Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie ex małużonka utrudniajac mi kontakty z synem mam przyznane przez sad dwa razy w miesiacu a ona tego nie przestrzega i dezorganizuje mi te wizyty jak przyjezdzam to ona chce miec wklad na przebieg mojej wizyty mam jej dosc nic mie znia juz nie laczy tylko to ze mamy wspolne dziecko gdyz juz jestem po rozwodzie mam juz to za sobą ,a teraz mam kochana kobiete od roku czasu jestem szczesliwy z nia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, spoko, ja czekam do wyjścia teraz i już mnie żołądek wykręca na lewo, czeka mnie tyle spraw do załatwienia i pewnie pierdyliard nieplanowanych małych potworów-stresów, że tylko w duchu liczę na to, że dzień zleci szybko. Chociaż tyle :silence: Anyways, czas momentami tak mi się w robocie dłuży, że mam ochotę usiąść i zapłakać gromkimi łzami. Zegarki w kompach powinny być zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a)mam przestój w robocie i przymusowe wolne, nie wiadomo, czy się nie przedłuży :evil:

b)wyprałem sobie w bluzie 19 fajek, bo zapomniałem w pośpiechu sprawdzić kiermany

c)rozjebał mi się wzmacniacz tydzien temu, a właśnie słuchawki zaczeły przerywać

d)mam na stole stos rachunków, a wypłata 20stego

e)matka doprowadza mnie do furii, na szczęscie nastepne 3 tyg mieszkam sam, uff

f)nic mi się nie chce

g)parę osób w robocie mnie dziś strasznie wkuuurwiło

h)mam jedną zajebiście ważna sprawę do załatwienia, a nie wiadomo, jak sie do niej zabrać

i)zostało mi na życie 50 złotych, a lodówka zaraz będzie pusta

j) ja pierdooole kuurwa :hide::silence:

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ponadto !

a5dE1po_700b.jpg

 

-- Wt lis 12, 2013 8:59 pm --

 

ale to na przyszłosć. jak już bedzie na papier chleb i wode

 

-- Wt lis 12, 2013 9:00 pm --

 

( chociaz piwo to taki chleb w płynie wiec w sumie... dieta piwna czemu nie... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Moja matka :evil: , która stale ma jakieś "ale" i wydzwania z tym do mojego męża. W końcu i on przestanie odbierać od niej telefon.

 

* Rodzice przyprowadzający do przedszkola dzieci z zawszonymi głowami i i ich oburzenie, kiedy dzieci są odsyłane do domu na czas leczenia. Sorry, ale to że oni nie potrafią zadbać o swoje dzieci nie oznacza, że reszta ma się od nich zarażać :? Wszawica w XXI wieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko :?

Ludzie w pracy - biorę za nich zmiany, to jeszcze źle bo proszę ich żeby zrobili zamówienie, nosz kurde to jest jeden telefon ale nie mogą bo są tak zmęczeni studiami zaocznymi i zjazdem raz na dwa tygodnie...

Muszę naprawić sufit w kuchni, który spaliłam a sama myśl, że jakiś robotnik ma mi się plątać po mieszkaniu mnie wkurza :evil:

Wkurza mnie, że muszę przyspieszyć wizytę u lekarza bo nastrój zaczyna się bujać, nie śpię, jestem rozdrażniona i już czuję tę chujową aurę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×