Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prośba !!!!!!


ziebicet

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek nie odstawiam leku tak sobie od razu . Na 2.9 lat ( chodzi mi o benzo : afobam , xanax itp ) brałem przez pierwsze 2,3 roku do 2 mg , póżniej przez 3 mce 1,5mg , póżniej 2 mce 1mg , dalej pół mce 3/4 mg no i teraz 0,5 mg oczywiście na dobę lub mniej . Jeśli chodzi o odreagowanie to chwilę po zażyciu od razu łzy mi lecą tak samoistnie i to ostro , bo za mało - organizm się domaga . A bez nich to mam jakiś ścisk twarzy że nawet jak chcę to i tak nie potrafię . Zawroty głowy i to silne , mocne duszności prowadzące aż do bezdechu , omdlenia co tu mam dalej pisac , miękkie nogi takie z gąbki lub ich paraliż . Ale moje myślenie nie wiem dlaczego zmieniło się na tyle że boję się już brac ten typ leków i dlatego zrobiłem detox w domu na gora 0,5 mg . I nie jest tak że nigdy nie brałem żadnych innych leków oprócz tych . Od samego początku zawsze dostawałem leki nie uzależniające ( podstawowe ) Tylko że żadne mi nie pomagały ( na depresje i typowo psychotyczne ) . Teraz biorę efectin ale to dopiero początek , muszę zaczekac na efekty . Jak tylko mogę i czuję że matka może porozmawiac ( bo jakoś tak widzę że chyba nie chętnie jej się chce a rodzina jest jakby jeszcze do tego obca dla mnie i najgorszy wróg po prostu boję się ich i to panicznie a co dopiero osoby naprawdę dla mnie obce) to rozmawiam a nawet krzyczę na cały blok i piszę tu i tam za każdym razem jak tylko mam siły i ręce mi pozwalają ( nie latają w każdą stronę ). Bo co innego mi pozostało . Wiem że takie pisanie pomaga mi chociaż przez chwilę , wygadanie się , napisanie czegoś , wykrzyczenie , zrozumienie przez to że nie jestem jedyny na świecie z czymś takim . Czy ktoś może prosto i na temat napisac mi czy Efectin mi POMOŻE ???????????????? Sorry że tyle piszę ale już nie wytrzymuję tego wszystkiego naprawdę .... Poszedł bym na jakieś psychoterapie ale sił mi brak ale kiedyś pójdę ,bo ile można w domu siedziec samemu z tym wszystkim i WIELKIE DZ !!!!!!! za wszystko co tu odpiszecie .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efectin to lek nowej generacji, nie uzależnia, a jego skutki uboczne ograniczają się jedynie do dziwnych snów w nocy. Trudno przewidzieć czy lek podziała, gdyż każdy organizm inaczej reaguje na leczenie farmakologiczne. Nawet jeśli nie pomoże, to napewno nie zaszkodzi. Leczę się lekiem o podobnym składzie co Efectin (Velafax XL - to w zasadzie to samo, co Efectin) i nie potrzebuję łykać leków na uspokojenie, czyli leków z grupy benzo (brałam alprazolam jakiś czas temu). Bliska mi osoba choruje na depresję i łyka lek taki jak Efectin. Rzeczywiście czuje sie po nim lepiej.

 

Mam nadzieje, że w Twoim wypadku Efectin również podziała. Mnie i bliskiej mi osobie pomógł. Efectin powinien pomóc Ci przezwyciężyć uzależnienie od leków benzo oraz pokonać objawy depresji i nerwicy.

 

Wiecej nie napiszę, bo ma ograniczoną wiedzę na ten temat. Warto jednak prześledzić fora internetowe, na których można znaleźć opinie na temat Efectinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efectin to lek nowej generacji, nie uzależnia, a jego skutki uboczne ograniczają się jedynie do dziwnych snów w nocy.

Różnie to bywa. U mnie nie ma snów za to libido spadło, nie aż tak jak na seroxacie ale jednak tak.

 

Mam nadzieje, że w Twoim wypadku Efectin również podziała. Mnie i bliskiej mi osobie pomógł.

Mi też, bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×