Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dryagan napisał(a):

@94. jak nie umiesz???!! Twoje zdjęcia jesienne były super i docenili to również inni. W końcu w konkursie zająłeś zaszczytne II miejsce

 

Innym może się podobały, ale mi nie, nawet je usunąłem z telefonu 🤪 Postaram się bardziej zimą, w sumie to robienie zdjęć mnie trochę z domu wyciągnęło i było dla mnie "terapeutyczne" 😂 Nawet poszedłem do parku, mimo że robienie zdjęć w obecności innych ludzi było stresującym doświadczeniem, ale dałem radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dryagan napisał(a):

Pozdrawiam zimowo, zaraz ruszam w podróż, mam nadzieję, że się przebiję przez zaspy, a drogi zdążyli chociaż trochę odśnieżyć. Trzymajcie kciuki

Szerokiej drogi i szybkiego powrotu do nas. Daj znać jak wrócisz.

 

Śniegggggg. U mnie jest z 30 cm i to nie przesada a ciągle padddda. Już zasypało mi auto totalnie :D

Odpuściłam wyjazd do Krakowa...

@Jurecki ja tez potrafię hipnotyzować :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurecki napisał(a):

No piknie jest jak jest taki biały śnieżek :smile: To nie ta sama zima jak śniegu nie ma. Brak śniegu w zimie oznacza że jest szaro-buro jak komunistyczny papier toaletowy :?

 

Jak jest szaro-buro też jest ok, oby tylko nie wiosna i lato, w okolicach kwietnia/maja zwykle pojawiają się u mnie brzydkie myśli ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wronki!

 

Co myślicie o takim pomyśle by dodać stopke z napisem, np: "Od takich i takich informacji jest lekarz". Stopkę którą można by było włączyć lub wyłączyć w ustawieniach,i byłaby pod każdym naszym postem (chyba, że wyłączymy). Wtedy nie będziemy musieli pod masy postami pisać, że "od tego jest lekarz"

 

Tak poza tym to schudłem do 97,5kg. Poniżej 100 schodzi juz bardzo wolno, tym bardziej że jeszcze sporo do zrzucenia (tak do 70-80kg bym chciał) Tym razem redukuje ze 116, a makymalnie miałem nawet 126kg. Cięzko się było schylić by zawiazac buty. Już do otyłości ni wracam, ale jeszcze kawałek drogi przede mna w tym aspekcie 🙂

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hooded Spirit napisał(a):

Co myślicie o takim pomyśle by dodać stopke z napisem, np: "Od takich i takich informacji jest lekarz". Stopkę którą można by było włączyć lub wyłączyć w ustawieniach,i byłaby pod każdym naszym postem (chyba, że wyłączymy). Wtedy nie będziemy musieli pod masy postami pisać, że "od tego jest lekarz"

W stopce to większość sobie ustawia własne podpisy i ma do tego prawo. Chyba, że moderacja sobie ustawi taki podpis. A stosowna informacja jest w regulaminie. Większość ludzi i tak nie czyta, zatem nie przeczyta też tego typu dodatku. Na 1000%.

 

Moi Kochani przebiłem się do miejsca docelowego, ciekawe jak będzie z powrotem. Wszędzie jest masakryczna zima, drogi główne w miarę odśnieżone, ale lokalne już nie. Jedzie się koszmarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hooded Spirit napisał(a):

Tak poza tym to schudłem do 97,5kg.

 

Ja przez ostatnie 2 miesiące przytyłem sporo, spodnie już prawie mi się w pasie nie dopinają i jestem z tego faktu zadowolony, bo wcześniej doprowadziłem się do niedowagi przez brak apetytu. We wrześniu ważyłem 56 kg, teraz 65 kg. Nareszcie wyglądam "zdrowo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dryagan napisał(a):

W stopce to większość sobie ustawia własne podpisy i ma do tego prawo. Chyba, że moderacja sobie ustawi taki podpis. A stosowna informacja jest w regulaminie. Większość ludzi i tak nie czyta, zatem nie przeczyta też tego typu dodatku. Na 1000%.

 

Jeżeli podpis w stopce byłby wiążący z tym, że nie musiałbym tego robić w postach no to tak, wtedy super.

