Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

airandill

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. airandill

  Pomocy

  nie nie po śmierci ojca nie szalałem nie chodziłem imprezach, wgl nie lubie takiego życia nie pije vódy nie pale
 2. W mojej przychodni gdzie jest lekarz 1 kontaktu itp, tam nie ma terapii i psychiatry u mnie na rejonie nie ma dopiero w szpitalu na grenadierów kolejka jak po książki harriego pottera, dupa blada kompletnie pustka w głowie albo wszystko spływa po mnie jak po chodniku deszcz.
 3. Smieje się do siebie, ale to nie jest radość takiej prajdziwej oj ludzie kiedy coś mi radochę sprawiło i dont remeber .
 4. Nie mam problemu z kasą nie musze chodzić do przychodni z emerytami na szczęście, a męczenie się i cierpliwość dawno nie odczuwam potrzeby odczuwania tego jestem wygodnickim człowiekiem. I maciek jestem nie żaden airandill :), wiem jak piszę ale mam pustkę w głowie wszystko mi się myli więc się nie dziw.
 5. Ale jesteś uporządkowana a ja nigdy nie byłem zawsze ze mnie był chleja, z burdelem w pokoju a ostatnio wszystko mi jedno jade w 1 strone czy w 2 co za różnica, gdzieś dojadę totalne rozchwianie emocji niestety. Ja mam często dzień świra i wszystko jasne, jak ja bym chciał być jak kiedyś z bujną wyobraźnią umysłem pełnym pomysłów, z milionem obrazów pełnym chęci do wychodzenia ale kiedy to było. Umie ktoś pocieszyć w takim okresie życia ?.
 6. No to ja mam niestety inaczej zawsze byłem nadpobudliwy i niestety sam się ogarnąć nie umiem na tyle, żeby porzadek mieć w umyślę więc niestety zawsze byłem niezdarny, nie byłem samodzielny w tym problem że ja się czuje bezradny kompletnie jakbym zidiociał. A mi musieli ludzie pomagać je rozwiązać no wiem jak mnie ocenisz ale introwertyk totalny leń, z adhd do tego z zupełnym brakiem ambicji, poczucia obowiązku jak się mógł zachowywać po operacji serca nazywany pierdolonym grubasem itp.
 7. Rebelia a nie masz czasem tak, że zdaje ci się jakby każdy uwziął się na ciebie każdy cię musi przepchnąc krzyknąć na ulicy albo zająć kolejke przed tobą, bo on był pierwszy !! on musi. Dalej coś ci wypadnie kogo to obchodzi, okradną cię widział ale on nagle gazete czytał, wszystko mnie wkurza, że sąsiad koło 20 piłuje na górze coś żule na ulicy pijani chodzą i krzyczą i gadają nie wiadomo o czym grrrr,
 8. A ja się dziwię bo nie mam nic, żadnych odchyleń nie chodzę w półśnie, nie mam żadnej utraty przytomności tylko brak skupienia się albo pustka w głowie, emocje są albo mega wkurwianie się na wszystko i wszystkich że ktoś szybko przez ulicę przechodzi albo taki lęk że mnie ktoś pobije itp. Nie mam obrazów w umyśle myśli mało, ale się czuję dziwnie gapie się w okno bez celu częste bóle głowy, i jak to nazwać uczucie ciężkiej głowy jak się bardzo skupię coś mi się przypomni co mam zrobić ale ciężko z tym. Więc dziwnie to nie jest depersonalizacja, derealizacja nie wiadomo co.
 9. A ja nic już sam nie wiem czego się boję i dlaczego, jestem w umyśle kompletnie zablokowany nie wiem czego chce wkurwia mnie to, i wkurwia mnie to że nie wiem co robić jak działać jestem jak robot wszystko i to też mnie wkurwia. Wkurwia mnie to że się nie badałem przez lata, że jestem gruby, że piszę i gadam czasem nie wiem co nawet, sąsiedzi mnie wkurwiaja że mam nijakie życie !!!.
 10. airandill

  Pomocy

  Własnie do psychiatry będę szedł się zapisać prywata oczywiście, a co to może być ?.
 11. Dlatego ja nigdy nie chodze państwowo nigdy żaden NFZ czekać na zapisy do końca roku nawet do zwykłego lekarza, obłęd tygodnia bym w takiej kolejce nie wytrzymał kiepskie te nasze państwo.
 12. Ja mam lepiej moja praca który wkoło znajdę da mi nic na rachunki ale nie na czynsz, ja się zastanawiam często siedząc w domu i gapiąc się w sufit co ja robię tu huu co ty tutaj robisz.
 13. No od śmierci ojca tak nie miałem wypadków upadków, omamów urojeń, żadnych wypadków samochodowych stosunki międzynarodowe, ale i tak nic z tego nie wyjdzie martwi mnie ta pustka, ten lęk te uciekające myśli te otępienie na innym forum napisali że to stany depresyjne, nerwica tego typu rzeczy.
 14. No właśnie a ja nie wiem co zrobić, nie znam się na rynku pracy czuje się jak w dniu świra taka pustka myśli stale uciekają, i umysł który działa z prędkościa 1 a powinien sporo szybciej pogubiłem się we wszystkim.
 15. Ja też nie wiem co robić jestem po śmierci ojca mam pustke w umyśle studia który mi nic nie dadzą nie mam zainteresowań z których moge mieć pracę wiec właściwie jestem na lodzie zupełnie, i nie mam żadnego pomysłu planu nic.
×