Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że miałaś problemy z nadwagą. Rzeczywiście dla kobiety jest to ogromny problem tylko jest pewna subtelna różnica między problemem zbyt dużej wagi u kobiety a niskim wzrostem u faceta- kobieta zbędne kilogramy może zrzucić, a facet w górę od pewnego wieku nie urośnie. Ja też chodzę na siłownię, niby wielkich mięśni nie mam, ale wyglądam lepiej niż przeciętny facet, nie jestem chudy, kratę na brzuchu widać tylko co mi po tym jak stojąc obok wysokiego faceta wyglądam jak dziecko?

 

nigdy nie mialam nadwagi wrecz przeciwnie zawsze bylam za chuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

wiec nie pisz nic skoro nie wiesz! A co do przytycia to jest wiele mozliwosci na rynku i trzeba tez cierpliwosci.Tez mam delikatna krateczke na brzuszku bo trenuje od 3 lat na silowni i tez jestem delikatnie umiesniona i chce wiecej miesni (swoje zdjecia zamieszczalam) i wiem ze trzeba duzo cierpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top23, ja wnioskuje z naszej rozmowy, ze albo spotykales same glupie dziewczyny albo dziewczyny po prostu inne, nie pasujace do Ciebie, albo czegos Ci brakuje... ale co to jest to nie wiem. Na pewno nie mozna sie ciagle zadreczac srednim wzrostem. To nie jest powod z jakiego nie masz dziewczyny.

 

Ja nie mam dziewczyny dlatego, ze:

 

1. Jak na poczatku liceum sie tworzyly grupy i ludzie sie poznawali na imprezach to mnie tam nie bylo, bo nie chcialem tylko chlac czy palic. Nie mialem poza tym telefonu komorkowego, a teraz jest to glowny srodek komunikacji miedzy ludzmi kiedy nie sa obok siebie.

2. Jak jestem w grupie ludzi to totalnie nie mam nic do powiedzenia. Jakbym o niczym nie myslal.

3. Nie mam pewnosci siebie i kazdy swoj ruch w grupie ludzi analizuje czy nie bedzie miec zlych konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak na poczatku liceum sie tworzyly grupy i ludzie sie poznawali na imprezach to mnie tam nie bylo, bo nie chcialem tylko chlac czy palic. Nie mialem poza tym telefonu komorkowego, a teraz jest to glowny srodek komunikacji miedzy ludzmi kiedy nie sa obok siebie.

2. Jak jestem w grupie ludzi to totalnie nie mam nic do powiedzenia. Jakbym o niczym nie myslal.

3. Nie mam pewnosci siebie i kazdy swoj ruch w grupie ludzi analizuje czy nie bedzie miec zlych konsekwencji.

 

dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, wręcz urocze, jak topuś wyszukuje Ci Jovita, co Ty ''pewnie miałaś'', unikając tej części Twojej wypowiedzi, w której piszesz, że to nie jest licytacja na gorsze życie i że Ty coś się zdecydowałaś zrobić, a on siedzi na dupie i jęczy w 50 równoległych topicach. Wręcz znamiennie uroczę, do tego stopnia, że już naprawdę nie wiadomo, czy się pukać w głowę, czy współczuć, czy jedno i drugie naraz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!

 

Skoro wyglądasz tak jak opisałaś to się nie dziwię, że masz chłopaka. Nawet jakbyś miała tragiczny charakter, to świetny wygląd w pełni by go zrekompensował, bo nie oszukujmy się, faceci patrzą głównie na wygląd, a dopiero potem cała reszta.

 

Homer punkt trzeci pasuje też do mnie i sądzę, że to jest właśnie mój główny problem a nie wzrost. Mój wzrost to poważny minus, ale to co opisałeś w punkcie trzecim jest poważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo co tu pisac skoro i w te zle i w te niedobrze ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:59 pm ]

wiesz mam chlopaka ale on mnie poznal w zime mialam dluga kurtke za tylek i zwykle dzinsy i adidasy , po prostu chcialam faceta ktory nie bedzie patrzyl tylko na wyglad i znalazlam takiego a dopiero potem po dlugim czasie zobaczyl jaki skarb ma i uwierz mi on nie patrzy na to jak kobieta wyglada tylko co ma w glowie!!!!

