Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak to mam sobie wytłumaczyć?pomocy!


Crazy

Rekomendowane odpowiedzi

hej.mam mały problem:) może ktoś udzieli mi jakiejś sensownej odpowiedzi-lub bezsensownej-cokolwiek prosze.Mam chłopaka, którego oczywiście bardzo kocham- ale drażni mnie jedna rzecz jego pewnie też.On ma na imię Mariusz a ja ni z tego ni z owego czasem wypalę do niego Mateusz!! to straszne ponieważ nie znam żadnego Mateusza który by mi się podobał-w ogole jedyny Mateusz jakiego znam to mój brat cioteczny. jak sobie mam to wytłumaczyć?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello Crazy :P

No faktycznie,imiona podobne..hmmm,w zasadzie to nie mam pojęcia dlaczego "siedzi" Ci w głowie ten Mateusz ;)

Rozumiem że jest to dla Was problem,ale jak sama mówisz nie myslisz namietnie o nikim o takim imieniu więc naprawdę niewiem :?

Może pokaz swojemu Mariuszowi co napisałaś tu na forum i wytłumacz iż nie powinien miec powodów do obaw,a może dogadajcie się w ten sposób że poprostu będzie dla Ciebie Mateuszem i basta ;)

Na pocieszenie dodam ,iż często słyszę "Sylwia"zamiast Aga z ust mojego męża,hehe,siostrę ma Sylwię,tak sobie to tłumaczę... ;)

glowa do góry i nie zadręczaj się..

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mam sobie wytłumaczyć?

 

może ktoś udzieli mi jakiejś sensownej odpowiedzi-lub bezsensownej-cokolwiek prosze.

 

Miałaś kiedyś kontakty z istotami pozaziemskimi? :roll:

 

On ma na imię Mariusz a ja ni z tego ni z owego czasem wypalę do niego Mateusz!

 

Ale przecież nic się nie dzieje, zdarza się. :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1: podobieństwo imion

po 2: ja miałem taką sytuację że kiedyś zapytałem kumpla o imię takiej jednej koleżanki i powiedział mi że ma na imię Marta, dopiero potem dowiedziałem się że palnął głupotę bo ona ma na imię Sandra. Skutek? Znam ją już 2 miesiące i jeszcze zdarza mi się od czasu do czasu wypalić 'Marta' do niej. Nie znam na to rady ale może masz podobną sytuację. Musisz się pilnować z tym Mateuszem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×