Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

giroditalia

Użytkownik
 • Zawartość

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  O to chodzi.Chodzi o to aby antydepresant złagodził objawy po to aby terapia zaczęła działać. Jestem teraz na paroksetynie 30mg.Zupełnie zmieniłem myślenie na tym leku.Wszystko zaczęło układać mi się w głowię,przeszłość i przyszłość widzę zupełnie inaczej.Po każdej zwiększonej dawce leku mam wrażenie jakby kolejna blokada puściła w moim umyśle,dostęp do wspomnień dobrych i złych,inne podejście do problemów,brak użalania się nad sobą tylko szukanie wyjścia ze schematów myślenia,nawet zmniejszony lęk przed odrzuceniem. Wszystkie inne leki dawały mi stan zamroczenia a paro daję mi stabilny grunt pod pracę nad sobą. Wszystko widzę szerzej,głębiej i widoczniej. Zauważam powody dlaczego jestem jaki jestem. Spróbuj iść na konsultacje do innego psychiatry, niczym nie ryzykujesz a możesz bardzo dużo zyskać.
 2. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Ja bym również był za tym abyś skonsultowała się z innym psychiatra na temat Twojego stanu. Z perspektywy czasu zauważyłem, że na escitalopramie zachowywałem się dziwnie. Zreszta,można przejrzeć moje posty z tamtego okresu. Można po nich wywnioskować że mozarin tylko namieszał mi w głowie. Wydaje mi sie ze Twoje pesymistyczne podejście to wynik depresji i to może nawet polekowej. W ogóle z daleka widac że masz pełno lęków,lek w ogóle u Ciebie nie działa. Pewnie i tak nic nie zrobisz bo wolisz się użalać.
 3. giroditalia

  SSRI - który na uspokojenie?

  Każde SSRI uspokaja tylko trzeba utrafić z lekiem. Effectin raczej bardziej aktywizuje niż uspokaja.
 4. Auć,trawiłem w czuły punkt.Chodziło mi o to ze byłbyś zdrowy a nie latami testował na sobie kolejne suple.Zachowujesz się tak samo jak chorzy na raka którzy testują "terapie" zięby. Kamień który symbolizuje depresje,nerwice próbujesz skruszyć za pomocą patyka.
 5. Gdyby dzialaly to by Ciebie tutaj nie bylo.
 6. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  No i ma racje.Takie leczenie jest bezsensowne a ona nie będzie brać odpowiedzialności za Twoje błędy. Cos się stanie to ona będzie ponosić odpowiedzialność.
 7. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Jakie są te ćwiczenia?
 8. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Moja terapia na razie od miesiąca przebiega na omawianiu mojego życia i dojściu do źródeł moich problemów psychosomatycznych. Wczoraj terapeutka powiedziała mi ze źródło moich problemów ze snem,bólów ciała itp. to tłumienie złości.Oj złości jest we mnie ogrom,tłumienie od lat złości mnie wykończyło. Jeśli coś mnie podirytuje,zdenerwuje to uwolnienie złości przebiega bardzo gwałtownie więc nadal staram się to wszystko tłumić. W jaki sposób mogę obniżyć poziom złości? Jakieś ćwiczenia albo coś?
 9. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Jeśli psychoterapia nic nie dała @Pretoria to pora na farmakologie z grubej rury. Jakis dobry zestaw przeciw-lękowy.
 10. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Ja ogólnie mało wiem wiec proszę nie brać tego na poważnie co teraz napisze.Moim zdaniem powinnaś sama mieszkać i całkowicie zerwać kontakt z ojcem (może na jakiś czas,nie wiem,zależy od Ciebie) wtedy osiągniesz spokój psychiczny od ojca.Dodatkowo to wymusi na Tobie prace,nie będziesz mieć wyboru za bardzo,więc nie będziesz mogla myśleć nad tym, ze praca jest ponizej Twoich oczekiwań.Kolejna sprawa jest taka, ze będziesz musiała wynajmować pokój, wiec może poznasz jakieś współlokatorki.Beda one ponizej Twoich oczekiwań,wiec będziesz mogla pracować nad sobą w temacie relacji społecznych. Może zagranica?Tam są inny ludzie niż Polacy.Francja,W.Brytania,Hiszpania? Takie moje luźne myśli. Prawdopodobnie będę musiał tak samo postąpić bo w domu czuje cały czas napięcie psychiczne.Zle się czuje w domu. @Pretoria
 11. Musze spróbować brać 20mg na noc bo w dzień jestem tak ostro zamulony ze nie mogę nawet patrzeć,siedzieć,leżeć bo wszystko mnie boli.Mam nadzieje ze 300mg trittico sobie poradzi z pobudzeniem ze strony paro.
 12. giroditalia

  Chociaż tyle moge sie wygadac co tu

  Wygląda to na CHAD. Idz do psychiatry to zaradzi temu problemowi i na psychoterapie.Masz siły na narkotyki to masz siły aby iść do psychiatry. Depresja --->Mania (duże problemy sobie robisz będąc w manii)----->Depresja i tak w kółko.
 13. giroditalia

  Lęk przed życiem...jak znaleźć sens i iść do przodu?

  Pewnie tyjesz od leków.Co Ci przepisał psyche?Terapia obowiązkowa.
 14. giroditalia

  Co na dzisiaj,czyli "dziennik"psychoterapii

  Kilka razy pisałem jakieś rady,osądy itp. ale zostały olane przez Ciebie.
 15. Po 300mg trazodonu ucisk jest mniejszy przez jako takie wyspanie się. Chciałbym spróbować Seroxat ale u mnie w aptece kosztuje 72 zł xD Po 20mg czuje się trochę bardziej pewny siebie,gadka lepsza i jąkanie się mniejsze.Lęki mniejsze ale to przez 300mg Trazodonu.I tak chyba będę musiał mieć Mirtazapine na sen bo Trazodon jest za slaby.
×