Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, który sezon, jak nie na bieżąco to może Ci pomogę informacją, że przez połowę 5 sezonu przechodzą tylko najbardziej znudzeni albo wręcz zombiofile

mamy podobne odczucia

Mówicie o walking dead? Bo mam 5 sezon i nawet nie wiem czy oglądać. Czytam właśnie komiks który jest w podobnym stylu ale 100x lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj "Idę" i muszę przyznać, że klimat filmu - niesamowity.

Ja tego filmu zupełnie nie kumam, strasznie "naciągany" no i jakoś mało realizmu w nim, i zupełnie mnie nie przekonuje.

 

Mnie fabuła tego filmu też nie przekonuje, ale uważam, że jest bardzo dobrze zrealizowany i świetnie oddaje klimat lat 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem "Miasto kobiet" i szczerze mówiąc to nie wiem co mam napisać. Fellini mnie zastrzelił. Zostałem zahipnotyzowany przez oniryczny klimat i tak przedstawioną noc. Drugiej takiej nocy ciężko szukać, jedyne co mi przychodzi na myśl to "Noc na Ziemi". Muszę obejrzeć ten film jeszcze raz. Tragedia miesza się z komedią, jak choćby scena gaszenia świec poprzez obsikiwanie czy wciąganie monet i pereł waginą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra o tron > wszystko inne.

z tych dobrych to jeszcze the vikings, house of cards, better call saul, the wire, soprano, utopia, broadchurch.

to są seriale gdzie u mnie był mus obejrzeć kolejny odcinek.

a przy walking death po 3 czy tam 2 sezonie najzwyczajniej sobie odpuściłem to samo było przy synach anarchii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mam do nadrobienia nowe odcinki Gry o tron, Wikingów i The Walking Dead, ale jakoś nie mam na to chęci, mimo że bardzo mi przypadły do gustu te seriale i oglądałam po kilka / kilkanaście "starych" odcinków dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, cieszę się, że "Diaz" się podobał. Film robi wrażenie, wzbudza gniew na rzeczywistość i zostaje na długo w głowie.

"Obława" też mnie rozczarowała, okropny scenariusz, drętwa gra, beznadziejna Rosati.

Teraz chętnie obejrzę w kinie reklamowany "System. Childa 44", z uwagi na fakt, że mam słabość do Noomi Rapace, chętnie zobaczę jak nasza Grochowska wypadła na tle wspomnianej właśnie Rapace i Toma Hardego, Garego Oldmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio mam fazę na głupie filmy w stylu: "grupa młodzieży/ludzi pojechała w las i ich wyrżnięto" :D. Jakiś czas temu oglądałam film The Good Lie (http://www.filmweb.pl/film/W+dobrej+wierze-2014-687198). Film całkiem dobry, fajna fabuła, nawet dobra gra aktorska. Czasem kamera niezbyt dobrze działała ale generalnie montaż całkiem dobry. Przesłanie samo w sobie ciekawe, chociaz końcówka idiotyczna bo zupełnie oderwana od rzeczywistości i niestety ten końcowy fragment zepsuł film jako tako - chociaż przesłanie zostało dobre. Więc, poza tym jednym negatywem, film polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, my to dżeto jesteśmy mentalnymi bliźniakami jednak (żadne jednak właśnie, a na potwierdzenie!). jeszcze tylko 'zapomniałeś', że BB > gra o tron

 

walking dead też nie znoszę<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB > gra o tron

zgoda, choć co ja tam widziałem z tych seriali, najlepsze to były Drużyna A i MacGayver :) a BB tylko do ostatniego sezonu, który jest tak słaby i zbędny, że go nie chcę nigdy obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Cards tobyś sobie mógł jednak walnąć

 

skoro nie widziałeś, to masz wszelkie podstawy, by twierdzić, że taki właśnie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spejsi jest pederastą (like srsly), więc się podświadomie wzbraniasz przed ekranową podnietą. dobry serial to je, zmężniałbyś oglądając :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Kevin Spacey kojarzy się głównie z filmem American Beauty (uwielbiam). Nie oglądałem HoC, a z usług reklamowanego banku przestałem korzystać. ;)

 

Gra o Tron! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja go tak uwielbiam (bezgranicznie), że mu wybaczyłam ten bank... już w pierwszych sekundach tej nieszczęsnej reklamy mu wybaczyłam-,-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×