chce popelnic samobojstwo

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hania33 03 wrz 2013, 23:26
kasiątko,

Jak to usunąć? Przepraszam..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez HansKlosz 03 wrz 2013, 23:32
Witaj ewelina00, jesteś nasiąknięta jak gąbka negatywnymi emocjami, myślami, atmosferą w domu. Dlatego źle się czujesz i toniesz (myśli samobójcze). Bo niby skąd masz czerpać energię? Na pewno nie z domu, ale to może się zmienić. Osoby, które nie zaznały miłości i ciepła próbują to znaleźć w innych osobach. Twoje krytyczne nastawienie do chłopaków wynika też z negatywnego obrazu ojca. Chcesz być akceptowana i kochana, jak każdy człowiek, to normalne. Tylko aby czuć się z tym dobrze, aby iść do przodu trzeba zamknąć przeszłość, nauczyć się żyć nawet w toksycznej rodzinie (nawet jak się wyprowadzisz to zostaną negatywne myśli i emocje) i zaakceptować siebie. Na miłość przyjedzie czas. Aby pokochać drugą osobę trzeba najpierw pokochać siebie i poukładać swoje życie. Jeżeli chcesz sobie pomóc wybierz się do dobrego psychologa. Pozdrawiam.
HansKlosz

przez 0Rh+ 03 wrz 2013, 23:35
HansKlosz napisał(a):Witaj ewelina00, jesteś nasiąknięta jak gąbka negatywnymi emocjami, myślami, atmosferą w domu. Dlatego źle się czujesz i toniesz (myśli samobójcze). Bo niby skąd masz czerpać energię? Na pewno nie z domu, ale to może się zmienić. Osoby, które nie zaznały miłości i ciepła próbują to znaleźć w innych osobach. Twoje krytyczne nastawienie do chłopaków wynika też z negatywnego obrazu ojca. Chcesz być akceptowana i kochana, jak każdy człowiek, to normalne. Tylko aby czuć się z tym dobrze, aby iść do przodu trzeba zamknąć przeszłość, nauczyć się żyć nawet w toksycznej rodzinie (nawet jak się wyprowadzisz to zostaną negatywne myśli i emocje) i zaakceptować siebie. Na miłość przyjedzie czas. Aby pokochać drugą osobę trzeba najpierw pokochać siebie i poukładać swoje życie. Jeżeli chcesz sobie pomóc wybierz się do dobrego psychologa. Pozdrawiam.

Amen . Może jeszcze terapeuta ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 00:30
ewelina00 napisał(a):hej dziewczyny jesem tu nowa wiec jesli nie pisze w tym dziale co trzeba to przepraszam.. moze zaczne od poczatku i przeprosze za moja chaotyczna wypoweidz z gory,,
od czego moge zaczac jestem tzw ddd mam chora patologiczna rodzine awantury wyzwiska to moja codziennosc , moi rodzice klocili sie miedzy soba przezemnie tzn mama np mi opowiadala ze ojciec chcial mnie usunac.. nie wazne stwierdzilam ze wyjde z tego bede silna nie dam sie ale ja juz nie moge tak dluzej mam takiego pecha .. w niczym mi nie idzie w niczym
mozecie wierzyc lub nie ale jesetm uwazana za sliczna dziewczyne towarzyska i usmiechnieta ale co z ego skoro ciagle trafiam na nieodpowiednich ludzi walcze robie co moge a znajomi mnie olewaja przyjaciolki tez
najgorszej jest z miloscia ktorej tak naprwde nigdy nie zaznalam i nei zaznam ciagle trafiam na nieodpowiednich chlopakow tzn strasznych dziwakow juz z 10 razy mialam ten sam schemat spodobalam sie chlopakowi zabiegal o mnie i wogole a potem przesaje o mnie walczyc i cisza.. wiekszosc pewnie pomysli ze robie cos nie tak ale tak nie jest

