Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, ja mam trochę pieniędzy, ale też nie mogę wszystkiego wydać, bo cześć książek nie ma i w internecie będę w tym roku jeszcze zamawiał. Ogólnie klasyka i psychologia to raczej nie są najmocniejsze strony EMPIKU. Co innego te wszystkie "hity", tego tam niestety dostatek. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, ja przeważnie zamawiam na empik.com. bo na miejscu u mnie bieda, nigdy nie ma tego czego akurat szukam :bezradny: a dostawa do salonu jest za free także czekam max 3 dni i mam książki w łapkach ;) no ale empik dość drogi jest w porównaniu do innych księgarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te dostawy Empikowe nigdy nie przekonały, chyba że z góry wiem, co chcę kupić. Muszę potrzymać książkę w łapach, zapoznać się z nią. W sumie ostatnio coraz częściej zdarza się, że wiem z góry co chcę kupić, ale i tak wolę iść, popatrzeć. Gorzej, że grozi to zachwytami i wydawaniem forsy. Pamiętam, jak w czasach szkolnych łaziłam do sklepów z książkami i na miejscu czytałam podręczniki do psychologii, robiąc notatki. Kieszonkowe było za małe na zakup :P

 

-- 16 wrz 2013, 07:28 --

 

Albo lepiej, najlepszy czas mojego nastoletniego życia - odkrycie biblioteki rejonowej. Wbijałam na jakiś dłuugi czas, buszowałam między półkami. Teraz mam "w kolejce" tony książek do przeczytania, ale kiedy uporam się z ilością papieru do wessania, to chyba znów pobiegnę do rejonowej. Blisko, bezpłatnie i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zamawiałem 2 razy w lumpiku (tak moja babcia EMPKI nazywa :mrgreen: ), stan niektórych książek był bardzo słaby... Zamawiał ktoś może w Matrasie, bo ceny konkurencyjne i też można w salonie odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×