Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze wy tu o piwku a ja sobie pomarzyc moge... a tak mam ochote na zlotasnego stronga i tak mi brakuje tego szumu w glowie i lekkosci bycia leeeee

mi szczerze już ten szum się znudził ... przynajmniej chwilowo i przynajmniej piwny... może szampan na sylwestra będzie lepszy? :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:33 pm ]

Hehe nie, to był jakiś browar, z którym miałem do czynienia na północnych terenach ziem czeskich

więc czesi ze skrajności lubią słynąć... w sumie i złoty bażant od nich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi szczerze już ten szum się znudził ... przynajmniej chwilowo i przynajmniej piwny... może szampan na sylwestra będzie lepszy?

 

 

no wlasnie moj lekarz powoedzial ze zero babelkow ... ale co tam wszyscy beda sie cieszyc zakreca sie beda drinkowac do rana a ja wypije sobie soczek zrobie herbate .. a co tam jak mul to mul, u mnie jest takli problem ze ja jak gdzies ide na impreze tym bardziej jakas wieksza to bez alkoholu nie umiem sie dobrze rozkrecic.. buu no nic poczekam sobie jescze rok

 

Jovita współczuję, ja się z kolei martwię, by za dużo nie wypić w najbliższychdniach

 

bierzesz jakies leki?? to moze i ja zaryzukuje chociaz lampke winka hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie mi coś na zapicie problemów(zaczynam upodabniać się do matki,STRASZNE!!),ale szczerze mam to gdzieś,a i przy okazji żeby działało na wchodzącą wiedzę z historii,facetowi odbiło i robi nam sprawdzian jutro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam mamie,że moim wkładem w świąteczne żarcie,będzie zrobienie ajerkoniaku.Zaprotestowała mówiąc coś o ptasiej grypie :(.Przecież co by nie było w tym jajku,to i tak zdechnie przy takiej ilości etanolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz jakies leki?? to moze i ja zaryzukuje chociaz lampke winka hi hi

nie, nie biore [zapewne jeszcze nie...]a mialem na mysli to ze pije za czesto i za duzo, co nie jest dobre... :? ferie ledwo sie zaczely a juz kilka dobrych "szumów" bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżejem:

Jak firma stawia, to ja poproszę Johnnyego Walkera Blue Label (20 letni chyba). Jeśli nie ma, to Chivas Regale styknie.

Mietek, ku**a- gdzie moje STO MILIONÓW?! Wiesz przecież, że miałem je przeznaczyć na tuning mojego BMW!! Na JUTRO, słyszysz?! Jak nie to do lasu! Powiedz Iwanowi, że może poczekać- ja nie mogę! Tym razem ma być w walucie, a nie w koksie, słyszysz? JUTRO!

Frajer!

 

A tak na serio, to z takim zachowaniem się kiedyś zetknąłem w pewnym pubie. Do dzisiaj mi się gęba śmieje, kiedy to wspominam :)

 

dżejem:

Ja też się Żywca napiję :) Jak się inters kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×