Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nieswiadomie w glowie zaczynam juz liczyc ile jakich mam tabletek i czy wystarczy zeby sie otruc.

tak.. już od dawna to robię... wiem jednak, że jeśli podejmę tą decyzję to chcę to dokończyć, a nie przeżyć kolejną nieudaną próbę...

sama nie wiem... straciłam 4 miesiące temu przyjaciela... powiesił się :cry:

dopiero po Jego śmierci dowiedziałam się że chodził do tego samego psychologa co ja... do psychiatry też chodził.

To był taki rozweselacz wszystkich.. nikt się nie spodziewał.. nawet ja, mimo że byłam z nim najbliżej... tak mi go brak...

nie połknęłam chyba jeszcze wystarczającej ilości tabletek, bo za każdym razem przypominam sobie jak bardzo cierpiałam po tym jak odszedł... to były Jego urodziny. 17-naste i ostatnie...

chciałabym zniknąć nie zauważona... odejść w niepamięć... wymazać swoją osobę z pamięci najblizszych, tak aby nie cierpieli :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałabym zniknąć nie zauważona... odejść w niepamięć... wymazać swoją osobę z pamięci najblizszych, tak aby nie cierpieli

Chyba się nie da. Przynajmniej na początku-potem znikniesz, bo znikną też oni.

Mi tam wszystko jedno, nic mi teraz nie pomaga. Cholera, niech życie przestanie tak boleć...

Samobójstwo to tylko przyśpieszenie procesu gnilnego, który zaczął się już w momencie narodzin.

:? -bredzę... Sama sobie z tej dechy powinnam przywalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da.

wiem... niestety się nie da :(

 

 

Cholera, niech życie przestanie tak boleć...

wyjęłaś mi te słowa prosto z serca... czy ja naprawdę na to zasługuję? Czy My wszyscy zasługujemy na takie cierpienie? :cry:

 

 

bredzę... Sama sobie z tej dechy powinnam przywalić...

nie bredzisz... mówisz z sensem. Jednak czasami ból jest tak duży, że ludzie (w tym czasami ja) nie widzą innego wyjścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ni eumiem cieszyć niczym czasami cieszy mnie wesoły pyszczek mojego pieska ale to nie dla psa przeciez zyje ...nie wiem dla kogo nie mam dla kogo nie wiem co powinnam zrobić szukac pracy skoczyc z mostu albo nie wiem co strzelić sobie w łep przerasta mnie nawet to ... :cry: czuje się beznadziejnie i zyć mi sie chwilami odechciewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wydaje się wręcz niemożliwe....

własnie a mnie się wydaje teraz wszystko niemożliwe Boszz nie mam siły ja juz wogle jestem psychicznie zmęczona zyciem do tego stopnia że mam dosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo.... czuję się okropnie, wstyd mi przyznać ale czasem nawet nie umiem opisać własnych uczuć.... stan beznadziejności i zobojętnienia na wszystko w okół a w cenrum JA i moje problemy... mam do siebie żal że jestem taka obojętna na problemy innych, przecież wokół jest tyle potrzebujących... a ja nie umiem tego dostrzec, mam wielki żal... ale to żal do SAMEJ SIEBIE że jestem taka beznadziejna!!!! czuję się przerażona własnym życiem, prubuję coś zmineić ale zazwyczaj kończy się to fiaskiem.... pomimo to niewiem czemu i dla kogo mam nadzieję na lepsze jutro.... Ktoś mi kiedyś powiedział że trzeba żyć nadzieją..... jeżeli to prawda to i Wam takiej nadziei życzę : :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz nie poddawałam tyle razy było lepiej troche albo tak mi się wydawalo jakoś to wszystko sie toczyło a teraz do d się czuje po co mam walczyć o co kolwiek jak i tak przegrywam jak nie z innymi to sama ze sobą :cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:53 pm ]

zy..ć mi sie juz chce na to co czuje na swoją samotność bezradność obojętność bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty Tomek czujesz się lepiej dzięki lekom??

