Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


Gaja1972

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałam się na forum, żeby móc podyskutować na tematy związane z nerwicą. Sama ukończyłam swoją kurację prawie dwa lata temu, ale zdaję sobie sprawę, że pełne wyleczenie to po prostu zastapienie dotychczasowych, szkodliwych schematów myślowych, nowymi. Te nowe mają dać mi poczucie spokoju, bezpieczeństwa, dostatku. Dlatego ciągle nad sobą pracuję, dlatego prowadzę bloga, który bardzo pomaga mi w w tej pracy i właśnie dlatego chcę być w grupie ludzi podobnych, z którymi mogę o czyhających na nas pułapkach podyskutować. Przypadłość z którą się zmagałam to lęk uogólniony, dość trudny do wyleczenia, dlatego ciągle bardzo na siebie uważam i uczę się nowych metod do pracy nad sobą. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gaja1972, witaj :P Miło, że zechciałaś do nas dołączyć !

 

Możesz napisać coś więcej, jak wyglądała Twoja kuracja ? Co Ci najbardziej pomogło ? I jak sobie radzisz obecnie, poza prowadzeniem bloga ?

To trochę nietypowe, że chcesz wracać do czegoś, od czego się uwolniłaś :? Nie boisz się, że czytając o problemach innych osób, zaczniesz na nowo analizować swoje życie,

że taka nie do końca zdrowa atmosfera udzieli Ci się :roll: ?

Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Gaja1972

 

Witaj na forum :papa: też się leczę z nerwicy, pracuję na zmianą różnych niezdrowych przekonań i również prowadzę bloga na temat swoich problemów, który dla mnie również jest pewnym rodzajem terapii i nie tylko..

Oglądałem już twoją stronę, robi wrażenie ciekawej i bardzo "żywej", zapraszam oczywiście do "siebie" , na moją stronę, pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie tu nie było :-) Arasha, moja kuracja oczywiście była prowadzona dwutorowo: lekarstwa (coaxil, hydroxizinum doraźnie) + psycholog. Owszem, czasami lęk się pojawia, ale nauczyłam się jak z nim sobie radzić - przede wszystkim reaguję najszybciej, jak tylko zauważę, że coś się dzieje z moim ciałem, bo to ono reaguje jeszcze zanim pomyślę. Nie boję się wracać do tematu. Mam nadzieję na wymianę doświadczeń, może też swoimi skromnymi doświadczeniami mogłabym komuś pomóc i to byłaby dla mnie prawdziwa przyjemność. Pozdrawiam i przepraszam że tak długo zwlekałam z odpowiedzą - po prostu nie mogłam ogarnąć jak to forum działa, nie widzialam Waszych postów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×