Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru,

californication nie ma nic wspólnego z archiwum x , inna estetyka i tematyka, chociaz i archiwum jakis tam urok ma mowie o serialu nie o Duchownym w końcu to aktor i ma obowiazek grac to jego praca , trafiły mu sie dwa dobre seriale w życiu i na tym ciągnie i dobrze i dobrze ,ze sa to dwa zupełnie rózne i inne seriale, nie wpadł w szufladke fantasy, dla aktora to szczęście

 

-- 18 cze 2013, 00:03 --

 

siostrawiatru,

poziomy to sa w grach komputerowych, ja tam lubie filmy dokumentalne , które tez sa różne dobre i złe jak wszystko,

No jasne :mrgreen: I tak Cię lubię... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj znalazłam wiekszosc ten serial odbiera płytko o imprezowaniu a to serial o przezywaniu, o tym ze lekki imprezowy styl zycia nie daje szczescia, ten serial jest pogonia porzez głupie zachwania zza szczesciem, spełnieniem w miłosci , przyjaźni, to serial o pustce psychicznej ,którą sie odczuwa jak sie powraca do pustego domu po pijackiej imprezie po kłotni z kimś waznym, to serial o checi bycia fajnym i o tym ze walczy sie o to całe zycie ,ale prawdziwe szczescie daje tylko prawdziwa rodzina, prawdziwa miłosc a to co maja bochaterowie tego serialu to jedynie najprostszymi sposobami zapelnienie pustki emocjonalnej

 

-- 18 cze 2013, 00:18 --

 

i to jest to co jest naprawdę wazne w tych wszystkich głupawych imprezach , morzu alkoholu i tonach koki, te nałogi wszytkie to zapłenienie wszechogarniajcej pustki w zyciu

 

-- 18 cze 2013, 00:20 --

 

siostrawiatru,

dzięki ja Ciebie też lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj znalazłam wiekszosc ten serial odbiera płytko o imprezowaniu a to serial o przezywaniu, o tym ze lekki imprezowy styl zycia nie daje szczescia, ten serial jest pogonia porzez głupie zachwania zza szczesciem, spełnieniem w miłosci , przyjaźni, to serial o pustce psychicznej ,którą sie odczuwa jak sie powraca do pustego domu po pijackiej imprezie po kłotni z kimś waznym, to serial o checi bycia fajnym i o tym ze walczy sie o to całe zycie ,ale prawdziwe szczescie daje tylko prawdziwa rodzina, prawdziwa miłosc a to co maja bochaterowie tego serialu to jedynie najprostszymi sposobami zapelnienie pustki emocjonalnej

 

-- 18 cze 2013, 00:18 --

 

i to jest to co jest naprawdę wazne w tych wszystkich głupawych imprezach , morzu alkoholu i tonach koki, te nałogi wszytkie to zapłenienie wszechogarniajcej pustki w zyciu

Ja mam tę pustkę w życiu. To mam się kłaść i umierać? Nie chodzę na imprezy, nie puszczam się, ale to nie znaczy, że zdrowa jestem i pełna życia też. Bo ja k... nie umiem żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę spać :papa:

Paa :papa:

 

-- 18 cze 2013, 01:29 --

 

zmienny,

ten serial jest bardzo taki a bohaterowie to jednak inteligentni ludzie, którzy rozmawiaja o powarznych tematach, robiąc przy okazji mase głupich i nieodpowiedzialnych rzeczy

Dobra, oddalam się żeby nie wadzić. Inteligencja. Ja jej nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzisiaj znowu cały wieczór ukrywałem się w lesie, a potem wracając do domu znowu stałem się dla kogoś poważnym zagrożeniem. :why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, jak już wracałem z lasu, to napotkałem dawnego znajomego. Popchnął mnie, więc położyłem go na ziemię i chciałem poderżnąć mu gardło maczetą, ale przybiegł jego kolega i uprosił mnie żebym tego nie robił. Ja nie robię tego dla zabawy, ale dlatego że,się boję i chcę się bronić. Ja nie chcę skończyć w kryminale. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, jak już wracałem z lasu, to napotkałem dawnego znajomego. Popchnął mnie, więc położyłem go na ziemię i chciałem poderżnąć mu gardło maczetą, ale przybiegł jego kolega i uprosił mnie żebym tego nie robił. Ja nie robię tego dla zabawy, ale dlatego że,się boję i chcę się bronić. Ja nie chcę skończyć w kryminale. :why:

To wywal w cholerę tę maczetę!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, już pisałem, kiedy nie miałem maczety, to poleciałem do kuchni po nóż. W strachu chwytam jakiekolwiek narzędzie żeby się bronić. Ja już sam siebie się boję. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

Marci sprki ,a le wypierdalaj na terapie dla agresorów, najpierw dziewczyna w macu bo frytki teraz jakis kolega bo cos tam , idx sie elcz chłopie albo skończysz w kryminale i powiedz psychiatrze bo pamietam ,ze o tym nie mowiłes a to ejst problem bo stanowisz zagrozenie, ja nie miejscu kolegi zadzwoniłabym na policje i b\ym zgłosiła napowgotowei , raz cie nie zamkną ,ale za któryms razem tak i bedziesz miał przymusowy odział zamkniety tak skończysz , chyba ze zabijesz kogos , sorki za szczerosc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×