Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, fajne jest to, że jak coś boli, to kot zawsze przyczłapie i położy się dokładnie w tym miejscu :105: Ale złośliwe też potrafią być :twisted:

DOKŁADNIE. Ale ja lubię jak czasem moja kotka jest złośliwa bo pokazuje tym, że jej na mnie zależy. Miłe to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, o tym piracetamie słyszałem już, jak będę u lek to sie spytam, wnerwiają mnie te recepty, tylko silnie uzależniające powinny być na recki.

 

Lilith, no do szkoły nie chodzę, ale zaraz walnę sobie żeńszenia (bo znalazłem ;D)

i będę studiował wielkie dzieła filozoficzne. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, :D i to latanie po firankach :105: Chciałabym mieć znów kociaka w domu. Ostatnio wytłamsiłam kocura koleżanki :105:

No firanki oblegane, ale to za młodego kociaka ;) Moja 10cio letnia kicia już tak nie szaleje. Ale i tak ją kocham :mrgreen:

A ja też tłamsze nie swoje kociaki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie z zolpem przepraszam jednak dzisiaj bo niestety, musze spać i jakoś wyspana funkcjonowac w dzień, byle z rozsądkiem sie z wujkiem zolpem spotykać to jest dobrze, ale jszcze bede chwile i później zanim zacznie działać

Zolp szybko działa. A co najgorsze w moim przypadku to brałam dwie tablety a rano okazywało się , że zeżarłam 7 :shock: Nie kontrolowałam już tego więc przestałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×