Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim 🙂 dzisiaj strasznie zimno, brr.

 

55 minut temu, Jurecki napisał(a):

Jak wiesz że bez leków nie możesz funkcjonować to po co je odstawiasz??? To już nie pierwszy czy drugi raz tak masz z tymi lekami.

Bo tak mają często osoby chore na schizofrenię. Mój były "szwagier" też tak robi ciągle bo uważa że jest zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka właściwie to czasami mam podobnie. Tylko że ja z lekami często, gęsto czuje się źle. Taki jeden psychiatra powiedział tak "wariatowi to się da lekarstwa i jest w porządku a pana to wszystko od pana zależy". Dosłownie tak powiedział.

 

Wschód słońca z mojego okna....

 

Z2.thumb.jpg.f8c8aba858f56215e53f272485c777e2.jpg

 

Witam panie i panów :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jeżeli ex mówi abyś popełnił samobójstwo bo tak będzie najlepiej dla wszystkich, i mówi to do osoby chorej na dwubiegunowość podczas okresu depresji, to kwalifikuje się to by jej wytoczyć sprawę w sądzie? Czy byście to olali?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan3k napisał(a):

Mam pytanko, jeżeli ex mówi abyś popełnił samobójstwo bo tak będzie najlepiej dla wszystkich, i mówi to do osoby chorej na dwubiegunowość podczas okresu depresji, to kwalifikuje się to by jej wytoczyć sprawę w sądzie? Czy byście to olali?

 

 

Jak nie masz dowodów na to, to raczej nic nie wskórasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan3k napisał(a):

Mam pytanko, jeżeli ex mówi abyś popełnił samobójstwo bo tak będzie najlepiej dla wszystkich, i mówi to do osoby chorej na dwubiegunowość podczas okresu depresji, to kwalifikuje się to by jej wytoczyć sprawę w sądzie? Czy byście to olali?

 

Tak jak wyżej, bez dowodu nic nie zrobisz🤷 a ta osoba to nawet brak mi słów na nią. 

7 godzin temu, Jurecki napisał(a):

@Szczebiotka właściwie to czasami mam podobnie. Tylko że ja z lekami często, gęsto czuje się źle. Taki jeden psychiatra powiedział tak "wariatowi to się da lekarstwa i jest w porządku a pana to wszystko od pana zależy". Dosłownie tak powiedział.

 

Wschód słońca z mojego okna....

 

Z2.thumb.jpg.f8c8aba858f56215e53f272485c777e2.jpg

 

Witam panie i panów :smile:

Ale ładnie. Ja mam tylko pola w koło 😅 no ale też za bardzo u mnie zimy nie ma, tzn mróz jest ( dzisiaj -15) ale śniegu bardzo bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Tak jak wyżej, bez dowodu nic nie zrobisz🤷 a ta osoba to nawet brak mi słów na nią. 

Ale ładnie. Ja mam tylko pola w koło 😅 no ale też za bardzo u mnie zimy nie ma, tzn mróz jest ( dzisiaj -15) ale śniegu bardzo bardzo mało.

Hehe a ta osoba kilka lat temu namiętnie i aktywnie się tutaj wypowiadała 🤪🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 94. napisał(a):

Już niedługo rocznikowa trzydziestka 👴🏻

Kiedy? 🤔 Zaproś na tort😅 kocham słodycze.

2 godziny temu, Jan3k napisał(a):

Mi w grudniu stuknie 37 albo 38 już się gubię, ale robię kolejny tatuaż 

Nie wiesz ile masz lat🤔 w sumie zaprosić na tort też możesz😂 

Jaki tatuaż?

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

A ile takie cuś kosztuje?

Zależy od wielkości, tuszu, miejsca i cennika danej osoby😅 

 

Kurcze ale wy młodzi jesteście🤪

4 godziny temu, Jan3k napisał(a):

Hehe a ta osoba kilka lat temu namiętnie i aktywnie się tutaj wypowiadała 🤪🤪

Nie znam więc nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jan3k napisał(a):

Mam pytanko, jeżeli ex mówi abyś popełnił samobójstwo bo tak będzie najlepiej dla wszystkich, i mówi to do osoby chorej na dwubiegunowość podczas okresu depresji, to kwalifikuje się to by jej wytoczyć sprawę w sądzie? Czy byście to olali?

 

Miałem swego czasu to samo (lata świetlne temu, ale było) - też mi ex powiedziała, żebym się zutylizował i nie powiem... próbowałem to zrobić. W sumie nie pomyślałem, żeby ją o to oskarżyć... może to nie takie głupie? No ale oczywiście trzeba mieć dowody. Albo olać, nie ma się co kopać z koniem, bo sprawa sądowa to kolejny stres i wywlekanie brudów, a dla nas chadowców każda taka sytuacja jest ryzykiem pogorszenia

 

 

😜😜😜😜

Dla wszystkich Pań pozdrowienia od Mikołajów

image.png.976e793c959eedced416df425c472344.png

I dla wszystkich Panów pozdrowienia od Śnieżynki:

 

obraz_2023-12-06_112050142.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

W sumie nie pomyślałem, żeby ją o to oskarżyć... może to nie takie głupie? No ale oczywiście trzeba mieć dowody.

 

22 godziny temu, Jan3k napisał(a):

Mam pytanko, jeżeli ex mówi abyś popełnił samobójstwo bo tak będzie najlepiej dla wszystkich, i mówi to do osoby chorej na dwubiegunowość podczas okresu depresji, to kwalifikuje się to by jej wytoczyć sprawę w sądzie? Czy byście to olali?

 

Jeśli zakwalifikować to jako namowę do popełnienia samobójstwa to takie przestępstwo dokona się z chwilą podjęcia przez pokrzywdzonego próby samobójczej, bez względu na to, czy udanej czy nie. Dlatego w praktyce bym to podciągnął pod znęcanie się nad osobą nieporadną z uwagi na jej stan psychiczny. A jeśli chodzi o dowody - to była jednorazowa wypowiedź? Jakieś sms-y pokazujące jak się było traktowanym? Cokolwiek? 

Ale jak napisał @Dryagan  pytanie, czy będziesz się czuł na siłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×