Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Elyse napisał(a):

może to przez leki jest wolniejszy metabolizm. Łaże na pieszo po 10km dodatkowo ćwiczę codzienne Skalpel z Ewą Ch. i efekty są wymierne :(

no ja tak zrozumiałem że efekty są wymierne czyli szczuplejesz a na emotkę nie zwróciłem uwagi.

Była kiedyś taka ocena w szkole mierna, moja ulubiona z matmy ale zastąpili ją dopuszczającym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zastąpili ją dopuszczającym

 

U mnie w liceum nauczyciel fizyki zawsze mówił, że dopuszczać to można byka do krowy, a on i tak mierne będzie wystawiał :mrgreen:

No ale Ty pewnie celujące lub bardzo dobre miałaś. ;)

Kiedyś jak ktoś ledwo ledwo zdawał na miernych to mówiono na niego mierny uczeń a teraz jak dopuszczający. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i se poćwiczyłam. A teraz jem jeżynki. Nie są tak popularne cz smaczne jak jagody czy maliny, ale dobrze wpływają na pracę przewodu pokarmowego więc jest o.k.

tak jeżynki dobre na wypróżnienia są ;) , u mnie na północy ich jeszcze nie ma pod koniec sierpnia zwykle się zaczynają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy wśród facetów są tacy maniacy szczupłej figury, co stosują metodę palca w gardle? Zdarzają się takie przypadki? Ktoś się z tym spotkał, słyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U facetów to najpopularniejsza jest( a może była bo już moda na mass pakerów ala Pudzian mija) bigoreksja. Dla odpowiedniego bicha i klaty ludzie żarli karmę dla świń, dawali w żyłę anaboliki( nawet te podejrzane zza ruskiej granicy) no i dieta 12 tys kalorii dziennie. Teraz nie jestem na bieżąco może się to wszystko ucywilizowało i wszytko pewnie przez internet można kupić ale pewnie sporo jest takich co bez 45 cm w bicepsie i 120 w klacie nie uważa się za prawdziwego mężczyznę i zrobi wszystko żeby to osiągnąć chociaż nie koniecznie się to dziewczyną podoba tak samo jak katujące się dietą wychudzone dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no ogólnie. Poczytaj sobie w necie, wiele złego słyszałam o takich środkach.

Ja znam kilka osób które chwalą tego typu specyfiki. Z resztą muszę jak najszybciej schudnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, może chwalą sobie bo są skuteczne, ale mogą być szkodliwe dla zdrowia. Była sprawa niedawno że jakaś dziewczyna umarła po czymś podobnym, bo się "zagotowała" od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no to jak się nie interesujesz zdrowiem to czemu pytasz o ten specyfik? Chodzi ci właśnie o jego skuteczność, tak?

No cóż, twój wybór. A ta żółtość ci już przeszła, byłeś u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, no to jak się nie interesujesz zdrowiem to czemu pytasz o ten specyfik? Chodzi ci właśnie o jego skuteczność, tak?

No cóż, twój wybór. A ta żółtość ci już przeszła, byłeś u lekarza?

Tak, chodziło mi o skuteczność. Żółtość już mi przeszła, nie byłem u lekarza, bo na drugi dzień już nie byłem żółty. Z resztą można powiedzieć że zdrowie mam zagwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą można powiedzieć że zdrowie mam zagwarantowane.

w jaki sposób?

Jakbym powiedział, to byś się popukała w głowę. Grunt że mam 100% pewności że na nic nie zachoruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×