 

6 minut temu, 94. napisał(a):

 

Ja przez ostatnie 2 miesiące przytyłem sporo, spodnie już prawie mi się w pasie nie dopinają i jestem z tego faktu zadowolony, bo wcześniej doprowadziłem się do niedowagi przez brak apetytu. We wrześniu ważyłem 56 kg, teraz 65 kg. Nareszcie wyglądam "zdrowo"

 

ja po lekach w miesiac potrafilem 20kg przytyc 🙂 

Edytowane przez Hooded Spirit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dryagan napisał(a):

W stopce to większość sobie ustawia własne podpisy i ma do tego prawo. Chyba, że moderacja sobie ustawi taki podpis. A stosowna informacja jest w regulaminie. Większość ludzi i tak nie czyta, zatem nie przeczyta też tego typu dodatku. Na 1000%.

Tym bardziej, że można wyłączyć widoczność stopki innych userów, bo sama to robię jak ktoś ma za długą stopkę, to wyłączam jej widoczność przy danym userze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Tym bardziej, że można wyłączyć widoczność stopki innych userów, bo sama to robię jak ktoś ma za długą stopkę, to wyłączam jej widoczność przy danym userze.

 

można jej nie dawac wyłączać ,robiac druga stopke. I oczywiscie, jeżeli taka stopka byłaby przy każdym użytkowniku to nie znaczy, że o wszystkim, można powinno się pisać.

 

Ale Oszczędziłoby to ciągłego pisania "że od tego jest lekarz" - szczególnie w działach o lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

No co to ma znaczyć? Nikt nie tęskni za szczebiotką i nikt kawy nie przynosi?!😏 zostawić was na trochę i już koniec nawet z kawą 😏

 

16 godzin temu, Hooded Spirit napisał(a):

 

można jej nie dawac wyłączać ,robiac druga stopke. I oczywiscie, jeżeli taka stopka byłaby przy każdym użytkowniku to nie znaczy, że o wszystkim, można powinno się pisać.

 

Ale Oszczędziłoby to ciągłego pisania "że od tego jest lekarz" - szczególnie w działach o lekach.

Ja mogę pisać że od tego jest lekarz, nie widzę w tym problemu. A jak ktoś za bardzo przegina to dostaje osta bądź bana. Stopki według mnie są dla użytkowników by mogli wstawić swoje motto, myśli, cytat który lubią itp. I niech tak zostanie. 

Tak jak napisał @Dryagan i tak mało kto czyta je. Skoro większość nie czyta nawet regulaminu to nie będzie czytać też tego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

No co to ma znaczyć? Nikt nie tęskni za szczebiotką i nikt kawy nie przynosi?!😏 zostawić was na trochę i już koniec nawet z kawą 😏

 

C339BC3F-4C12-4F9D-AF87-3C780BBD5007.jpeg

 

 

10 minut temu, Szczebiotka napisał(a):

Stopki według mnie są dla użytkowników by mogli wstawić swoje motto, myśli, cytat który lubią itp. I niech tak zostanie. 

 

No ja mam np. najlepszą radę życiową jaka istnieje.

Edytowane przez 94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.... 

@94. Kawka 🥰

@Szczebiotka wpadła i już tupie nóżkami 😁😂

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Dryagan kiedy rozpocznie się konkurs fotograficzny zimowy? Jest dobry czas na to bo jest dużo śniegu i można trzaskać fotki :smile:

Już konkurs wstawiony..sprawdz w dziale konkursy 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, 94. napisał(a):

 

C339BC3F-4C12-4F9D-AF87-3C780BBD5007.jpeg

 

 

 

No ja mam np. najlepszą radę życiową jaka istnieje.

Dziękuję za kawę 🖤

Też tak często mówię, tylko biegać mi się nie chce😅

2 minuty temu, Jurecki napisał(a):

@Dryagan kiedy rozpocznie się konkurs fotograficzny zimowy? Jest dobry czas na to bo jest dużo śniegu i można trzaskać fotki :smile:

A dlaczego pytasz o to szefa skoro to ja robię ten konkurs 🤔? Możesz już robić zdjęcia i wrzucać. Zdjęcie zbieramy przez dwa może trzy miesiące, zobaczymy jeszcze. Bo np u mnie zimy nie ma🤷

Teraz, Dryagan napisał(a):

@Jurecki pytanie do @Szczebiotka - konkurs już ogłosiła. Przegapiłeś 🙂

 

Ja nie wiem😏 on mnie ostatnio nie widzi🤔 

Tu jestem! 🙎 Tu!

2 minuty temu, Melodiaa napisał(a):

wpadła i już tupie nóżkami 😁😂

No ktoś musi 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×