Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na nowe odcinki:

-Supernatural

-Gra o tron

-The walking dead (powoli mnie nudzi)

-Better call Saul

I zaczałęm oglądać na nowo dr House'a, przyznam się że nie widziałem do końca, więc może uda mi się zobaczyć całego :D

Na swoim koncie mam też Jak poznałem waszą matkę, Breaking bad...

 

Kiedyś z anime oglądałem Fullmetal Alchemist, najlepsze według mnie :D Widziałem Elfen lied i takie tam

Niedawno zobaczyłem Darker than black-spoko. Obecnie- D. gray-man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film widziałam: "w pogoni za nieszczęściem" z 2012 r. Do obejrzenia m.in. na zalukaj. Niech Was nie zniechęca fakt że jest to produkcja niemiecka :) ciepły film o neurotycznej właścicielce knajpki, jest fortepian i basset i szukanie miłości i przeszłość. Zdecydowanie uprzyjemnił mi wieczór, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film widziałam: "w pogoni za nieszczęściem" z 2012 r. Do obejrzenia m.in. na zalukaj. Niech Was nie zniechęca fakt że jest to produkcja niemiecka :) ciepły film o neurotycznej właścicielce knajpki, jest fortepian i basset i szukanie miłości i przeszłość. Zdecydowanie uprzyjemnił mi wieczór, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie obejrzałam "wielkie oczy" tima burtona. Polecam! Spodziewałam sie czegoś zupełnie innego ze względu na osobę reżysera. Znam kilka jego filmów, były, delikatnie mówiąc, dość specyficzne, przerysowane. Tutaj widać trochę stylu Burtona w kolorystyce, ale poza tym jest to rzetelny film o niezwykłej biografii wybitnej malarki. Klimat magiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj "Harry Potter i Komnata Tajemnic" :D

Tym razem Harry będzie musiał się zmierzyć z tajemniczym potworem z komnaty tajemnic na zamku Hogwart. Otworzyć tę komnatę mógł jedynie prawowity dziedzic Slytherina, a wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności podejrzenie pada na Harry`ego. W dodatku jeden z najbliższych przyjaciół bohatera znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Z tego tomu dowiecie się, jaka była przeszłość Hagrida, jakie sekrety skrywa rodzina Malfoya i kto naprawdę wypuścił potwora.

 

Dzisiaj "Harry Potter i Więzień Azkabanu" :D

Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca – Syriusz Black, ojciec chrzestny Harry'ego podejrzany o zamordowanie Petera Petergiew oraz dwunastu mugoli. W trzeciej części przygód niezwykłego czarodzieja poznajemy nowego nauczyciela Obrony Przed Czarną Magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawiamy się także wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade, jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów. Po piętach uczniów depczą mrożący krew w żyłach Dementorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałam "Harry Potter i Czara ognia"

Podczas wakacji na niebie pojawia się Mroczny Znak - symbol śmierciożerców, którzy służą Voldemortowi. Harry pomimo niebezpieczeństwa, kolejny raz powraca do Hogwartu. Zbliża się Turniej Trójmagiczny, w którym konkurować mają przedstawiciele trzech szkół magii: Hogwartu, Beauxbatons oraz Durmstrangu. Czara Ognia ma za zadanie wybrać jednego ochotnika z każdej szkoły. Mimo, że Harry nie zgłaszał się do Turnieju, Czara wybiera go jako drugiego przedstwiciela Hogwartu (pierwszym jest Cedrik Digory). Okazuje się, że uczestnictwo Harrego w Turnieju Trójmagicznym było pułapką. Kiedy podczas ostatniego zadania Harry i Cedrik równocześnie dotykają zwycięskiego pucharu, zostają przeniesieni w miejsce przebywania Lorda Voldemorta, który odzyskuje swoje ciało i moc. Walczy on z Harrym, a w między czasie Peter Pettigrew zabija Cedrika. Następnie Potter przenosi się z powrotem do Hogwartu, gdzie jedynie przyjaciele i dyrektor Dumbledore wierzą w powrót Voldemorta.

Najbardziej podobała mi się scena kiedy Lord Voldemort chciał zabić Harrego:

Voldemort:

"Już nie żyjesz Harry, za chwilę cię zniszczę.

Patrz na mnie jak będziesz umierał" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłam serialomaniaczką, w sumie obejrzałam około 35 seriali. W sumie to jest lepsze od oglądania filmów, codziennie czeka się z utęsknieniem na kolejny odcinek i w serialach jest zazwyczaj szybka akcja, dużo się dzieje, więc seriale są lepsze niż filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×