Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lubuskie] Jest ktos?


arek177

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mieszkam w północnej części woj. dolnośląskiego - względnie niedaleko od woj. lubuskiego i Zielonej Góry (miasto to zresztą jest mi dobrze znane). Moją skromną postać przedstawiłem już w dziale powitalnym (http://www.nerwica.com/witajcie-towarzysze-boju-t36431.html). Pragnąłbym nawiązać przyjazny kontakt z osobami, będącymi mniej więcej w moim wieku - mile widziana płeć przeciwna (cóż, z kobietami łatwiej mi rozmawiać). Na dłuższą metę źle znoszę wirtualną korespondencję, dlatego też chętnie bym się spotkał i porozmawiał twarzą w twarz.

 

Pozdrawiam,

Philosoph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mieszkam w północnej części woj. dolnośląskiego - względnie niedaleko od woj. lubuskiego i Zielonej Góry (miasto to zresztą jest mi dobrze znane). Moją skromną postać przedstawiłem już w dziale powitalnym (http://www.nerwica.com/witajcie-towarzysze-boju-t36431.html). Pragnąłbym nawiązać przyjazny kontakt z osobami, będącymi mniej więcej w moim wieku - mile widziana płeć przeciwna (cóż, z kobietami łatwiej mi rozmawiać). Na dłuższą metę źle znoszę wirtualną korespondencję, dlatego też chętnie bym się spotkał i porozmawiał twarzą w twarz.

 

Pozdrawiam,

Philosoph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margerita32,

Witaj,

jeśli już to Gorzów. Polecam Władysława Sternę, ale jest drogi.

Marta Szczygielska-Dzwończyk również godna polecenia i tańsza.

 

Unikaj Marka Przybyszewskiego, przyjmuje również w Strzelcach.

 

Jeśli Twoim problemem są sprawy emocjonalne zaburzenia osobowości i wynikająca z tego depresja lub nerwica, to psychiatrzy nic nie pomogą. Tutaj kierunek :arrow: psycholog i psychoterapia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ala1983

 

Już sama nie wiem do kogo mam się udać :? ... lekarz rodzinny stwierdził nerwicę i depresję, ogólnie mam problem ze snem (od kilkunastu lat) niedawno dołączyły skoki ciśnienia z dusznościami, mdłościami "trzęsieniem" i chwilowe utraty przytomności na takie okoliczności mam brać nitroglicerynę. Dostałam też proszki nasenne i polecenie wizyty u psychiatry. Dodam tylko że ekg było cytuję "takie sobie" a wyniki krwi dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983,

 

Mi np. Sterna nie pomogl a wychodzilem u niego ponad rok a co sie z tym wiąże zapłaciłem troche za tyle wizyt,

 

nast. sprawa jest z lekami, na poczatku uzywa tych lekow ,,najnowszych, ,,najzdrowszych,, zwał to jak zwał, ktore duzo kosztuja

 

 

tez slyszalem ze jest dobry, ale mi niestety nie pomogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Margerita32, Po Twoim opisie to szczerze powiem, też nie wiem jaki lekarz byłby właściwszy..

Jeśli Twój stan uniemożliwia Ci całkowicie lub w dużej części funkcjonowanie w codziennym życiu to może pójdź do psychiatry, (ale pamiętaj, nie daj się wciągnąć w branie leków latami !) a jeśli dajesz radę to właściwszy byłby dobry psycholog.

 

Dodatkowe badania to oczywiście swoją drogą.

 

on23, A czego oczekujesz od psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×