Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi jest?


Kornelia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem tu pierwszy raz i chyba w jakimś akcie desperacji,bo już nie wiem,co mi jest. Od dłuższego czasu jestem jakaś nieswoja. Ogólnie to jestem DDA i nie poradziłam sobie do końca z przeszłością. Co jakiś czas do mnie wraca tak,jak teraz,a wtedy jest ostro. W sierpniu straciłam pracę,co dodatkowo mnie dobiło. Chodzę osowiała,nic mi się nie chce,na nic nie mam siły,najchętniej przespałabym swoje życie. Nie muszę chyba mówić o swojej samoocenie,która jest skrajnie negatywna. Nie mam siebie za coś lepszego od robaka i często nachodzą mnie myśli,że lepiej byłoby innym beze mnie,bo wszystko niszczę. Ostatnio też zakończyłam "związek" z facetem,którego kocham,bo dla mnie nie ma to sensu,jak wszystko zresztą. On powiedział mi kilka przykrych słów i nie mogę ich zapomnieć. Wiem,że tego nie da się cofnąć i chyba nawet nie chcę,ale cierpię. Mam gonitwę myśli w głowie,które mnie męczą i przedstawiają mnie samą w jak najgorszym świetle. Co to jest? Depresja już czy jeszcze nie? A może coś innego. Czuję się bezsilna wobec wszystkiego,chociaż jestem świadoma,że to nie dlatego,że jestem słaba,ale byłam silna zbyt długo już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Nie wiem,co tu jest nie tak,ale nie działa mi Twój link i ogólnie nie wyśwetlają mi się wątki w poszczególnych działach tzn. pojawiają się przez chwilę i znikają. Gdyby wszystko było ok to w pierwszej kolejności poczytałabym o DDA :/

Byłam kiedyś u psychologa..To znaczy w czerwcu,ale przestałam chodzić. No ale wtedy poszłam z innego powodu,jednego z moich głupich wyborów. Teraz też się wybieram...Na dniach chciałabym zadzwonić i się umówić tylko właśnie nie wiem czy lepiej iść do psychologa czy psychiatry...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kornelio:) Dopiero niedawno zarejestrowałam się na tym portalu ale na depresję cierpię jakieś 8 lat. Dwa lata temu lekarz stwierdził, że jest ok. Ale wydaje się mi że mam nawrót choroby. Dlatego tobie to piszę abyś wiedział, że jestem doświadczonym "chorowitkiem". Uważam, że powinnaś przejść się najpierw do psychiatry, wszystko szczerze mu opowiedzieć a on zadecyduje czy leczyć farmakologicznie i sam jeżeli będziesz miała ochotę skieruje cię do psychologa. Pozdrawiam serdecznie i bądź dzielna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×