 

i powiem ci tak jakbym mialal tragiczny charakter a wyglad taki jaki mam to by kazdy mnie chcial tylko do jednego a ja takich chlopcow niszcze !!!! odrazaja mnie tacy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spokojnie nie drzyjmy sie na siebie wzajemnie ;/

Kompleksy kompleksami. Ja pewnie bym sie wyzbył albo na pewno nie miałbym aż tak wielkich kompleksów jakbym miał jakiekolwiek powodzenie u płci przeciwnej... a tak to mi tylko babcia, mamusia i ciocia(siostra mojej babci) mówią, jaki to ja piękny nie jestem. Ciocia jeszcze dodaje, jak sie widzimy, że pewnie nie moge sie od dziewczyn oderwać bo taki piękny jestem.

Jovita oczywiście kroki podejmować jakieś trzeba. Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta. Albo jakiekolwiek inne działanie prócz wyzbycia sie wszystkich kompleksów, poprzez zapomnienie(albo coś w tym stylu, bo czasem trudno mi zrozumieć o co mu chodzi) grozi krytyką z jego strony. Facet jeżeli uważasz(choć moze nie uważasz - tak mi sie zdaje), że metoda "sprowadzania na dno, poprzez nie cukrzenie nas", wywoła u nas furie i spowoduje "zabranie sie za siebie" to wiedz, że w moim przypadku jest bezskuteczna.

Pozatym piszesz Jovito

"dziwne ja mam IDENTYCZNIE doslownie tak samo a chlopaka mam!"

Masz chłopaka bo jesteś bardzo ładna dziewczyną(widziałem fotki) i jak sama zresztą mówiłaś oglądają sie za tobą wszędzie.

Dla mnie wzrost też nie jest priorytetem. Nie zwalam wszystkiego na urodę, bo prawdę mówiąc w głębi duszy nie uważam sie za jakiegoś brzydala. Ostatnio nawet widze efekty po siłowni, przyszło mi 6kg(71 teraz). Największym problemem jest mój charakter i podejście.

ALe nie ma co ukrywać, że wygląd też ma znaczenie. Gdyby facet wyglądał jak Danny DeVito to czy miałby szanse u jakiejś seksownej dziewczyny, jezeli niebyłby wcale sławny i bogaty ale miał charakter jak marzenie?? Na prawdę znikome.

Słyszeliście może o terapi NLP?? Ktos korzystał? Wie czy skuteczna albo coś ;>

P.S Też kocham Evanescence :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:26 pm ]

i powiem ci tak jakbym mialal tragiczny charakter a wyglad taki jaki mam to by kazdy mnie chcial tylko do jednego a ja takich chlopcow niszcze !!!! odrazaja mnie tacy!!!

Szczerze to mi sie zdaje, że więcej jest takich lasek co szuka faceta do jednego celu niż facetów co szukają jakiejś laski.

 

Aha i przestańcie gadać, że ktos tu sie uzala nad sobą. Bo pisanie swojego zyciorysu albo pojedynczych przpyadków nie równa sie od razu uzalanie sie. Ja naprzykład pisze szczegółowo, żeby ktoś kto zacznie udzielać rady wiedział w czym pies pogrzebany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta.

Bo my są taka tajna loża kościoła swedenborgiańskiego pokrętnie zniechęcająca śmiertelników do stosowania różnych szpryc :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. z hormonami wzrostu, ale to grosi ostrą krytyką ze strony Pana Twilighta.

Bo my są taka tajna loża kościoła swedenborgiańskiego pokrętnie zniechęcająca śmiertelników do stosowania różnych szpryc :twisted:

To przeczytaj zdane dalej.