moge opoiwiedziec moja obecna zalosna historie poznalam chlopaka w pracy spodobalam mu sie ale poszedl na urlop wiec specjalnie pomimo tego ze mam poprawki czekalam na niego 3tyg chlopak przyszedl z urlopu ucieszyl sie odproawdzal mnie na ttramwaj pisal(wiem to zalosne) i nagle olal pisal coraz rzadziej az w koncu przestal nawet mnie nie odprowadza .. nie zrobilam nic zlego naprawde przysiegam zawsze mi sie tak trafia ze ktos walczy i olewa serce mnie boli tak bardzo mnie boli :(
ostatnio polknelam kilka tabletek i przepilam alkoholem mialam nadzieje ze sie wiecej nie obudze ale niestety nic z tego
pod koniec tyg odchodze z pracy juz nie chce go wiecej widziec codziennie przez niego placze kazdego dnia mam nadzieje ze napisze

jestem chora psychicznie w niczym mi nie idzie calymi dniami jesem w domu gdybym miala milosc byloby mi latwiej a tak juz nie mam sily chce sobie cos zrobic chce juz nic nie czuc
tylko chcialabym zeby smierc byyla w miare szybka i bezbolesna

Każdy lekarz (nieformalnie) poleci Ci chemię jako złoty i bezbolesny środek (wiem bo otaczają mnie sami lekarze - prawnika oczywiście zero) - ja (z racji autopsji) strzał
z krótkiej broni palnej w bok głowy.
Dla Twojej informacji - nie ma opcji powstrzymania samobójstwa (a ponoć "opcje stopujące" jeszcze bardziej wyzwalają ten dziwny impuls) więc radzę Ci jak tylko umiem... Obrazek

Edit - dla Twojej informacji II (jako chyba nawet ważniejsze) - też jestem chory psychicznie i też mi raczej nie idzie i jeszcze na razie to odwlekam jak tylko mogę...
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 00:40
jeszcze na razie to odwlekam jak tylko mogę...

Pamiętaj ,że masz z górki nad morze.

przez Candy14 04 wrz 2013, 01:01

o wlasnie !
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 01:07
Hahaaaaahahaha - spryciulki Wy moje słitaśne Obrazek

Edit: poczekajcie aż spryciula Kowalik skończy w dodatkowym otworem w głowicy Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

przez Reiben 04 wrz 2013, 01:37
Powietrzny Kowal, nie masz czasem drugiej pukawki wypożyczyć, też jestem zwolennikiem tradycyjnego head shota, tylko szczylać ni ma z czego
Reiben

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 10:24
Jeśli "przed" to jest zawsze założenie, że się rozmyślę - a wtedy kończę 100 na 100 w więzieniu (czego bardzo nie chcę :D) :D
Natomiast jak "po", to już musiałbyś se sam ją pożyczyć z mojej dłoni... Obrazek

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 12:13
Cytuj:
jeszcze na razie to odwlekam jak tylko mogę...

Oczywiście ,nie chodziło mi o to żebyś wybrał się wpław do Szwecji ;)

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 13:10
Znaczy nie szło o Odrę tylko o Styx? Obrazek Obrazek

przez 0Rh+ 04 wrz 2013, 13:12
Powietrzny Kowal napisał(a):Znaczy nie szło o Odrę tylko o Styx? Obrazek Obrazek

Na styksu dwóch światów , jest czas ,by zawrócić .

przez Powietrzny Kowal 04 wrz 2013, 13:33
:D - Czas to pieniądz, pieniądz to rozrywka a rozrywka to strata czasu... :D :D :D

Wracając do początku tematu - i jak Evelinko? Lepiej Ci jakoś?
Bierz pod uwagę, że na tym akurat forum wielu ludzi było jakiś czas wstecz w kondycji podobnej do Twojej (a może
nawet gorszej) i męcząc się latami ich stan powoli, ale jednak się polepszał. Nie ma przeszkód żebyś nie miała się stać
za jakiś czas takim samym przykładem Obrazek

przez ladywind 04 wrz 2013, 14:37
Mushroom napisał(a):E tam dzielenie włosa na czworo. Są choroby psychiczne i są odchyły typu DDA czy stresy pourazowe. Ale jakoś nie słyszałem żeby na chorego psychicznie nie można było powiedzieć że jest zaburzony, jakby to były 2 różne i wykluczające się definicje.

Tu przyznaję Ci rację.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg