Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.

Poza tym zerknęłam na grupę ludzi z mojego kierunku i wydają się sympatyczni. Jakoś się ich nie boję. Ale za to naturalnie uważam, że każda jedna dziewczyna

(a sporo ich tam) wygląda normalniej i ładniej ode mnie, nie wspominając o tym, że oczywiście mają znajomych, facetów, atają sobie na wakacje i robią wszystkie inne rzeczy które normalni ludzie zazwyczaj robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.

Poza tym zerknęłam na grupę ludzi z mojego kierunku i wydają się sympatyczni. Jakoś się ich nie boję. Ale za to naturalnie uważam, że każda jedna dziewczyna

(a sporo ich tam) wygląda normalniej i ładniej ode mnie, nie wspominając o tym, że oczywiście mają znajomych, facetów, atają sobie na wakacje i robią wszystkie inne rzeczy które normalni ludzie zazwyczaj robią.

 

Daj spokój, za to Ty jesteś wyjątkowa, a wyjątkowi ludzie nie robią tego co zwykli szarzy ludzikowie. Ludzie mają Ci zaakceptować i pokochać taką jaką jesteś i nawet nie próbuj się do nich dostosowywać, bo stracisz tą wyjątkowość i będziesz zwykłym szarakiem... :great:

 

-- 26 wrz 2013, 23:04 --

 

Z racji tego, że tutaj zagląda najwięcej osób, chciałam i ja się o coś Was zapytać. Czy ktoś z Was przytył po Trittico Cr? Lek hamuje mój apetyt, ale mimo wszystko mam wrażenie, że puchnę jak balon. Ktoś coś podpowie, jak ten lek na niego zadziałał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.

Poza tym zerknęłam na grupę ludzi z mojego kierunku i wydają się sympatyczni. Jakoś się ich nie boję. Ale za to naturalnie uważam, że każda jedna dziewczyna

(a sporo ich tam) wygląda normalniej i ładniej ode mnie, nie wspominając o tym, że oczywiście mają znajomych, facetów, atają sobie na wakacje i robią wszystkie inne rzeczy które normalni ludzie zazwyczaj robią.

 

Daj spokój, za to Ty jesteś wyjątkowa, a wyjątkowi ludzie nie robią tego co zwykli szarzy ludzikowie. Ludzie mają Ci zaakceptować i pokochać taką jaką jesteś i nawet nie próbuj się do nich dostosowywać, bo stracisz tą wyjątkowość i będziesz zwykłym szarakiem... :great:

 

-- 26 wrz 2013, 23:04 --

 

Z racji tego, że tutaj zagląda najwięcej osób, chciałam i ja się o coś Was zapytać. Czy ktoś z Was przytył po Trittico Cr? Lek hamuje mój apetyt, ale mimo wszystko mam wrażenie, że puchnę jak balon. Ktoś coś podpowie, jak ten lek na niego zadziałał?

 

Dziękuję Ci! Wiesz, ja się buntuję, nie lubię się dostosowywać i chyba też za to dostaję "baty". Nie potrafię się przystosować do ogólnych "wyznaczników fajności", nigdy nie potrafiłam udawać. Dziwiłam się ludziom, którzy palą dla szpan, popisują się głupimi tekstami, bo to jest fajne. I do dziś się dziwię, mi się pewne rzeczy nie mieszczą w głowie i ich nie zrobię, choćby wmawiano, że to jest potrzebne do jakiś celów. Nawet, o dziwo, potrafię odmawiać w wielu kwestiach.

Inna sprawa, że ja siebie nie zawsze potrafię pokazać. Nie odsłaniam wszystkich swoich zalet, bo kieruje mną strach. I na nim się skupiam, a ja wychodzę tylko na lękającą się dziewczynkę i niewiele więcej widać :).

P.S I na puchnięcie polecam drenaż limfatyczny, jeśli tego leku jednak nie odstawisz. Można sobie zrobić samem, na necie jest sporo filmików ;).

 

Dzisiejszy dzień był dobry. Poszłam prywatnie do lekarza MP, zostałam obsłużona aż miło, nie to co na NFZ. Mam już wszystko załatwione, teraz walnąć się na łóżku z Boardwalk Empire i oczekiwać jutra.

Jutra, czyli spotkania z mojego kierunku. O mamusiu. Połowicznie się boję, a połowicznie buntowniczo nie chcę. I o czym ja będę z nimi gadać.. nie lubię wstępnych spotkań!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słonko1[/b, ja kupuję kanwę z nadrukiem. To moja druga kanwa, w ramach wprawy, bo chcę wyszyć jakis bajkowy obrazek dla Wnuka.

Widziałam w niektórych internetowych pasmanteriach wzory do pobrania.

 

-- 28 wrz 2013, 15:15 --

 

Koszt kanwy z nadrukiem 18x24 10 zł, z boku podane były też kolory muliny, jakie potrzebne są do danego wzoru. Ja kupiłam mulinę najtańszą ?Ariadna/ i spostrzegłam, że troszkę się plącze, dlatego, gdy już będę chciała wyszyć coś, by podarować komuś, nabędę mulinę Anchor lub Madeira bądź DMC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×