Leki w ogóle jeszcze nie zaczęły działać po prostu mam ten mały skok w górę. Mam częste huśtawki więc wiesz.

smutasek20 nie masz się czego wstydzić ani nie masz powodu żeby czuć do siebie żal. Nie Twoja wina, że jesteś chora. :) Głowa w górę :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tu dziś smutno :| tez nie czuje się najlepiej, dziś najbardziej mnie boli, że życie mi ucieka z każdym dniem, a ja z niego nie korzystam, bo brakuje mi sensu:/ a tak bardzo chciałabym to zmienić... wciąż staram się wierzyć, że może być kiedyś dobrze, chociaż jest trudno i Wam życzę jak najwięcej tej wiary i siły do walki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"życie mi ucieka z każdym dniem, a ja z niego nie korzystam, bo brakuje mi sensu"

 

włsnie mam to samo cięzko nawet ubrac w słowa to co siedzi we mnie ale coś siedzi i wcale nie robi mi dobrze eghhhhhhhhh

Wiecie co ja to chyba mam żal to losu żal do świata za to urodziłam się te cholerne 26 lat temu i nie spodkało mnie nic dobrego ciagle ciepirenie bol ludzie fałszywi ktorzy mnie otaczają i otaczali mam zal do losu po co się wogle rodziałam jak nic prócz bolu nie dostaje od zycia????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Twoja wina, że jesteś chora.

 

 

Czasmi zastanawiam sie czemu to akurat mnie musiało spotkać...

 

Skoro wszyscy tutaj mamy podobny problem, zamiast użalać się nad sobą moze warto coś z tym zrobić...? problemy same się nie rozwiążą...... problemy są po to żeby je rozwiązywać

 

Znacie jakieś metody zwalczania doła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ażebym wiedziała co naprawde nie wiem moze jakies smieszne filmy poogladaj albo włacz TVN kuba wojewódzki straszy w nim heh on czasami mnie śmieszy może rozśmieszy i Ciebie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łam się ja też sie męczę ze sobą :( udaje przed rodziną że jest normlanie a wcale nie jest nic nie jest normlane :cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:11 pm ]

rowniez ze 2 godz spałam w dzień byłam w sklepie po płyn do oczu dla psa i się połozyłam wstałam z bolem serca ręka mi drętwieje buuuu eghhhhhhhhhhhhhh wrrrrrrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie muszę sobie zajęczeć jest pewna rzecz, która mi nie daje spokoju mianowicie jak ktoś mi powie np: kurcze Monika jaka Ty blada, albo jakoś blado słabo wyglądasz, ja momentalnie zaczynam źle się czuć, pojawia się lęk uderzenie gorąca i te wszystkie cudowne objawy somatyczne czasami udaje mi się nad tym zapanować, ale czemu tak mi się robi przecież to normalne że nie zawsze wyglądamy zdrowo i kwitnąco i czasami jesteśmy bladzi bo np jesteśmy zmęczeni a ja zaraz w panikę, wkurza mnie to, iż tak nerwowo na taką bzdurę raguje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie mam problemów tak b powąznych nie oprzeszłam tyle piekła ile co tu niektorzy serce mi się ściska aż jak czytam niektore tematy :cry: ... Ja zostałam skrzywdzona przed kogoś komu ufałam z kim miałam się zwiazać na zawsze... I popełniłam kolejny bład... o ja głupia kretynka bezsilna co do własnych przezyć odczuć nic mnie to ku...a nie nauczyło zupełnie wycierpałam tyle że ledwo przezyłam dałam się znowu skrzywdzić boze czuje się jakśmieć nic nie warty nie mam siły juz do samej siebie do swojej naiwności nie mam siły został mi cital ok 20 tabl zastanawiam się czy go nie uzyć bo nie moge siebie znieść nie mam do siebie siły ni echce zanudzac was sobą uzalac się nad włąsną naiwnością nad swoim losem nie chce być nieszczęliwa wole byc martwa niż wiecznie się uzalac nad swoją głupota poełniac błedy ktore mnie juz kosztowały zycie :cry: ludzie nie moge ze soba wytrzymać przepraszam za błedy ale rycze nie mam juz siły nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×