Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kurr... tyłek ciężki, a żarcie samo się nie kupi. Jak mnie to wkurza ostatnio, że łatwiej mi siedzieć i narzekać na mój marny los, niż tyłek ruszyć. Choroba potrafi czasem rozłożyć na łopatki, ale powalczym jeszcze trochę i zobaczym, co z tego wyjdzie. Wrrrrrrrrrrrrr *warczenie o charakterze terapeutycznym*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, ale przynajmniej nie tyjesz, i to wszystko dzięki lenistwu :D

Taa, wyżyłam dzisiaj na kawałku chleba i w szafie znalazłam puszkę napoju, nie jest źle :lol:

No ale na serio, polazłam do sklepu, wróciłam z ryżem, chlebem i płynem do mycia naczyń. Przeżyję. Chłop też. Ba, nawet naczynia będą czyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się uczyć. Po prostu nie mogę. Nie mam sił na nic, siedze i sie gapie w sufit. Pół nocy nie spałam przez matke pijaka. Chce mi sie płakać i nawet tego nie mogę. Chciałabym mieć się do kogo przytulić, albo najlepiej umrzeć i nic nie czuć. Wieczorem będą wyrzuty sumienia, że się nie nauczyłam, później kolejna nieprzespana noc i o 5 zbieranie sie do szkoły, w której znowu nie będę kontaktowała bo będę nie wyspana. I tak w kółko. Nienawidzę siebie, matki, ludzi i wszystkiego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zannia, a byś dała radę się wyciszyć? Zrobić coś miłego dla poprawy nastroju i skupić sie na obowiązkach w ramach walki o wyższe wartości?

Zrobiłam sobie popcorn i obejrzę odcinek serialu. Później chyba pójdę z siostrą na plac, ona sie będzie bawić a ja uczyć na ławce. Co nie zmienia faktu, że dalej czuje się beznadziejnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×