Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam, ale narazie o książce, bo samej książki jeszcze nie dorwałam ;) Warto ją przeczytać ? Pytam, bo różne opinie słyszałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma nic milszego dla mnie niż kubek herbaty z sokiem malinowym,koc..i "S@motność.." ;) Czytałam ją kilka razy i za każdym razem robi na mnie równie mocne wrażenie ;) Przeczytaj,Madzia..

http://czat.wp.pl/zapis.html?T

=1&id_czata=2582

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mogę polecić jakiś film, to polecam "Plac Zbawiciela" Krzysztofa Krauze - ale to nie jest film dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja poleciłabym Ci "Amelię" i w tym samym ciepłym tonie "Czekoladę" ze świetną rolą Juliette Binoche. POza tym 3 kolory Kieślowskiego, a zwłaszcza "Niebieski". Aha, jeszcze film, który kocham wielce i który zawsze wprawia mnie w dobry nastrój : "Dwóch gniewnych" z Jackiem Nicholsonem (tyt. oryg. chyba "Anger Men").

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan od muzyki - ciagle ogladam ten film

Kocham Edwarda Nortona i filmy z jego udzialem - ja z nich odbieram duzo - 25 godzina, Podziemny krag, Lęk pierwotny....

Reqiuem dla sny - czy to film straszny??? Tak ale nie jest to film o narkomanach tylko o ludziach ktorzy nie radza z otaczajaca rzeczywistoscia..:(

Boje sie po raz kolejny zobaczyc Tanczac w ciemnosciach - za duzo emocji, za duzo...

Bandyta - polecam

a dla rozluźnienia - Przekret i Porachunki ogladala z tysiac razy i zawsze bawiły mnie :)

ooo i 50 pierwszych randek :):):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na mnie bardzo duze wrazenie wywarla "Frida" piekny film o tym ze warto walczyc ze swoimi slabosciami i ze mozna mimo tych slabosci przezyc piekne i spelnione zycie(przynajmniej ja go tak odbieram), no i ta Salma Hayek :smile: "Requiem dla snu" i "Tanczac w ciemnosciach" to rzeczywiscie dolujace filmy, ale piekne i madre (zwlaszcza "Requiem..."). A z komedii (choc fakt faktem dosc czarnych) to polecam w ciemno filmy Tarantino, z niesmiertelnym "Pulp fiction" na czele.

PS.: Jak moglem zapomniec o "Schmidt" z Jack'iem Nicholsonem, tez naprawde dobry film, niezaleznie od dialogow i fabuly (obie na wysokim poziomie) warto go obejrzec chocby tylko dla swietnej gry Nicholsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj widziałam "S@motność w sieci". Rozczarowanie na całej linii. Totalna nuda..

Filmu nie da się nawet porównać z książką.

Nie warto wydawać kasy na bilet..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moglibyście mi polecić filmy "inne niż wszystkie"

To lista moich ulubionych:

1. "Powrót do Garden State"

2. "Lepiej być nie może" ("As good as it gets")

3. "The Million Dollar Hotel"

3. "Legend of 1900" (po polsku chyba "1900 - człowiek legenda")

4. "Biały oleander"

5. "K-pax"

6. "Niebiańskie istoty"

7. "Zmróż oczy"

A, i jeszcze "Dzień Świra" oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam "Smażone zielone pomidory" - cudowny film, wg jeszcze lepszej ksiązki Fannie Flagg pod tym samym tytułem. Bardzo optymistyczna opowieść o życiu, mimo, że wiele smutnych rzeczy sie tu dzieje. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez lubie horrorki :twisted: polecam"Egzorcyzmy Emilli Rose" oraz "Wzgórza maja oczy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej ja wam polecam wspanialy film pt.Angel-a,poza tym Prezrwana lekcja muzyki z Angelnką Jolie :) I Buntownik z wyboru!pewnie wymienilabym jeszcze pare ale nie pamietam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam o to prae fimow ktore moge polecic:):

-Ray(film o Ray Charls)

-Dwoch Gniewnych Ludzi(warto z samego nawet faktu na Jacka Nicholsona:)

-Słodki Listopad

-Vanilla Sky

-Człowiek Ringu

-1900 Czlowiek Legenda(lubie Tima Rotha:D)

-Uwierz w Ducha(cos o miłosci:)

