Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ciężka noc? rycze jak głupi od paru godzin, czytam jakie sa normy cukru we krwi, czytam o objawach cukrzycu typu 1 i 2, co powoduje cukrzyca -> panicznie boje się utraty kończyn/wzroku lub skróconego życia (ostatnio mam ostre stany paniki jak myśle że kiedyś bede musial umrzeć). po prostu sobie kurwa nie radze z tym już samemu...

 

probuje sie uspokoajac mysle że przed badaniem krwi wypilem troche soku (aloes, jakies 2 szklanki moze) i to sfaszowało wynik ale na nic to.. mialem robic prawko niedlugo a tutaj powtorka sprzed 2 lat.......... tylko ze teraz chyba na serio juz mnie dopadla jakas choroba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wyniku (kontrolne badanie krwi i moczu) wyszlo ze mam cukier ponad norme, odrazu dostalem skierowanie na badanie z glukoza 75g -> robilem ja wczoraj i dzis mam wynik o 12.

 

z objawow - zmeczenie, cos z oczami [mam wrazenie ze czasami obraz mi drga/jest powiekszony]

otylosc, zla dieta, bol glowy 24/h. nie wspominam nawet o zawrotach glowy/uczuciu wypchanej glowy, ciezkiej glowy, nudnosciach -> juz mialemrobic RMI głowy ale sie powstrzymalem w pore...

 

poza tym jestem niesamowitym pesymista, jak doktur powiedziała że mam cukier ponad norme to jak w morde strzelil, wyrok podpisany. przeraza mnie mysl choroby ktorej nie wylecze i skroci mi zycie..

 

boje sie wyniku, juz z ta przekleta nerwica i depresja sie mecze od tych 4 lat i od dzisiaj mialem znowu zaczac terapie (wizyta u psychiatry na 16) ale czuje ze to bedzie jeden z najgorszych dni w moim "zyciu"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuve, Ale ile ponad normę? No i pisałeś , że nie byłeś na czczo , a to już zafałszowuje wyniki,. Na dodatek przy cukrzycy się chudnie, ma się olbrzymie pragnienie i sika się prawie non stop , .Myśle , że to fałszywy alarm , uspokój się , zobaczysz , że wszystko będzie oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziała że nie wiele ponad norme ale lepiej sprawdzić (coś jeszcze wyszło z kwasem mocz. i ketonami -> bylem tutaj po nocce wymiotowania wiec moze przez to). chudnac nie chudne, pragnienie i apetyt calkowicie mi znikly od 2 tygodni -> moge nic nie jesc caly dzien, brzuch boli ale i tak nie chce mi sie jesc, a załatwiam się około 2-3 razy dziennie, nie wiem jakas jest "norma"

 

ale dziekuje Wiola, troche sie uspokoilem i spróbuje zasnać. jutro (w sumie to dziś) o 12 dam znać jaki wynik wyszedl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×