Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo senny, a mimo to nie mogę zasnąć. :why: Wiecie co? Chyba powiem o wszystkim lekarzowi. O napadach agresji, o braku empatii, o mówieniu do siebie i o tym że czychają na mnie faszyści, bo coraz więcej osób mówi mi że to ostatnie to tylko urojenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, co to znaczy "przezskórny"?

 

-- 20 cze 2013, 23:34 --

 

Jestem bardzo senny, a mimo to nie mogę zasnąć. Wiecie co? Chyba powiem o wszystkim lekarzowi. O napadach agresji, o braku empatii, o mówieniu do siebie i o tym że czychają na mnie faszyści, bo coraz więcej osób mówi mi że to ostatnie to tylko urojenie.

:great: no wreszcie!!! Tak, powiedz to wszystko lekarzowi!!

Ja mam za to urojenia, że wszyscy mnie zostawiają. To gorsze od wszystkiego w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komary cytrusów nie znoszą :twisted::yeah:

Naprawdę?? Zupełnie jak mój kot. Też nie cierpi cytrusów.

:lol: dobre porównanie :great:

 

-- 20 cze 2013, 23:38 --

 

Może kocór ma coś z krwiopijcy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość robienia z siebie pajaca. Ludzie krzywo na mnie patrzą kiedy w miejscu publicznym mówię do siebie, albo mimowolnie zatrzymuję się i wykonuję salut Breivika. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, kiedy Cię przestało ciągnąć?Po jakim czasie?

Nie chcę Cię załamywać , ale pierwszy ROK był koszmarny. Wdychałam wszelkie opary palaczy tak już chyba z przyzwyczajenia. Paliłam z 7em lat. Więc lekko nie było , ale dałam radę więc Ty też DASZ RADĘ!!!!! Wierzę w Ciebie!! Teraz już każdy może palić w moim towarzystwie i nie rusza mnie to zupełnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×