliwieniem receptorów dopaminy i noradrenaliny. Jak się mylę to mnie poprawcie.
 6. giroditalia

  Brak sensu życia

  Nie chcesz faszerować się lekami ale otruwać alkoholem to już tak. Nie masz nic do stracenia więc co ci szkodzi próbować leków?
 7. giroditalia

  Zapchany NOS

  Do swobody nadal daleko bo mam krzywą przegrodę nosową ale w porównaniu do tego co było przed lekami to jest duża różnica. U mnie to po prostu jest zaburzenie psychosomatyczne.
 8. Nie będzie żadnego zejścia. Z sertraliny łatwo się schodzi. Ten lek jest dopuszczony do leczenia dzieci.
 9. Aby dostać zespól serotoninowy trzeba się naprawdę postarać. Ćpuny mieszają antydepresanty z sertogenikami i nic im się nie dzieje. Redukcja nie jest potrzebna przy zmianie SSRI na SSRI a także z SSRI na SNRI.
 10. giroditalia

  Zapchany NOS

  Mi przeszło to po paroksetynie plus mianserynie. Mianseryna jest tutaj chyba dobrym lekiem bo działa antyhistaminowo.
 11. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  No właśnie. Czy jeżeli od dziecka miałem wpajany fałszywy obraz świata to czy da się zmienić takie długotrwale schematy myślowe jeśli nawet nie wiem jak działa realny świat?
 12. giroditalia

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  Wychwyt zwrotny dopaminy na sertralinie jest bardzo słaby.
 13. giroditalia

  Ciągłe skupianie się na ''myśleniu''

  Odkąd zauważyłem, że cały czas myślę staram się blokować myślenie. Skupiam się z całych sił na tym aby żadna myśl nie powstała.
 14. Nie wiem. Nie jestem lekarzem tylko internetowym amatorem. Pokładacie swoje zdrowie w oparciu o opinie kogoś z internetu? To nie tędy droga aby wyzdrowieć.
×