Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na początek witam wszystkich


gina

Rekomendowane odpowiedzi

Forrest Gump-pięknie... przeczytałam cały tekst i wygląda na to drogi Karolu,że fizycznie u Ciebie wszystko o.k., cała reszta to psychika i nerwobóle,ja niestety nie mam podobnych doświadczeń,co nie znaczy,że nie znajdziesz tu podobnych sobie... w każdym razie serdecznie witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj serdecznie! Napewno sa to objawy nerwicy, mialam podobne, dusznosci, fale goraca, bicie serca tak szalone jakby mialo wyskoczyc, nie zycze tego nikomu bo czlowiek mysli wtedy ze umiera.nawet gdy pojawil sie lekki niepokoj to po jakims czasie pojawial sie atak. Mialam takze uczuccie ssania w zoladku, napewno to bulgotanie o tkorym piszesz jest spowodowane tym ze w glebi lekasz sie tego i jesli jestes zestresowany a nawet nie musisz byc to twoj mozg zakodowal sobie ze jak sie kladziesz to daje ci ten durny sygnal. Mi te ataki przeszly bo nerwica wymyslila co innego, ale powiem ci ze rowniez najbezpieczniej w miare czulam sie w domu. Nigdy nie zapomne jak wracalam autobusem do domu, bylo jeszcze szmat drogi i zlapal mnie atak, myslalam ze umre, juz chcialam zaczepiac obce osoby zeby mi pomogly w koncu ostatkiem sil wysiadalam kilka przystankow wczesniej i po jakims czasie ustalo.Aha jeszcze jedno! Pisales ze jak wychodziles na swieze powietrze to nie pomagalo, mi tylko w przypadku ktory opisalam powyzej pomoglo, ale zazwyczaj nic to nie dawalo.Raz wyladowalam na pogotowiu z powodu serca i lekarz rowniez stwierdzil ze to nerwica. Zycze Ci zdrowka i szczescia bo ja sama wiem jak to jest z osoby rozesmianej i zywiolowej stac nie zamyslonym, przygnebionym cieniem. Powodzonka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×