-The Notbook

-Świat wg Garpa

-Sny Jume

Mogłbym wymieniac bez konca ale nie bede sie rozpisywał i was zanudzal bo to tylko moj gust a kazdy ma inny ale mysle ze warto obejrzec te pare filmow:):) POzdrawiam i 3majcie sie ludziska:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj ogladalam ten film,ktory ostatnio ktos polecal-elling!niewiem moze zbyt emocjonalnie do tego podeszlam,ale film wprost stworzony dla ludzi z nerwica lękową :)nie byl jakis genialny pod wzgledem fabuły,ale napedzil mnie bardzo pozytywnie!takze jeszcze raz polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAMOTNOSC W SIECI- blagam nie idzcie na ten film. ja po obejrzeniu polowy (bo potem wyszlam z kina) dostalam ataku nerwicy a mialam sie rozluzowac. film nudny, ciezki i na pewno nie dla nerwicowcow. jest to film symboliczny , sa momenty kiedy np . pokazywana jest przez 5 minut nić DNA krecaca sie w kolko albo cyfry jak na seansie hipnotycznym. swietny film jezeli ktos ma ochote sobie wywolac atak nerwicy. a z dobrych filmow (ktos juz wczesniej o tym pisal) polecam " brokeback mountain". jest to piekny film o zyciu i milosci, mimo ze o milosci 2-och mezczyzn nie czuje sie niesmaku. aktorzy swietnie graja i mozna sie naprawde wczuc w ich milosc. na koncu ryczalam jak bobr.piekny film. poza tym " joe black" z hopkinsem i b.pittem tez przepiekny film, a z komedii dla rozerwania sie i posmiania polecam " white chicks" (lub polski tytul " agenci bardzo specjalni"). jedna z najlepszych komedii jaka widzialam, albo " plytki facet" z gwyneth paltrow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duze wrażenie zrobił na mnie Plac Zbawiciela - kawałek prawdziwego kina. Palimpsest - zagmatwany, ale się broni urodą. No i nienajgorszy "Życie jest muzyką" - szczególnie dla włóczęgów lubiących muzykę. Bardzom cieklawa "Transylwanii" Gatlifa, jeszcze niwe widziałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie genijalny według mnie film- "Łowca Jeleni", choc nie jest to film na poprawe humoru, ale jesli lubicie filmy dające do myslenia to polecam.

Polecam "Smażone zielone pomidory"

- popieram

wspominane było równiez "Imperium słońca"- zdecydowanie tak

z lżejszych filmów- ktoś pisał o "Czekoladzie"- równiez popieram

z cięższych filmów- " Coma", " Sekretne okno"

z filmów moocnych- "Nieodwracalne"- teoretycznie od 21 lat, w praktyce sadze , ze ma to uzasadnienie...

co do przewijającego sie tu wątku horrorów- kurcze, ja tez jakos tak mam, ze je lubie, hoć bardziej lubie thrillery, ale tylko niektóre- z moich faworytow: "Dark water", no i klasyka- "Milczenie owiec", wbrew wszystkim znajomym podobało mi sie równiez "Zejście"

kurcze!! zapomniałabym - magiczny dla mnie film, który zawsze mnie odpręża - uwaga... " Ania z Zielonego Wzgórza" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po raz kolejny dzisiaj widzialam "Orbitowanie bez cukru" , cudny film...akurat dzisiaj byl w tv, badzo polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, myślę i za nic nie przychodzą mi do głowy żadne konkretne tytuły. Jeżeli chodzi o jakieś miłe, ciepłe, wzbudzające nadzieje filmy, to polecam komedie (obyczajowe, romantyczne i inne podgatunki), odradzam sensacyjne, dramaty (komedie sensacyjne i komediodramaty także odradzam). Odsyłam do takich serwisów jak: film.onet.pl, film.wp.pl, film.interia.pl do wyszukiwarki i trzeba poszukać jakichś dobrze ocenianych filmów. hmmmm... jednak coś sobie przypomniałem: Zakochany bez pamięci, Dzień świstaka, Smoochy, Między Piekłem a Niebem (pozycja obowiązkowa! niesamowity film), Pani Doubtfire, .... więcej sobie nie przypomnę aj ta skleroza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcecie się trochę postraszyć?

The Messengers (2007)

mocny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie :smile: z tego gatunku polecam też ring, Nie wiem czemu bardzo przepadam za serią Władca Pierścieni, może dlatego, że wiele czasu spędziłęm czytając wszystkie części(łącznie z Hobbitem) i bardzo podoba mi się ten fantastyczny świat(głównie lasy elfów), jak coś lekkiego to może być dzień świra :D albo Job ostatnia szara komórka(polecam), nie polecam filmu Czeka na nas świat, mimo że to miała być komedia to bardziej odebrałem to jako dramat młodego człowieka... Film Ryś jakoś nie zrobił na mnie dużego wrażenia,właściwie to w ogóle mnie nie śmieszył, taki debilny humor..(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(może nie mam poczucia humoru i jestem inny, bo niektóre osoby w mojej klasie sra*ą na jego punkcie)

Czemu od razu pomyślałem o Boracie? :roll:

Ja polecam serię oszukać przeznaczenie(głównie 1 i 2 z naciskiem na 1) jeśli ktoś lubi horrory ofc, bo w innych przypadkach tego nie oglądajcie Smile z tego gatunku polecam też ring

... Droga bez powrotu, Klucz do koszmaru, Hostel, nie wolno pominąć w tej paczce starej dobrej Piły

... a jak się nazywał film nagrany przez tych samych ludzi co The Ring no i oczywiście w tym samym klimacie... ? chciałbym obejrzeć - nie pamiętam tytułu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dzień Świra'' IMO lekki nie jest ;)

Z horrorów lubię "Wywiad z Wampirem", (klasyka) chociaż w sumie nie wiem, cz wypada to dzieło nazywać horrorem. Władce Pierścieni uwielbiam, podobnie jak sagę SW... Z miej znanych filmów, polecam "What Dreams may Come", znane pod polskim tytułem "Między Niebem a Piekłem".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi