Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 20 sie 2016, 08:34
Dzieńdoberek :papa:
®

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 sie 2016, 09:55
J3RZY62 napisał(a):wiejskifilozof, to mogę Ci ulać trochę benzyny na zapłon, może to pomoże :P

Żółtej czy niebieskiej ? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez WolfMan 20 sie 2016, 10:04
Dzień dobry w tą słoneczną sobotę/przynajmniej u mnie/ ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 11:09
Zasnęłam wczoraj bardzo wcześnie, nawet serialu nie zdążyłam włączyć. Wstałam w stopniu ogarnięcia dolne strefy stanów średnich, kawka, herbatka, trochę posprzątam i będę oglądać dalej.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sie 2016, 12:03
Dzień dobry! :papa:

Ale gorunc się zrobił. :shock: Chodziłam do apteki, trochę dalszej, bo tam mam znajomą/koleżankę, a potrzebowałam leku od ciśnienia (skończył się) i zawsze w razie braku dostanę tam bez recepty.
Nie sądziłam, że jest tak gorąco jeszcze przed południem i wróciłam uprażona. A w domu chłodek.
Wracając wstąpiłam na rynek, kupiłam śliwki i fasolkę szparagową. Trzeba nasycić się tymi cymesami, póki są. :D
Dzień z esci, więc zamuła pierwsza klasa. :? Ale coś podziałam w domu na spokojnie, bo latać po dworze mi się nie chce. :bezradny:

cyklopka, brawo za przespaną noc! :brawo: Też jestem dzisiaj w dolnych strefach stanów średnich...

J3RZY62, WolfMan, cześć Chopaki! :papa:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 12:14
Na polu podobno ciepło, ale przebywam w pokoju od ściany wschodniej w cieniu i chłodno to mało powiedziane, zaraz się zawijam w polar i dwa koce :twisted:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sie 2016, 12:39
Dzień dobry Kochani!

U mnie też słoneczko i lato. Wskoczyłam w sukienkę wzorzystą, żeby jeszcze się nacieszyć. Ale żeby nie było tak pięknie, to takie zamglenia chmurkowe przychodzą i jest ciężkie powietrze. Przyduszonam.
Od rana sprzątanie, porządkowanie, teraz zrobiłam przerwę na kawkę. W kolejnej przerwie mamy zamiar wyskoczyć z menszem na Literacki Sopot, co by książki pooglądać i spacerek w słońcu zaliczyć.
Faza trochę słaba, więc z jedzeniem problem, a już mi żołądek skręca. Chyba wyskoczę po banana, bo na sam widok lodówki mnie mdli.

mirunia, Kochana wypad na powietrze zaliczyłaś, z czystym sumieniem możesz w chłodku się poluzować. :smile: Ja nabyłam te wielkie czerwone renklody. :105:

misty-eyed, Ech żadna to dzielność ten fryzjer, okupione somatykami, a przecież wyjścia nie mam, bo paskuda ze mnie, jak zarosnę, szopa mi się robi na głowie. :D Zawsze mnie dziwiło, że kobietki traktują to jak przyjemność, nawet wtedy gdy jeszcze zdrowa byłam.

cyklopka, No nie wierzę - wersja kocykowo-polarowa w tą pogodę? :P
Mówiłaś , że masz bas do sprzedania. Napisz mi Kochana na pw szczegóły - jakie to wiosło.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 20 sie 2016, 13:08
cyklopka napisał(a):Na polu podobno ciepło, ale przebywam w pokoju od ściany wschodniej w cieniu i chłodno to mało powiedziane, zaraz się zawijam w polar i dwa koce :twisted:

To Ty Cyklopka strasznie na zimno wrażliwa jesteś.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 20 sie 2016, 13:49
Zmykam z internetów. Taką chujnię jak dzisiaj odjebałem, to szkoda gadać. Pa.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 sie 2016, 14:17
Dzień dobry,

Trochę ogarnęłam mieszkanie i zaraz się zabieram za placuszki z cukinii. Rano się obudziłam w dobrym nastroju, niestety im dalej w dzień, tym gorzej. Znowu lecę w dół i czuję się jak zero. Potrzebuję siły i cierpliwości, bo już mi zaczyna ich brakować. Dlaczego akurat mnie to wszystko musiało dopaść? Smęcę ostatnio strasznie.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 14:26
kosmostrada, jakbym siedziała na polu w słońcu, to tak. Ale w domu jest chłodno.

wiejskifilozof, najbardziej na duże różnice temperatur. Ale ogólnie lodowa królewna :mhm:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 20 sie 2016, 17:01
Wróciłam z wypadu. Słońce się chowa, ale duszno.

Na stoisku jakiejś fundacji nabyłam dwa książyska po 5 zeta - "Katedra w Barcelonie" i "Władca Barcelony", jako że "Cień wiatru" dobrze mi się czytało, to te hiszpańskie bestsellery też powinny wejść. :smile: I na stoisku wydawnictwa też po taniości "W pułapce myśli" - zawsze chciałam to przerobić, bo to podobno jedna z pozycji must have w naszych dolegliwościach, szkoda mi było zawsze kasy, a w bibliotece zaginęła.
Tak że zadowolonam z zakupów bardzo. :yeah:
I z tymi wielkimi książkami pod pachą poszłam przejść się wzdłuż morza, pomoczyć stópki ( zimna woda... :roll: ). Jakaś babka z gazety zrobiła mi zdjęcie ( a właściwie mojego ramienia ściskającego knigi na tle morza, na tyle pozwoliłam ;) ), bo w związku z dniami literackimi dokumentuje ludzi spacerujących z książkami. :D
Potem pokawkowaliśmy z widokiem na morze, a właściwie na plażowiczów. ;)
Po raz kolejny się przekonałam, że nie lubię plażki w sezonie.

Teraz odsapka, bo jednak mój kręgosłup dziś dostał w kość i wracam do sprzątania.
Fajny dzień, choć w formie jestem słabej.

Carica Milica, Etap smęcenia trzeba przejść. ;) Placuszki upichcone?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 20 sie 2016, 18:47
kosmostrada, "Katedrę" kupiłam też pod wpływem "Cienia" parę lat temu, ale porzuciłam w połowie, skończę kiedy skończę.

Został mi ostatni odcinek serialu, oglądanie o chorych psychicznie duchach na pewno świetnie mi zrobi na dłuższą metę :great:
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez mirunia 20 sie 2016, 19:14
A u mnie lata ciąg dalszy, cały czas słońce i cieplutko.

kosmostrada, tylko pozazdrościć Ci tego spaceru brzegiem morza i kawkowania nad morzem. :yeah:
Zawsze siadałam na wydmach ze szkicownikiem i tworzyłam marine o zachodzie słońca... ale dawno to było. :(

To teraz szukaj gazety ze swoim romantycznym zdjęciem, bo na pewno fajne i refleksyjne. Literatura na tle Bałtyku... a że o Hiszpanii, to co!
A propos Katedry w Barcelonie, to pewnie chodzi o Sagrada Familia -Gaudiego? Niesamowita budowla... i jej historia. Książki tej nie czytałam, domyślam się tylko, że o tę katedrę chodzi.
To masz solidną lekturę za grosiki i na dokładkę o psychologii- W pułapce... - zakupy warte wypadu. :great:

A ja jeszcze wychodziłam na troszkę po południu, a teraz machnęłam sobie paznokcie u stóp i dłoni i się suszą. Zrelaksowałam się przy tym.

Carica Milica, jak nastrój pod wieczór? Powinien być lepszy.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Sortuj wg