Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to, że lecę na łeb, na szyję w depresję, a nie ma żadnych "występów skalnych", których mogłabym się złapać, żeby nie spaść w dół. Ponadto, na depresję to jest najmniej odpowiedni moment w moim życiu. Nie mogę sobie na nią pozwolić teraz... pomocy... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani w dziekanacie zgubiła mój indeks :( W dodatku mam wyznaczone różnice programowe, a tych zajęć w ogóle nie ma w planie zajęć. Chyba mój wielki plan, żeby skończyć filologię rosyjską nie powiedzie się. A tak się cieszyłam w czerwcu, że mam już wszystko załatwione. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vett

Bo się źle za to zabierasz, w ten sposób się nie uczy języka. Wkuwanie jest złe, bo i tak zaraz wszystko wylatuje. Pooglądaj na YT vlog Davida Snopka - Amerykanin, nauczył się polskiego w 2,5 roku. I dobrze mówi o tym w jaki sposób się uczyć żeby się nauczyć. Na jego stronie była książeczka z metodami nauki języka. Polecam, stawiam znak jakości! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siddhi, słówka są mi potrzebne do zaliczenia sprawdzianów. Nic więcej - i tak drugiego dnia je zapomnę, i tak.

Nijak nie mogę się tego nauczyć. Ni piosenki, ni kursy, żadna forma przekazu do mnie nie dochodzi.

A jak puszczę sobie jakiś filmik o nauce to wyć mi się chce z mojej głupoty.

idiotką jestem i już

 

-- 30 wrz 2013, 23:56 --

 

ale dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×