Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anand22 na moderatora!


Gość Neuroticus

Rekomendowane odpowiedzi

Wicie mnie ten kolo nawet o śmiech nie przyprawia... Mam syndrom antyanandowy - nie mam często ochoty wchodzić na Forum na samą myśl, że natknę się na jego wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Nie będę się kryła z tym, że anand to mój idol. Myślę, że inni też go podziwiają a ta cała krytyka to z zazdrości
Myślałem trochę o tym wszystkim i stwierdziłem, że wielka wiedza ananda22 na tematy damsko-męskie i niezachwiane poczucie własnej wartości powinny zostać docenione

 

To mi napiszcie na gg jak juz dostane tego bana.

PS:ladny bannerek neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym został modetatorem, to w pierwszej kolejności z forum polecieliby:

- moderatorka bethi - za obrażanie innych użytkowników;

- God's Top 10 - za wmawianie ludziom czegoś, czego nie napisali. To, że ktoś nie rozumie słowa pisanego nie usprawiedliwia czegoś takiego;

- na Polinę poszukałbym jakiegoś haka, bo po prostu jej nie lubię(mimo, że ona mnie lubi), jednak dopóki bym nie znalazł powodu, to bana nie mógłbym dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nic do ciebie nie mam. Powiem wiecej, po czesci zgadzam sie z twoimi opiniami, mimo iz wyolbrzymiasz niektore sprawy, chociazby mowiac o kryteriach wedlug jakich kobieta wybiera faceta. Ludzi nie da sie opisac za pomoca kilku postow. Zreszta czasem bywasz zbyt pewny siebie, jak chociazby tworzac temat "Ban dla mnie". Ostatnim razem gdy pisalismy troche przegialem ale glownie dlatego ze mialem zly dzien. Kazdy moze miec wlasne zdanie. A propo zrobienia z ciebie moderatora niech zdecyduje administracja. Ja pozostane neutralny :D

PS

Ja tez ci bana nie zycze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym został modetatorem, to w pierwszej kolejności z forum polecieliby:

- moderatorka bethi - za obrażanie innych użytkowników;

- God's Top 10 - za wmawianie ludziom czegoś, czego nie napisali. To, że ktoś nie rozumie słowa pisanego nie usprawiedliwia czegoś takiego;

- na Polinę poszukałbym jakiegoś haka, bo po prostu jej nie lubię(mimo, że ona mnie lubi), jednak dopóki bym nie znalazł powodu, to bana nie mógłbym dać.

:lol: :lol: :lol: - tyle na ten temat. Shad - szkoda że wcześniej tego nie zamknąłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×