Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

ja otrzymywałem sygnały ale takie wyraźne to np od 120 kg 50-latki albo od gejów. ;)

hehe, najwyraźniejszy sygnał jaki kiedyś dostałem (i w sumie jeden z niewielu) to był od jakieś 45-50 letniej babki z obwisłymi ramionami i ogólnie strasznie brzydkiej, spytała mnie czy nie chcę być jej seks kolegą :D

mi ta 120 kilowa siadła raz na kolanach, no ale miałem pewne korzyści z niej robiła mi większe angielskie śniadania niż innym bo była kucharką w kantynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety niezaspokojenie seksualne może powodować frustracje i agresję ja tego poza lekką frustracja uniknąłem ;) ale niektórzy kończą jak amfce. W Skandynawii w więzieniach więźniom przysługuje raz w tygodniu seks z prostytutkami aby się rozładowali kiedyś nawet miałem plan zostać tam więźniem przynajmniej bym se skorzystał za darmo nie tylko z jedzenia, basenu i spanka. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to was śmieszy? ciekawe. podobno wewnątrz, jak się jest w więzieniu to można spotkać ludzi, którzy tam siedzą i wcale nie chcą wyjść. bo na zewnątrz trzeba pracować, nikt Ci nie da posiłków, a komornik już dawno ma Twoje mieszkanie.

 

dla niektórych więzienie nie jest złe, jak nie ma innej alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja,jak ktoś lubi zabawy w męskim gronie to więzienie jest jakąś tam opcją :P

a z tymi prostytutkami dla więzniów jakoś mi trudno uwierzyć,to podatnik tamtejszy jeszcze sie zrzuca na ruchanie dla złodziei,morderców i...gwałcicieli? :shock:

to może zrzućmy się na tirówkę na inbvo,zanim dojdzie to tragedii :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to was śmieszy? ciekawe. podobno wewnątrz, jak się jest w więzieniu to można spotkać ludzi, którzy tam siedzą i wcale nie chcą wyjść. bo na zewnątrz trzeba pracować, nikt Ci nie da posiłków, a komornik już dawno ma Twoje mieszkanie.

 

dla niektórych więzienie nie jest złe, jak nie ma innej alternatywy.

mnie to nie śmieszy, ja poważnie myślałem wciąż rozważam w razie czego pobyt tam oczywiście nie w Polsce tylko w luksusowych hotelach Norwegii bo mniej więcej ta tak więzienia wyglądają. Minusem są ludzie tam będący wiadomo co to za typy, światek trzeba mieć mocną psyche żeby z nimi wytrzymać, ale w skandynawii w pace dla jakiś drobnych przestępców myślę że nie było by źle a po wyjściu pomogliby się urządzić bo tam jest prawdziwa resocjalizacja nie to co w Polsce.

 

-- 07 lis 2012, 21:42 --

 

tja,jak ktoś lubi zabawy w męskim gronie to więzienie jest jakąś tam opcją :P

a z tymi prostytutkami dla więzniów jakoś mi trudno uwierzyć,to podatnik tamtejszy jeszcze sie zrzuca na ruchanie dla złodziei,morderców i...gwałcicieli? :shock:

nie znasz pomysłów socjalnych Europy z zwłaszcza skandynawii, tam lepiej żyć na zasiłkach, być pijakiem, narkomanem niż pracować za minimum ;) ale tamtejsze więzienia mają najlepsze efekty tylko 20\% ludzi do nich ponownie powraca a w USA i Polsce 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim rankingu najlepsze szanse na wyjście z prawictwa ma :Carlosbueno,na drugim jest imbvo,potem Keanu...ee znaczy bakus :mrgreen: ,potem gdzieś dalej jest Monk,a na końcu ja bo mnie na tym nie zależy,zresztą mnie na niczym nie zależy ;).co swoją drogą..jest smutne i niebezpieczne dla mnie samego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim rankingu najlepsze szanse na wyjście z prawictwa ma :Carlosbueno,na drugim jest imbvo,potem Keanu...ee znaczy bakus :mrgreen: ,potem gdzieś dalej jest Monk,a na końcu ja bo mnie na tym nie zależy,zresztą mnie na niczym nie zależy ;).co swoją drogą..jest smutne i niebezpieczne dla mnie samego .
no 2 miejsce to i tak wysoko. ale chyba nie Ty, z całym szacunkiem, ustalasz ten ranking...

 

-- 08 lis 2012, 04:44 --

 

to może zrzućmy się na tirówkę na inbvo,zanim dojdzie to tragedii :P
kasę mam jak coś, nie trzeba się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim rankingu najlepsze szanse na wyjście z prawictwa ma :Carlosbueno,na drugim jest imbvo,potem Keanu...ee znaczy bakus :mrgreen: ,potem gdzieś dalej jest Monk,a na końcu ja bo mnie na tym nie zależy,zresztą mnie na niczym nie zależy ;).co swoją drogą..jest smutne i niebezpieczne dla mnie samego .
no 2 miejsce to i tak wysoko. ale chyba nie Ty, z całym szacunkiem, ustalasz ten ranking...

 

-- 08 lis 2012, 04:44 --

 

to może zrzućmy się na tirówkę na inbvo,zanim dojdzie to tragedii :P
kasę mam jak coś, nie trzeba się martwić

 

 

 

 

Chujowy ten ranking...

 

 

Człowiek nerwica skoro masz kasę to lepiej zainwestuj ją w siebie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×