Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

spudłować próbując odstrzelić sobie łeb

 

to też byłby fajny motyw samobója, tylko broń by trzeba sobie załatwić, a to już większy problem

 

NieznanySprawca, potwierdzam słowa eurydyki1, w pewnym momencie człowiek tak zobojętnia, że już mu nie zależy wtedy przestajesz się czymś takim przejmować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trombeczka, znam ten stan, ale mi na szczescie zawsze przechodzi, tylko potem trudno przeplynac przez rzeke, jak mosty za soba spalone :mrgreen:

 

Ale jesli ktos juz jest w takim stanie caly czas, ze nie robi to na nim wrazenia, to wspolczuje bardzo. Ale przeciez nic nie trwa wiecznie, cokolwiek by nam sie wydawalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kampania w telewizji przeciwdziałająca zwalniania z wfu. Chodziliście? Lubiliście ćwiczyć w szkole? Ja tak. Nawet odnosiłam wyniki w sporcie.

wf może średnio lubiłem za to wf-isty nienawidziłem

:twisted:8)

 

zwolnienie na rok po wypadku

potem 1,5 roku na własne życzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nam w gimie gosciu od wf dawal gale, i jechal gdzies sobie samochodem na 2 godziny. ale spoko byl, 2 razy dal mi fajke. tylko strasznie voda zawsze walil.

 

a tak robic cwiczenia na komende to nuuuda straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie dzisiaj temat samobójczy, wolę się w to nie wciągać, bo wystarczy mi 4 lata tych myśli, teraz od kilku miesięcy mam od nich spokój. (na razie?)

ja się odcięłam od wszystkich poza 2 koleżankami, które z tego powodu, że są, jako jedyne, powinnam nazywać przyjaciółkami (ale nie lubię nadużywać tego określenia)

 

kasiątko, moje wf-y to trauma z liceum, nienawidziłam tych lekcji, pamiętam, z jakim stresem i ściśniętym żołądkiem szłam na te 1,5 godz (bo jakoś zawsze miałam podwójne). Ale to przez to, że miałam taką a nie inną klasę, niestety, ale nie chcę do tego już wracać nawet..wyśmiewania, wstyd jak się przebierałam przed wf-em itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nienawidziłam w-f, uważam, że zmuszanie do niego to największa kara jaką można zrobić. Uważam, że w-f są generalnie niekompetentni i w-f prowadzony przez nich jest nudny. Dzieciaki podchodzą do sprawdzianów nieprzygotowani, a później jest ryk, bo oceny słabe (nie dostosowane do ucznia, a ułożone z góry tabelki), bo wymagania za duże. Piszę to jako osoba, która trenowała w klubie pół życia, a w-f i tak nienawidziła ;)

 

NieznanySprawca, no mi się właśnie wszystko zneutralizowało, właściwie cały ostatni okres bez zamiennie jestem antyspołeczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mama ukroiła kawałek ciasta bez mojej wiedzy, a miał być na jutrzejsze urodziny dla bratanicy..po mojej uwadze zdesperowanym głosem odparła, że jej jutro w takim razie na urodzinach nie będzie, skoro wszystko psuje. Jezu, ja wiem, przecież czułam się podobnie jeszcze pół roku temu, powinnam być dla niej wyrozumiała..i taka staram się niby być. Ciasto, jak ciasto..

 

dobra, idę się przejść i "uspołecznić", na razie :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak uważam, żeby to chociaż do średniej się nie liczyło to może dzieciaki, by chętniej uczestniczyły - albo byłoby na odwrót ale to już każdego wybór. Ta godzina w-f i tak nie zapobiegnie epidemii otyłości, w ogóle żadnej otyłości nie zapobiegnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że lubiłem wf , tylko u nas gra w piłkę nożną po kilku nieudanych zagraniach zamieniała się w trening bokserski

u mnie w lo koleś gonił kumpla po boisku

facet od wf-u go chciał zatrzymać a on mu się wyrwał

 

potem poszedł do szatni ten go zatrzymywał to go zwyzywał

i się poszarpali :lol::P

 

-- 14 wrz 2013, 19:01 --

 

trombeczka, po co wf?

wenla jest siłownia jest basen jest i gitara :lol:8):twisted::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×