Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam z powrotem


rabbithearted

Rekomendowane odpowiedzi

Już udzielałam się tu wcześniej, ale czas na powrót. Aż się boję, co ja tam nawypisywałam w poprzednich postach... Teraz też będzie chaotycznie.

 

Przede wszystkim, chciałabym móc przeczytać wszystkie tematy od a do z, każdego jakoś podnieść na duchu, ale się nie da. Po części z czystej chęci pomocy, po części chyba z egoistycznych pobudek, bo "chcę się czuć potrzebna". Ale przeważa ten pierwszy motyw :)

 

Krótko o mnie: 21 lat, studentka kierunku, który lubi bardzo, ale boi się, jak się ten kierunek ma do potrzeb rynku pracy (czyt. czy mimo staży, praktyk i innych aktywności nie wyląduje na bruku). Ciągle niepewna siebie, posiadaczka najwspanialszego, najbardziej cierpliwego chłopaka na świecie, na którego nie zasługuje. Mam dwie rodziny: mamę i jej nowego męża oraz tatę i jego nową żonę, i przez to czuję, że de facto nie mam żadnej rodziny. Od podstawówki zmagam się z niską samooceną, atakami autoagresji, depresją i przede wszystkim nerwicą natręctw, która zdominowała moje zycie i czyni każdą czynność sto razy trudniejszą. Do psychologa pójdę ponownie po sesji, bo teraz tylko kserówki, prace, notatki, zaliczenia. Ale muszę iść, to wiem.

 

Póki co zostaje forum, mam nadzieję tu znaleźć tu trochę miejsca dla siebie. Witam więc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×