Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Masturbow, BB też oglądałem i się podobało jednak główna postać mnie irytowała i ten jego kolega co rozrzucał pieniądze, to już w ogóle :)

House of Cards 3 sezon przede mną, liczę, że Spaceyowi i jego żonce nie ujdą przekręty na sucho :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a BB tylko do ostatniego sezonu, który jest tak słaby i zbędny, że go nie chcę nigdy obejrzeć

Czyli nie widziałeś jeszcze ostaniego sezonu ale już wiesz że jest słaby i zbędny? nice.

Jeszcze jest Better Call Saul tak btw.

 

A ja się zabieram powoli za 3 seson HoC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a BB tylko do ostatniego sezonu, który jest tak słaby i zbędny, że go nie chcę nigdy obejrzeć

Czyli nie widziałeś jeszcze ostaniego sezonu ale już wiesz że jest słaby i zbędny? nice.

Jeszcze jest Better Call Saul tak btw.

 

A ja się zabieram powoli za 3 seson HoC

obejrzałam dziś ostatni odcinek House of Cards 3 sezonu i nie mogę się doczekać kolejnego... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film dokumentalny "Niebieskoocy".

W świetny sposób pokazuje jak łatwo na co dzień kierujemy się uprzedzeniami, jak często nieświadomie bywamy agresywni i jak często pozostajemy obojętni na krzywdę innych "bo nas nie dotyczy". Pokazuje on eksperyment James Elliot przeprowadzany wiele razy, zarówno na osobach dorosłych jak i na dzieciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Kingsman, nawet w kinach jeszcze można znaleźć. Byliśmy z Candy w kinie i się uśmialiśmy jak norki :D

 

również byłam na tym w kinie i jakoś słabo mnie to śmieszyło... Początek jeszcze nie był taki zły ale im dalej się posuwał tym był coraz mniej zabawny. Wybuchające głowy czy szwedzka księżniczka... jakoś mnie to nie zachwyciło, no ale faktycznie cała sala rechotała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, scena w kościele nie była zła, chociaż przedłużanie tego wszystkiego wyszło raczej niestety na minus, jednak sam początek faktycznie był świetny.

Śmieszyły mnie jeszcze elementy pokazujące tych angolskich "dresów"

 

Wracając do księżniczki, to właśnie na tej scenie poziom rozbawienia na sali osiągnął apogeum :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ten film raczej bardziej mówi o jednostkach specjalnych, a mnie bardziej interesuje druga strona medalu, czyli przygłupie angolskie zakapiory, coś jak parodia hooligans

Film Snatch jest może trochę zbliżony do tego o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×