Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

giroditalia

Użytkownik
 • Zawartość

  254
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. giroditalia

  Nerwica lękowa- czy na pewno?

  Nic dziwnego ze jesteś osłabiona jeśli organizm jest zestresowany 24/7. Mięśnie są napięte, nie możesz się zrelaksować a do tego niedługo dojdą duże problemy ze snem. Twój organizm jest w trybie walcz/uciekaj dlatego masz problemy gastryczne ponieważ tak działa organizm jeśli jest zagrożony to zrzuca "balast" wiec tracisz minerały,aminokwasy itp. Nawet jest takie powiedzenie "zesrać się ze strachu".
 2. giroditalia

  Nerwica lekowa jakie leki?

  Paroksetyna długo się rozkręca. Poczekaj 3 miesiące na pełne działanie. Pierwsze 5-6 tygodni to skutki uboczne ale potem jest o wiele lepiej. Możesz iść do lekarze po benzodiazepine do doraźnego działania.
 3. giroditalia

  Nerwica lękowa- czy na pewno?

  Zostałaś przebadania wzdłuż i wszerz, więc jest to nerwica. Musisz iść z tym do psychiatry, który przepisze odpowiedni lek. Po wizycie u psychiatry od razu poszukaj psychoterapeuty, aby odszukać powód twoich objawów somatycznych. Nerwica objawia się szerokim spektrum bólów i dolegliwości począwszy od problemów ze wzrokiem do wysypki a kończąc na problemach gastrycznych, bólach głowy itp. Im szybciej zaakceptujesz to, że masz nerwice tym szybciej wyzdrowiejesz.
 4. giroditalia

  Ucisk w głowie otepienie

  Nie ma leków typowo na nerwice, leki na depresje pomagają tez na nerwice. Biorę paroksetyne 40mg i manseryne na sen 15mg.Ten ucisk bardzo przeszkadza w myśleniu. Twój lekarz ma racje. Warto również iść na psychoterapie bo leki tylko maskują objawy ale nawet nie wszystkie.
 5. giroditalia

  Przerwanie rytuałów w nerwicy natręctw

  Można to przerwać bo sam tak zrobiłem kilka lat temu i od tamtej pory nie mam nerwicy natręctw, także polecam wytrwać w postanowieniu o przestaniu wykonywania rytuałów. Wytrzymaj te kilka tygodni ponieważ w końcu się od nich uwolnisz.
 6. giroditalia

  Ucisk w głowie otepienie

  Cały czas, takie jakby uczucie ciężkiej głowy, rozpierania od środka.
 7. giroditalia

  Witam serdecznie

  W Polsce zaburzenia i choroby psychiczne to temat tabu i powód do ostracyzmu społecznego.
 8. giroditalia

  Ucisk w głowie otepienie

  Mam takie coś z tym ze w tej chwili to uczucie osłabło po paroksetynie. Jest to objaw wyczerpania psychicznego i fizycznego.
 9. giroditalia

  Czy to depresja?

  Podsumuj swoje wydatki bo jeśli mając długi wydajesz pieniądze na narkotyki i paczkę papierosów dziennie to coś jest nie tak. Dług sam z siebie nie zniknie, im dłużej będziesz zwlekać z jego spłata tym problem będzie się powiększać. Możesz również wyjechać zagranice na jakiś zmywak albo magazyn i w ten sposób spłacać zaległości. Nie ma żadnej możliwości aby dojść do ugody z komornikiem? Możesz iść do psychiatry po leki ale one nie zlikwidują zadłużenia, nie poprawią relacji z rodzicami ani nie dadzą ci zawodu.
 10. Warto również potestowac różne generyki paro. Na mnie jeśli chodzi o lęk najlepiej działa paroxinor w porównaniu do arketisu i parogenu.
 11. giroditalia

  MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

  Jest to ta sama grupa leków typu NaSSA wiec są dosyć podobne.
 12. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Superwizja
 13. giroditalia

  natręctwa - obietnice/przysięgi

  Ja z natrętnych myśli wyleczyłem się ignorując je wiec może to jest dla Ciebie sposób?
 14. giroditalia

  natręctwa - obietnice/przysięgi

  Co sie stanie jesli nie zlozycie przysiegi albo zlamiecie przysiege?
 15. giroditalia

  Czy to początki depresjii?

  25 lat to dopiero początek życia. Możesz jeszcze zmienić swoje życie. W życiu na wszystko trzeba sobie zapracować, dobrej pracy nie dostaniesz, jeśli nic nie zaczniesz robić w tym kierunku. Na początek zmian w swoim życiu możesz iść do psychologa po pomoc, a potem albo psychiatra albo psychoterapia lub to i to.
×