A tak w ogóle jakbyście zniechęciły każdego faceta do brania "szpryc" aka sterydy czy chociażby kreatyna(nic nie biore, brałem to drugie przez 2 tyg już od 3 nie biore) to bardzo duża część facetów nie była by z pokroju lysych kabanów i nie mieli by dziewczyn tym samym ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, true! w sumie aż się dziwie, że nie wpadli na pomysł ze sterydami? :lol:

 

Coś robić, to trzeba ze swoim myśleniem, a nie hormonami wzrostu (w każdym razie, nie mając 1,69 wzrostu...)

 

Ale pozwolę sobie zacytować siebie z równoległego topicu:

 

Rzecz w tym, że zachowując sie w taki sposób, (miałem napisać, "jak ciołek", ale wykasowałem) nie przestaniesz, gdy kogoś poznasz. Gadasz jak alkoholicy, którzy ''mogą przestać pić w każdej chwili''. Gdy tylko zjawi się coś w ich życiu, to przestana pic. Bullshit, żałośnie naiwny bullshit.

 

Owszem, całuj żabę w łapę, są na forum ludzie, którzy chcą coś ze sobą zrobić i lepiej poświęcić czas na rozmowy z nimi - Ty dostałeś go już bardzo dużo od różnych ludzi tutaj. Rób sobie co chcesz, ja na to reagować więcej nie zamierzam, chyba, że będziesz pieprzył bzdury w innych tematach ludziom chcącym zrobić coś ze swoim życiem. EOT.

 

Ty też bakus myślisz, że jak urośniesz, to ''przestaniesz pic''. I też całuj żabę w łape.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

 

Co do naszych problemow do dobija mnie taki fakt:

 

Jeden koles z klasy ma osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz. Poza tym ciagle oklamuje nauczycielki... a dziewczyny go lubia i czesto z nim gadaja.

 

Inny koles, na lekcjach epistemologii (tak, mam taki przedmiot) totalnie wykazuje sie swoja glupota i brakiem myslenia i brakiem wychowania i takze brakiem wrazliwosci. Ma jedna bardzo dobre poczucie humoru i tez go wszystkie dziewczyny lubia! Czesto na imprezach sie obmacuje z dziewczynami z klasy.

 

Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?

 

EDIT: tego pierwszego kolesia dziewczyny uwielbiaja, nawet sobie zartuja ze maja jego fanklub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

Dziękuję, staram się ;) A tak na serio to ja się po prostu boję hormonów w tabletkach, może oprócz melatoniny ;)

 

Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?

Niektóre niestety tak :?

Warto więc skierować swoją uwagę na te wartościowsze.

 

Powodzenia!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?
w pewnym wieku pewna część populacji mówiąc delikatnie nie bardzo myśli ;)

Powiem tak jestem trochę starszej daty niż pewnie większość z Was, ale pamiętam jeszcze "zielone" czasy i zastanawiam się czy faktycznie aż tak wszystko się pozmieniało bo owszem było pełno tzw łatwych panienek, ale równie dużo było wartościowych dziewczyn, ja mam 18 letnią rodzoną siostrę mamy świetny kontakt fajna z niej laska i mądra kobitka znam jej koleżanki i nie zauważyłam aby leciały tylko na głupkowatych pięknisiów czy nazbyt wyluzowanych głupków a wręcz przeciwnie........

 

a swoją drogą wypadałoby zmienić tytuł topiku bo ni przypiął ni wypiął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, no Amy Lee, masz ciety dowcip :D

 

Co do naszych problemow do dobija mnie taki fakt:

 

Jeden koles z klasy ma osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz. Poza tym ciagle oklamuje nauczycielki... a dziewczyny go lubia i czesto z nim gadaja.

 

Inny koles, na lekcjach epistemologii (tak, mam taki przedmiot) totalnie wykazuje sie swoja glupota i brakiem myslenia i brakiem wychowania i takze brakiem wrazliwosci. Ma jedna bardzo dobre poczucie humoru i tez go wszystkie dziewczyny lubia! Czesto na imprezach sie obmacuje z dziewczynami z klasy.

