Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, ha, dokładnie takie same odczucia miałem. Za dużo tego wszystkiego jednocześnie, no i końcówka fatalna. Rok czekania, ale nie wiem, czy dochowam wierności, mimo obecnego, dość wysokiego, stopnia zaangażowania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MA ktoś do polecenia jakiś horror? Obejrzeliśmy z Kowalixem już całą masę horrorów i w sumie nie mogę znaleźć niczego do obejrzenia. Ma ktoś może jakieś tytuły do podrzucenia? Tylko od razu mówię, że nie chodzi mi o horrory typu "Piła".

nie ma już chyba nic godnego uwagi w tym gatunku, pewnie do czasu aż Wan nie da sobie spokoju z jakimiś wściekłymi szybkimi i czegoś nie zrobi, ostatnio widziałem 'It Follows', które jakimś dziwnym trafem ma całkiem wysokie noty na imdb, i to najlepiej obrazuje posuchę, bo to przeciętniak straszny, ze zmarnowanym potencjałem, niezłymi zdjęciami i ze trzema ciekawymi scenami, ciekaw jestem jak mocno kupowaty jest też teraz ten Insidious 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie seriali w necie jest okropne! Zdecydowałam się ostatnio że obejrzę sobie Żonę Idealną. Na początku trochę się nudziłam ale kurczę wciągnęło mnie na maksa. Właśnie kończę 6sezon, obejrzałam wszystko bardzo szybko. A miałam iluzje że to się nie skończy bo tak dużo odcinków... Dzięki temu ze tak masowo oglądałam, nie było czasu na spojlery i dałam się poważnie zaskoczyć kilka razy.

 

I teraz bede musiala czekać na kolejną serię do października i w dodatku męczyć jeden odcinek tygodniowo!

W dodatku szukając info o terminie kolejnego sezonu natknęłam sie na informacje, którzy aktorzy nie pojawia sie w nim, więc troche przyjemności juz mi zabrano.

Nie cierpię jednego odcinka tygodniowo!

 

Jeśli ktoś nie widział to polecam, z sezonu na sezon jest coraz lepiej.

 

Potrzebuję kolejnego obyczajowego serialu, poradźcie coś... Lubię Masters of sex , Mad men, House of cards, Bez tajemnic. Serial mi się kończy a ja tu przeżywam deprę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rella, też oglądałam swojego czasu "The good wife":) Polecam Ci "True detective" produkcji HBO, dziś zaczyna się druga seria, w pierwszej był Matthew McConaughey, teraz z kolei Colin Farell i Vince Vaughn, świetny klimat. "House of cards" polecam wersję brytyjską, lepsza od tej amerykańskiej, z polskich to "Krew z krwi". Lubię też HBOwy "Girls" w reż. Leny Dunham, można się posmiać i "Zapiski młodego lekarza" z Harrym Potterem i Donem Draperem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, co do Naznaczonego, to mało straszne. Chociaż nie oglądałam jeszcze tej trzeciej części ale o ile pierwsza była spoko, tak następna już tendencyjna. Właściwie różniła się tylko tym, że wątek po prostu został pociągnięty dalej.

Cięzko już o na prawdę dobry horror/thriller w konwencji horroru, takie to wszystko na jedno kopyto już. Jedyny horror, który faktycznie mnie potrafił kiedykolwiek przestraszyć, to The Ring bo był poschizowany strasznie.

Ja ostatnio pooglądałam troche komedii, głównie z Adamem Sandlerem, oczywiście nie wszystko są tak samo zabawne ale jednak śmiechu jest co nie miara ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na TVP Kultura świetny film o zespole yassowym o tej samej nazwie. Perkusista Jacek Olter popełnił samobójstwo skacząc z okna, był schizofrenikiem. Prócz niego w zespole grali Możdżer, Tymański i Trzaska.

 

 

Też chciałam to obejrzeć, ale niestety przegapiłam.....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest to odpowiednie miejsce na tego typu film, ale jakby nie było jest to forma filmowa, jest to wykład pewnego Amerykanina, który ma chyba polskie korzenie ( tylko moje przypuszczenia, ma polsko-brzmiące nazwisko :)). Po obejrzeniu tego filmu podjęłam decyzję, do której dojrzewałam kilka lat. Mam nadzieję, że nigdy nie będę tego żałować. Może kogoś ten film również zainspiruje. Polecam, uważam, że bardzo sensownie został ten temat przedstawiony..............https://www.youtube.com/watch?v=D_Y4anT88qo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, nazwisko tego Pana w żaden sposób nie brzmi po polsku, jak już to bardziej ukraińsku ;). To Żyd, który urodził się w US i z Polską nie ma nic wspólnego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "OXV: The Manual" - film sci-fi, którego główny wątek dotyczy miłości. Motyw sci-fi nie jest drażniący, jest to jedynie założenie, że każdy człowiek ma pewną częstotliwość i od tego ustosunkowane jest jego życie. Trailer -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×