Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

giroditalia

Użytkownik
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy duża irytacja,zdenerwowanie na tym leku to normalka czy po jakimś czasie to minie? Biorę 10mg od 5 dni. Wcześniej brałem sertraline i tego zdenerwowania nie było.
 2. giroditalia

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Wpadłem na pomysł aby cala tabletkę dzielić na 3 części aby lek szybciej się z metabolizował i to chyba jest strzał w dziesiątkę bo gdy brałem cala tabletkę to w dzień bylem mocno odrealniony,przymulony i śpiący Teraz jest o wiele lepiej ale nadal nie jest idealnie ale może się jeszcze poprawi. Co do leku to jest dobry bo od 6 rano do godziny 17-18 mam nadal dużo siły i nie chce mi się spać tylko brak pamięci krótkotrwałej i zerowa koncentracja jest wielkim problemem. Nastrój tez jest ok,fobia społeczna zauważalnie mniejsza ale nadal jest do poprawki,jakieś pozostałe leki i fobie tez są zmniejszone.
 3. Widze po opisie ze jesteś lepszym specjalistą. 4 leki które pewnie i tak ledwo co działają bo jeśli by było inaczej to by cie nie było na tym forum,średnie elo.
 4. giroditalia

  Objawy schizofreni?

  Zwykła nerwica natręctw. Idz do psychiatry,najlepiej prywatnie to będziesz mieć wizytę bardzo szybko. Gdybyś miała schizofrenie to byś nawet o tym nie wiedziała,tylko otoczenie by to zauważyło.
 5. giroditalia

  Nerwica natrectw z czasu przeszlego potrzebuje pomocy

  Moze idź do lekarza rodzinnego po benzodiazepinę albo powiedz ze masz nerwice natręctw a wizytę u psychiatry masz za miesiąc to może wypisze jakiś lek na to.
 6. giroditalia

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Czy jesteście senni w dzień po Triitico (dawka 50mg na noc około 22. Wcześniej napisałem 75mg ale się pomyliłem)? Nie ma znaczenia czy spie 12h czy 6h i tak jestem senny w dzień. Czy to jest skutek uboczny czy może powinienem zmniejszyć do 25mg a może zwiększyć do 100mg żeby sen był jeszcze głębszy? Biorę 5 dni. Myślałem nad tym aby zażywać trazodon około 18-19 to może do godziny 6 rano przestanie działać. Druga sprawa. Was też kawa silnie pobudza po tym leku i to w negatywnym znaczeniu (duża nerwowość,ogromna energia)? Szczerze,to ja na kawę nie mogę patrzeć a z przed brania tego leku potrafiłem wypić 5 kaw. W sumie nie jest to jakoś negatywny skutek bo jak wiadomo lepiej kawę odstawić.
 7. giroditalia

  TRAZODON (Trittico CR/XR)

  Czy komuś efekt ciężkiej głowy/ucisk w głowie zmalał po tym leku? Ja coś podobnego mam rano przez około 3-4 godziny i potem przechodzi. Biorę 75mg około 22.
 8. giroditalia

  Oszukana przez nerwice.

  Psychiatra powie co robić dalej.Pewnie zaleci wizytę u terapeuty. Znając życie koleś łykał tylko benzodiazepiny a zwykle leki nie pomagały to już nie próbował nic z tym zrobić.
 9. giroditalia

  Oszukana przez nerwice.

  Jak dla mnie jest to normalna reakcja przy nerwicy. Najlepiej będzie jak udacie się razem do psychiatry. A jakby okazało się ze ma raka i dlatego kłamał to jaka by była Twoja reakcja? Zostawiłabyś go?
 10. Idz do lekarza specjalisty. Branie silnych leków przez 14 lat jest nieodpowiedzialne. Leki antydepresyjne nie uzależniają jak bierze je się odpowiedzialnie a nie przez 14 lat.
 11. giroditalia

  czy lekarz mnie wyśmieje

  Nikt Cie nie wyśmieje. Wizyta u psychiatry jest bardzo przyjemna. Za pierwszym razem się stresowałem przed wizyta a teraz idę na luzie ;)
 12. giroditalia

  natręctwa - obietnice/przysięgi

  Najlepiej jakbyś poszedł do lekarza i on zdecyduje o terapii a nie ksiądz.
 13. giroditalia

  Oszukana przez nerwice.

  Najlepiej będzie jeśli pójdziesz z nim do specjalisty,czy to do psychiatry czy do psychologa. Raczej nie ma sensu go obwiniać o kłamstwa bo jego nerwica może być naprawdę silna. Do tego branie leków kiedy się chce też słabo pomaga.
 14. giroditalia

  Oszukana przez nerwice.

  Przyjmuje jakieś leki?
 15. giroditalia

  SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

  Najlepiej idź do lekarza po zmianę leku lub dodanie czegoś innego. Może Trazadon na noc lub Mirtazapina/Mianseryna spowoduje jakąś zmianę na plus?. Może przesuniecie na noc spowoduje zmianę?
×