Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Kościołek - psychoterapeuta, socjoterapeuta

Krzysztof.Kosciolek@pcts.pl

 

Jerzy Lachowicz - psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta

Jerzy.Lachowicz@pcts.pl

 

Małgorzata Pastucha - psycholog, socjolog, psychoterapeutka, socjoterapeutka

Malgorzata.Pastucha@pcts.pl

 

ks. Krzysztof Wędrychowicz - psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta

Krzysztof.Wedrychowicz@pcts.pl

 

Sylwia Wieczorek - psycholog, psychoterapeutka, socjoterapeutka

Sylwia.Wieczorek@pcts.pl

 

ks. Jacek Zieliński - psycholog, psychoterapeuta, socjoterapeuta

Jacek.Zielinski@pcts.pl

 

czy ktos do ktorego chodzil i moze cos powiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !

hmm nie będę się rozpisywać powiem krótko

chętnie poznam osobę z Lublina z agorafobią i może razem uda nam się przezwyciężyć psychoze (najlepiej w wieku ok 22lat):)heh bo juz nie mam siły (o spotkaniu nie ma mowy bo wychodzenie z domu w miejsca publiczne mi nie wychodzi:))

Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, jestem tu nowy...

nie wiem czy mam juz depresje czy jeszcze nie....na pewno mam nerwice :]

ciekawi mnie czy doszloby cos takiego do skutku zeby zorganizowac taka jakas neformalna grupe, klub gdzie moznaby bylo pogadac...cos w stylu "anonimowych nerwicowcow" czy cos takiego :> w lublinie oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neformalna grupe, klub gdzie moznaby bylo pogadac...cos w stylu "anonimowych nerwicowcow" czy cos takiego :> w lublinie oczywiscie

 

Piszę się na to:) Na poważnie, w realu. Wielu ludzi by chciało, ale się boją. Ze strachem trzeba walczyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wam generalnie co dolega?

bo mi sie wydaje ze zyje w nierealnym swiecie,ze jest snem i sie zaraz obudze. tyle ze sie nie budze wlasnie. czuje sie odurzony wlasnymi chorymi myslami, fobiami i adrenalina ktora plynie mi w zylach non stop.

mam wrazenie ze zaraz zemdleje albo odlece w kosmos. niszczy mnie tez niskie poczucie wlasnej wartosci przez co mam trudnosci w relacjach z ludzmi. poza tym kompletnie nie mam pomyslu na zycie, nic mi sie nie chce, nie moge sie na niczym skoncentrowac...

mysle ze wlasnie spotkania z ludzmi, (a w szczegolnosci z podobnymi schizami do moich) mogloby tu pomoc. chodzi o to zeby czyms sie zajac, porozmawiac...

to tak po krotce o mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szprota, chyba wszystkim tutaj dolega mniej więcej to samo :smile: Nie liczyłbym jednak za bardzo na to, że ktoś się z Tobą spotka. Wszyscy tu jesteśmy odważni, bo kontakt jest wirtualny. W przypadku realnego, sam wiesz, jak to jest pewnie. Mnie się wydaje, że bym się odważył, ale jak by było dokładnie, gdybym miał za chwilę wyjść na spotkanie, to już nie wiem, nie jestem w stanie przewidzieć. I w tym problem.

 

A dobijam się tutaj w ogóle z pytaniem konkretnym. Czy ktoś kojarzy takiego psychoterapeutę, Artura Jarmułę? Z ośrodka Jestem na Chopina. Jakieś opinie? Jeśli znacie, proszę o zdanie. Z całego asortymentu lubelskiego, póki co tylko on wydaje mi się interesujący. A może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A!

zapomniałem dodać, że chętnie podzielę się znajomością pani psychiatry w Lublinie, mój mail jest już znany z powyższego postu. Jest też fajna pani psycholog, w tym przypadku świadczy płatne usługi. Informacje podam pod jednym małym warunkiem - jakim? o tym w mailu...

 

Znowu pozdrawiam, tzn serdecznie oczywiście :oops::roll::P:lol::shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że przy szpitalu na abramowickiej powstaje dzienny odzdziałał nerwic, nie wiadomo tylko jak długo potrwa jego tworzenie, tak mi powiedziała Pani psychiatra.

 

rejestra! chyba wiem o jakiej Pani psycholog mówisz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pewne problemy na tle nerwicowym, nie wiem czy to nawet nerwica czy moze jakies ukryte lęki przed... niewiadomo czym, moje problemy ujawniają sie niepłynnością mowy, im wieksze lęki odczuwam tym gorszą mam niepłynność i tym bardziej unikam kontaktów z ludźmi czego próbuje sie pozbyc, chociaz jakis efektow zadowalających nie widze. Pomyślałem ze może kontakt z ludźmi z podobnymi problemami coś pomoże. Jest tu ktos z podobnymi problemami, lub po prostu jakas otwarta osoba mająca chęć pogadac o swoich problemach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał może z ustawień Hellingera? jakie macie doświadczenie?

ja nie, ale bardzo interesują mnie wszelkie formy terapii (zwł. grupowej) i też chętnie czegoś się dowiem :)

 

w necie są jakieś opisy i teksty na ten temat, ale najlepiej zapytać kogoś z doświadczeniem ;)

 

tak w ogóle to pozdrowienia dla Lublina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×