Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co wam pomaga gdy jest na prawdę beznadziejnie ?


xxxl96

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy jestem w naprawdę głębokim dole, to po prostu nie mogę zabrać się za nic, co poprawiłoby mi w normalnych warunkach nastrój. Nie obejrzę sobie filmu, nie zjem niczego dobrego, nie poczytam, nie pobiegam, nie pośpiewam. Zazwyczaj piszę wtedy jakieś pseudowiersze, chcąc się oczyścić, a później zauważam, że nic to nie daje ;) wówczas z reguły albo próbuję beczeć (i najczęściej mi to nie wychodzi), albo się tnę, albo palę, albo łażę po mieście i modlę się, żeby:

a) ktoś mnie zabił

b) ktoś mnie z tego wszystkiego wyciągnął

z reguły wracam do domu nic nie osiągnąwszy, więc idę spać i mam nadzieję, że następnego dnia będzie lepiej. Szczerze - nie polecam moich sposobów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestem w naprawdę głębokim dole, to po prostu nie mogę zabrać się za nic, co poprawiłoby mi w normalnych warunkach nastrój. Nie obejrzę sobie filmu, nie zjem niczego dobrego, nie poczytam, nie pobiegam, nie pośpiewam. Zazwyczaj piszę wtedy jakieś pseudowiersze, chcąc się oczyścić, a później zauważam, że nic to nie daje ;) wówczas z reguły albo próbuję beczeć (i najczęściej mi to nie wychodzi), albo się tnę, albo palę, albo łażę po mieście i modlę się, żeby:

a) ktoś mnie zabił

b) ktoś mnie z tego wszystkiego wyciągnął

z reguły wracam do domu nic nie osiągnąwszy, więc idę spać i mam nadzieję, że następnego dnia będzie lepiej. Szczerze - nie polecam moich sposobów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna przeróżne formy autoagresji i autodestrukcji, zresztą teraz też tylko dodatkowo najważniejsza rzecz - staram się wyjść z błędnego koła myślenia o sobie i myśleć o innych, np podobnych mi, też chorych, zaburzonych, nieszczęśliwych albo nawet będących w dużo gorszej sytuacji i życzyć im i pragnąć dla mnie i ich wszystkich poprawy, szczęścia...

 

I wiem, że to takie niemodne i w ogóle sztywniackie, śmieszne itp, ale hm, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×