Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym powiedział, to byś się popukała w głowę. Grunt że mam 100% pewności że na nic nie zachoruję.

i pewnie by miała rację z tym pukaniem

I niech każdy pozostanie przy swojej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, może chwalą sobie bo są skuteczne, ale mogą być szkodliwe dla zdrowia. Była sprawa niedawno że jakaś dziewczyna umarła po czymś podobnym, bo się "zagotowała" od środka.

 

Ta dziewczyna co się "zagotowała" brała spalacz na bazie DNP- dinitrofenol to pestycyd, bojowy środek trujący służący do wybijania chwastów na polu. Wolno go stosować tylko w rolnictwie, w przemyśle spożywczym i medycynie jest nielegalny. Jest toksyczny dla zwierząt i ludzi. A więc nie znajdziesz go w co 2, w co 5, ani nawet w co 10 spalaczu. Skoro dziewczyna, na dodatek studentka medycyny, zamówiła jakieś gówno przez internet z nielegalnego źródła to się nie dziwię, że kopnęła w kalendarz.

 

Teraz najgroźniejsze co dostaniesz w typowym spalaczu tłuszczu to synefryna z gorzkich pomaranczy, kofeina i wyciąg z zielonej herbaty. :P Takie suplementy się zamawia od rekomendowanych producentów, a nie od Laboratorium w Piwnicy Brudnego Meksykańca.

 

-- 10 sie 2013, 09:24 --

 

Aha, i z cyklu zniszcz marzenie- bez diety i ćwiczeń to i tak gówno da. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Ale u Ciebie to tam lekki zabieg kosmetyczny, 2 czy 3 kg w tą czy w tą. Gorzej jakbyś miała problem jak ja, czyli 30 kg;/

Chodzi o to, że ja chciałabym mieć same mięśnie Michale :?

 

Mówisz, że 30 kg masz do zgubienia?

To 150 kostek masła , takich po 200 dkg. Hmmm....no to dieta Michale i ćwiczenia. Pół roku i wyglądasz jak Ken od Barbie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, też coś ważę koło 58 i też z 55 bym chciała ważyć :mrgreen:

OOOOOOOoooo, a ile Kasiu cm masz wzrostu? Bo ja 164 cm.

 

Ja mam 157 cm. Jestem hobbitem :mrgreen:

ale wyglądasz na minimum 160 cm, zresztą większość dziewczyn jest ode mnie tyle niższa że trudno mi określić czy ma 165 czy 157.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, :hide::hide::hide: miałeś na myśli rozporek na wysokości ust? :mrgreen:

nie będę dosadny ;)

 

-- 11 sie 2013, 12:08 --

 

Michuj, eeeeeeeeeeeee..to dasz radę Michale :D

Trzymam kciuki ! :D

 

Dzięki.

Kiedyś zrzuciłem 25 kg, więc czemu nie teraz ;)

ja też, kanapa wyślizgnęła mi się na schodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×