Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kiepsko. Niech będzie błogosławiony Innos, że jeszcze nie jestem na tyle odmóżdżony, żeby nie umieć o tym poinformować.

Chyba nici z planów edukacyjnych, będę bezmózgiem do końca życia. To tyle u mnie.

 

 

 

Dla zainteresowanych postaciami w jakże czaderskiej grze Gothic:

http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Innos

 

-- 15 wrz 2013, 09:25 --

 

Dobra, trochę ochłonąłem, sorki za męczenie problemami. Nie jest jednak miło być zdradzonym przez najlepszego przyjaciela, którym jest własny umysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Calineczka1990, ja jutro idę do EMIPKU na kolejne książkowe łowy, tym bardziej, że ma być przecena 20 procent na wszystko. Wiem, że nabywam ostatnio książki na potęgę, ale kocham to. :yeah::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, dla mnie empiki są za drogie, staram się kupować w "taniej książce" lub przez internet, a w jednej księgarni mam zniżkę, o ile zastanę w pracy odpowiednią osobę :mhm: mój facet nie raz proponował mi przerzucić się na czytnik e-booków, ale to nie to samo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phalex Katembu z Kenii wygrał Maraton Wrocław 2013! Jego czas, to 02:18:50. Drugi był Elisha Meli (także z Kenii) z czasem 02:20:01. Trzeci był Mohammed Temam z Etiopii (02:27:42). - Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo zmęczony. Przez dwa najbliższe tygodnie nic nie będę robić. Tylko odpoczywać - powiedział portalowi GazetaWroclawska.pl zwycięzca.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/988700,maraton-wroclaw-2013-kenijczyk-juz-na-mecie-relacja-online-na-zywo-video-live-wyniki-zdjecia,id,t.html

 

A gdzie są Polacy? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, rożne, później napiszę dokładnie, bo zaraz idę oglądać kajakarstwo górskie.

 

Jakie księgarnie internetowe polacacie, bo Aros i Empik przysyłały mi książki w słabym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Sezon The Walking Dead oglądałem już na pół śpiąco, dla mnie ten serial leci po równi pochyłej, właściwie tylko pierwszy sezon mi się podobał. Jedynym serialem, który dla mnie trzyma poziom od początku do końca jest Breaking Bad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Sezon The Walking Dead oglądałem już na pół śpiąco, dla mnie ten serial leci po równi pochyłej, właściwie tylko pierwszy sezon mi się podobał. Jedynym serialem, który dla mnie trzyma poziom od początku do końca jest Breaking Bad.

i gra o tron

niestety, ostatni sezon dextera też jest gorszy niż poprzednie. nie trzyma w napięciu w ogóle. Nie wiem czy to kwestia obniżenia pułapu przez twórców czy moje przyzwyczajenia do serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie teraz kajaki górskie i to jest nieludzkie, żeby kobiety wpuscić na coś takiego. Toż to trzeba mieć siłe konia. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×