Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadl mnie dol, przejmujacy, straszny, paralizujacy!!!!

Wszyscy pisza, zeby probowac, zeby sie nie poddawac i "przelamywac". Tylko, ze mi to nic nie daje! Pojechalam, a wlasciwie zmusilam sie , zeby pojechac, do Wroclawia, zapisalam sie na kirs angielskiego, jezdzilam codziennie. Myslalam,I nic!!!! Chyba dopada mnie depresja. Na nic nie mam ochoty... Wczoraj poszlam do psychologa, ale po wizycie czuje sie jeszcze gorzej. Chyba poprosze o jakies leki, bo przeciez chce normalnie zyc! Caly moj zapal gdzies zniknal. Dzis musze jechac na uczelnie, ale nie wiem jak to zrobie. Chyba zabiore mame. I to tez mnie doluje, bo zrobilam sie zalezna od innych... I co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to forum wpadłem całkiem przypadkiem i muszę stwierdzić że ten temat jest trafiony w dziesiątkę, a już lublin tu niepodzielnie rządzi. Chciałbym spędzać wolny czas NIE zamknięty w czterech ścianach. Może ktoś odezwie się na gadulca to wyskoczymy gdzieś na kawę piwko ect. Numer w profilu.

Pozdrawiam cały Lublin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,poszukuje psychologa dla kolegi,czy sa jacyś dobrzy państwowi psycholodzy za których nie trzeba płacić??jesli tak to czy trzeba miec skierowanie od lekarza rodzinnego no i czy jest jakis sposób na zmuszenie kogoś do leczenia??.Z góry dziękuje za odpowiedźi,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Cierpię na zaburzenie lękowo-depresyjne od wielu lat.Do tego stopnia się zapętliłam że od 5 lat nie wychodzę sama z domu i nie jestem w stanie sama zostać.Nie muszę dodawać jaki czuję wstyd i upokorzenie z tego powodu.

 

Słyszałam o skuteczności terapii behawioralno -poznawczej.Wiecie coś na ten temat?

 

Bierzecie leki ? jak się po nich , czujecie, jest lepiej???

Pozdrawiam :)

 

Piszcie karmen79@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny! :)

Jestem z Puław, ale z dojazdem nie powinno być (mam nadzieję ;)) problemów.

Jeśli udałoby się zorganizować cokolwiek na choćby nawet 4-5 osób będę na 98,75%. ;)

Termin praktycznie dowolny, byleby tylko uprzedzić na kilka dni przed.

Za miejsce wolałbym jakiś fajny zakątek na łonie natury (dalej niż metr od innych ludzi ;)), ale jeśli to będzie pub, to też przyjadę z tym, że wtedy raczej trudno będzie zupełnie swobodnie porozmawiać?

 

Wiem, że są tu ludzie z Lublina chętni na spotkanie.

Zdaje się tylko, że kilka prób zorganizowania takich spotkań już było, no i wychodziło, powiedzmy, że średnio ;)

Mimo wszystko, dajcie znać, może tym razem będzie lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy ktoś z Was był na oddziale nerwic w klinice psychiatrii? czy pobyt na takim turnusie, chyba trzymiesiecznym, ma jakiś sens? zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem dla moich kłopotów nerwicowo depresyjnych... Czy wiecie może czy tam jest jakaś opieka psychologiczna? pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno poziom leczenia jest tam bardzo wysoki (polega głównie na różnych rodzajach psychoterapii), ale już do końca roku nie ma wolnych miejsc na turnusach. Po przejściu rozmowy kwalifikacyjnej możesz być jedynie zakwalifikowana do tzw. listy rezerwowej. Warto pomyśleć nad leczeniem na oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych- w praktyce to samo co w klinice, a są jeszcze wolne miejsca, bo oddział dopiero się rozkręca. Sama się tam najprawdopodobniej wybiorę... W razie czego odezwij się na priv, mogę Ci dać telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×