 

Czy te dziewczyny naprawde takie glupie sa?

 

EDIT: tego pierwszego kolesia dziewczyny uwielbiaja, nawet sobie zartuja ze maja jego fanklub.

 

 

To, że dziewczyny wolą imprezowych, męskich, zdecydowanych facetów od niepewnych siebie, myślących nad każdym swoim krokiem, nudnawych kolesi to znaczy, że są głupie? Dla mnie to jest zupełnie normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa to dziewczyny dla ktorych liczy sie tylko zabawa i nie sa zbyt madre a widze ze ty bys takiej potrzebowal i wiesz co ci powiem ty nie masz kompleksow ty za wysoko mierzysz!!!!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 pm ]

znaczy za nisko mierzysz !!!

 

Hehe, dobre :D Do pustych panien chyba jednak nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj na ulicy!!!!!!! sory ale twoje myslenie to zupelnie gowniarskie myslenie i widze ze nie jestes zbyt madry wiec wydaje mi sie ze dlatego dziew nie chca z toba byc i problemem nie sa tu kompleksy! wiesz nasze rady byly madre i myslalam ze kierowane sa do madrego chlopaka ktory po prostu ma kompleksy ale widze ze ty bys chcialbyc superprzystojny bo chcialbys zarywac kazda laske!!!

i pomyslec ze i faceci sa tepi!!!!!!!!!!!!! z tego tematu zrobilo sie gowno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widze że kolejny temat o dziewczynach sie tu zrobił:) I znowu w nim to samo:) Ale mimo wszystko fajnie jest poczytać:P

Homer Simpson Większość dziewczyn w twoim wieku zwracać jednak będą niestety uwagę na takich typów jak ten:

osobowosc dresiarza, jest inteligentny i sie dobrze uczy, ale mysli jak dresiarz

Ale spoko są też dziewczyny dla których ważne jest abyć potrafił się nimi zająć, pomóc w różnych sytuacjach, być oparciem i to wystarczy (wiem po kumplach, którzy mają dziewczyny, ja ciągle nie mam niestety;( )

Ja w liceum miałem małe szanse na dziewczyne (byłem chudy, ocen nawet za dobrych nie miałem:P itp.), poza jedną okazją, o której jak sobie teraz pomyśle to aż śmiać mi się chce (z samego siebie). To była bardzo fajna dziewczyna, ale ja byłem taki nieśmiały.... że aż skoda gadać i sie ośmieszać:P Jak masz jakąś dziewczynę na oku to spróbuj sie przełamać, bo LO sie skończy i kontakty z ludźmi sie zwykle też pourywają. Jak sie dostaniesz na fajne studia to pewnie poznasz sporo nowych ludzi;) Na moim kierunku niestety nie ma dziewczyn:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to poszukaj na ulicy!!!!!!! sory ale twoje myslenie to zupelnie gowniarskie myslenie i widze ze nie jestes zbyt madry wiec wydaje mi sie ze dlatego dziew nie chca z toba byc i problemem nie sa tu kompleksy! wiesz nasze rady byly madre i myslalam ze kierowane sa do madrego chlopaka ktory po prostu ma kompleksy ale widze ze ty bys chcialbyc superprzystojny bo chcialbys zarywac kazda laske!!!

i pomyslec ze i faceci sa tepi!!!!!!!!!!!!! z tego tematu zrobilo sie gowno!

 

Aha czyli to, że póki co nie zależy mi na trwałym związku i małżeństwie oznacza, że jestem tępy? Tak prawdę powiedziawszy nawet gdybym był, to i tak w dzisiejszych czasach zbyt dużą wadą to nie jest. Z tego co zauważyłem to niezbyt bystrzy ludzie żyją o wiele lepiej od inteligentów i mają większe powodzenie bo nie myślą nad każdym swoim kolejnym krokiem, nie myślą sobie co będzie jak pocałuję dziewczynę i jaka będzie jej reakcja, tylko robią to i dobrze na tym wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×