Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ewuś sory ze zapytam...czy Twoje życie to tylko net?

Nie wiem po czym wyciągnęłaś takie wnioski....

Moje życie to nie tylko net, wręcz odwrotnie moje życie to parszywa rzeczywistość. A to forum było kiedyś odskocznią.

Mam nadzieje, że takie wyjasnienie ci wystarczy, chociaz tak naprawde nie weim o co ci chodzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po czym wyciągnęłaś takie wnioski....

Nie wyciągam wniosków tylko już nie pierwszy raz czytam ze jakieś niesnaski na forum są w stanie zepsuć Ci dzień......zdystansuj ;)

 

 

Mam nadzieje, że takie wyjasnienie ci wystarczy

Nie musisz mi się tłumaczyć ;]

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim:)

troszkę nieładnie dziś na zewnątrz,pochmurno i chyba niezbyt gorąco,ale taka to już pora roku i nie ma co się nad tym rozwodzić :D

za moim bielańskim oknem galęzie opadaja mi na balkon i jak sie drzewko bardziej rozrosnie bedzie jak w buszu:)

miewam ostatnio zmienne nastroje,depresja przeplata sie z eforia.

na szczescie jednak chwil w ktorych widze sens i rozkladaja sie przede mna cele jest duzo wiecej.jakis czas temu kiedy nie wiedzialam jeszcze o swojej chorobie i nie dawala kompletnie zadnych objawow chcialam sie poddac,mysli samobojcze i takie tam czarne scenariusze.teraz jak mam jej swiadomosc pojawila sie rowniez silna potrzeba walki i determinacja.czyzby wiec nerwica objawila mi sie w chwili w ktorej jej "potrzebowalam"by sie pozbierac i bym dostrzegla piekno rzeczy prostych i banalnych nie szukajac bog wie czego,ciagle wiecej i wiecej...nie wiem ale cos w tym jest,bo obecnie nie miewam mysli,ze chcialabym ze soba skonczyc by nie meczyc innych bo jestem kiepska matka ktora sobie z niczym nie radzi,a wrecz przeciwnie postanawiam sobie i innym glownie sobie udowodnic,ze dam rade ze wszystkim.

czego i Wam życze jak rowniez dużo slonka i przemilego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis fatalnie..odczuwam depersonalizacje:(((( zaczelam brac nowy lek...- nie mam celu w zyciu- dlatego nerwica pewnie daje znac- a jeszcze w tym okresie-na dworze-szaro buro i ponuro to juz w ogole-zjazd.

Wybaczcie- nie mam gdzie tego powiedziec- w domu uwazaja ,to za fanaberie- znajomych brak- na psychologa obecnie brak kasy-

dolina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio poprostu fatalnie, a że im jest gorzej tym ja się bardziej nakręcam i koło się zamyka, juz nie wiem co robic...

 

Jaśkowa cieszę się że udało ci się z dzieciaczkiem, dzięi tobie pojawiło sie jakies swiatełko w tunelu że jest to możłiwe i oby wyszło..

 

A poza tym juz za 5 dni wraca moja połowa z morza !!! po 3 miesiacach i nie moge się doczekać, wierzę że jak wróci to wreszcie sie jakoś rozweselę, nie ma to jak ktoś bliski przy boku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e stypa ostatnio, ostatnio jestem ciągle zdołowany i nic mi się nie chce :/ jeszcze matematyczka się na mnie uwzięła i będzie dzwoniła do mojej matki, że sie nie uczę...(bo już pikę dostałem)...Do tego ciągle się z każdym kłócę i cały weekend spędziłem w swoim pokoju(nie licząc wyjścia do wc) a słowa które wypowiedziałem da się policzyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pogoda :roll: właśnie ogarnęłam chałupę bo mój mały Binladen ;) zrobił pobojowisko na maxa, teraz popijam kawkę i rozmyślam co tu wsadzić na tyłek bo idę dziś na urodziny do przyjaciółki a nie chce mi się o mamo ! jak bardzo :roll: ...Panie spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 8-letnia ma duzo ciekawsze pomyly niz jak miala 2 czy trzy lata,takie bardziej wykombinowane i urozmaicone:)czasem powala mnie swoimi inteligentnymi stwierdzeniami i powaga w kwestiach uczuciowych jesli chodzi o kolezanki z klasy,ja oczywiscie z taka sama powaga to traktuje bo wiem,ze dla niego to smiertelnie istotne mimo,ze czasem zabawne na maxa.u mnie slonecznie sie zrobilo i z tego szczescia,ze nic mi nie dolega i brak objawow jakichkolwiek po kaluzach se jak dziecko pochodzilam i obeszlam cala okolice z 5 razy:))czas na jakis wypasiono-niedzielny posilek dietetyczny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moja bratanice tez mowia binladen :)

Na mnie tak mówili, jak przypadkiem w okolicach zamachów na WTC zapuściłem gęstą brodę :]

 

Leniwa niedziela. To mi się akurat nie podoba.

 

Coraz bardziej narzekam na brak wyzwań. Może to i dobrze, że nareszcie nia mam prawdziwych problemów, ale brakuje mi czegoś na czym można spożytkować energię. Za 3 tygodnie zaczynam moją szkółkę niedzielną, ale póki co czuję się w zawieszeniu.

 

Mam przez to 1000 myśli na godzinę, co by tu zrobić. Ostatnio męczy mnie myśl, coby się wyprowadzić z domu (bo jak na neurotycznego pasożyta przystało wciąż mieszkam z rodzicami). Ale to jeszcze nie teraz. Teraz jest sezon zjeżdżających się studentów, więc jest ciężej o kawalerkę. A i ja muszę wpierw dowiedzieć się jak stoję ze szkołą i kiedy będę miał praktyki zawodowe, w trakcie których będę zmuszony zwolnić się z pracy. Poczekam. W tym mam doświadczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze właśnie wróciłam z imprezki zjadłam tam taką ilość sernika na zimno, że aż mi głupio dobrze, że to były urodziny przyjaciółki mojej a nie kogoś mniej bliskiego bo obciach by byl jak nic po takiej wyżerce na maxa :roll: ale moja Kaśka robi najlepszy sernik na zimno na świecie no nie mogłam sobie odmówić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×